Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0884 15:15:49
EUR 35.0720 15:15:49
USD 32.2019 15:15:49
ALTIN ONS $2384.6200 15:15:49

Grafiği gönderen: Cmlhbb

⭐⭐Cmlhbb ()
Gümüş

fiba bank özel kur

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Grenny ()

Bu nasıl makas aralığı benim gümüşte. 20-25 kuruştan aşagı düşmüyor kaç kere aradım fibayı özel kur yok diyorlar 1 milyonun üzeri yatırımım var size ilk hesap açtığınızda mı bu kur tanımlandı

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Yüksek limitli islem yapicam diyin,3 kuruşa fibalı var diyin merkeze talimat ceksinler temsilcinize baski yapin

rapid için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rapid ()

Özel kuru nasıl alıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

İnşallah:)

Şevket_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Akşam makas açmalarının sebebi çok kar ile kaçmasinlar diye:)

Xxxses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şevket_ ()

Vallahi hocam fibadan önce Kuveytteydim, onlarda sapıttı. Oradanda güzel para aldım. Ama sonra özel kuru kaldırdılar benden, bende kızdım ayrıldım. Şimdide fiba. İlk zamanlar güzeldi onlarda sapıttı. Sapıtmayn bir banka arıyorum :))
Abank nkolaya geçeceğim. Umarım bu defa dikiş tuttururum :)))

Cmlhbb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Xxxses ()

Benimde aynı akşamları cok acıyor malesef birde aksamda aynı olsa tadından yenmez

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Rica ederim

Ultravolet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Kuveyt iyiydi bir ara

0BeğenmedimŞikayet

Ultravolet ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Şevket_ ()

Kesinlikle karışık. Ama ben bu hafta içinde hesabımı kapatıp ayrılacağım fibadan. 25 makasla para kazanmak zor oluyor. Şöyle makası 10-15 bir banka arıyorum usta :))

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Akşam 6 dan sonra 60 kuruş sabah 9da 4 kuruş

Xxxses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

ilk fibalılara özelmi acaba çok karışık

0BeğenmedimŞikayet

Xxxses ()

Anlık nekadar su an

0BeğenmedimŞikayet

isobeyyy ()

Bu kesinlikle doğru ilk başta eşimin 7 kuruştu alım satım yapmadığı için 9 oldu benim hep 21

0BeğenmedimŞikayet

Şevket_ ()

Ama tezat olan durumlar var mesela bir arkadaşım bakın şöyle bir şey yazmış.

isobeyyy
(6 dakika önce)
Konu: fiba bank özel kur

Yok öyle değil eşimin makası 9 kuruş benimki 21 kuruş bendeki para ondakinin 3 katı ama özel müşteri görünüyor ben özel değilmişim

https://yorum. altin.in/tum/gumus

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

4 kuruş makasi olan var deyince ne diyorlar

isobeyyy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

2 gun önce benim makası 4 kuruştan 9 kuruş yaptılar telefon açtım biraz sert tonda etkili konuşma sonrası ertesi gün düzeltiler,750 bin üstü gibi sanki özel kur

1BeğenmedimŞikayet

isobeyyy ()

Yok diyorlar defalarca aradım

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Aynı şubeye 800 üstü cuma günü yatırdım . Yapabildikleri makas aralığı 13 kuruş oldu . Birde üstüne gece marj açtı yine 16.00 dan sonrada açtı . Uğraşmaya gerek yok ilk hesap açtığımda ekranda ki fiyattan al sat veriyordu :) mükemmeldi sonra bozdu . Yani bunun parayla alakası yok

0BeğenmedimŞikayet

isobeyyy ()

Yok öyle değil eşimin makası 9 kuruş benimki 21 kuruş bendeki para ondakinin 3 katı ama özel müşteri görünüyor ben özel değilmişim

0BeğenmedimŞikayet

Şevket_ ()

Arkadaş ağzım sulandı, ne mütteşem bir makaz:)) Şu kur makasları bende olsa fiba Beylikdüzünü 2. Gün iflas ettiririm. 25 makasla ben kâr yapıyorum bu deyuzlardan. 1 ay mücadele ettim marjları düzeltin diye, genel müdürlüğe bir sürü dilekçe yazım. Makas ekran görüntüsü 3-5 kuruş olan arkadaşlar vardı onların ekran görüntüsünü delil olarak sundum fakat sonuç maalesef değişmedi. Gerekçeleri şöyle oldu. Hesabı açarken bazı kişilere özel kur uygulanmış ve bu uygulama artık yok diyiyorlar. O özel kur olanların tanımlama süreleri dolduğunda onlarda sizinki gibi olacak dediler. Tabi bende yuttum. Oysaki yalan söylüyorlar. Benim tahmin ettiğim şey şu; münumum 500 bin TL civarı yatırımı olanlar özel kura tabi oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

800 bin ve üstü

Ultravolet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ultravolet ()

Ne kadr yüksek acaba sorması ayıp bende fibadayim

0BeğenmedimŞikayet

gümüşsever99 ()

Bir daha deneyeyim

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Yalan söylüyor , bir daha arayın 3 kuruş makasli arkadaşlar var diyin

gümüşsever99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hangisehrin fibasi Antep bölgesinden sorumlu müşteri temsilcim hesabımda Altın gümüş para miktarı 265 bin TL olmasına rağmen özel kur yok dedi

1BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

5 kuruş fark olsa bile ABD ve Çin piyasası açıldığında marjda oluyor.

gümüşsever99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşsever99 ()

Temsilciden özel kur istedim belli bir mebla var ise onuda yatirayim dedim ama öyle bir işlemimiz yok dediler

0BeğenmedimŞikayet

TKN_42 ()

@Cmlhbb yüksek derken milyonları mı kastediyorsunuz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum