Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 00:08:03
EUR 34.7158 00:08:03
USD 32.2721 00:08:03
ALTIN ONS $2314.0850 00:08:03

Konu: Bist endeks

Endeks için dönüş seviyesi 4580 kirilimi 4050 civarı olabilir
4580 aşağı kırılmaz ise tepki yükselişi başlayabilir

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Diyar_kentli ()

Allah razı olsun ustad zaman ayırdığınız için

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam benim al sat stratejim farklı bir örnek atacağım

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam dize mesaj yazmistim dusmedi herhalde bist yukselir dediniz hangi sektorler olur biliyorum hisse adi vermiyorsunuz yakin bilgide olmazmi birax birikim var degerledirmek istiyorum hocam

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Görmedim ablam, işi olabilir.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Inşaallah hocam ben bugünkü verileri not alayım bakalım yarın karşılaştırmak için evin her yeri A4 doldu

nilsahara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nilsahara ()

İyi düşünelim iyi olsun inşallah...

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

attınızdı evet, grafik atan, içine, altına açıklama yazan elleriniz dert görmesin :)

bugün @ASRN hocayı gördünüz mü hiç, ben sanki görmedim..

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam yarını görelim bakalım ay sonuna kadar düşmez umarım bu şekilde ay sonu düşük kapatmak isterse asıl o zaman zarar daha da buyur yarın ola hayır ola

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam Sasa için Sn. @Hanım_Teyze ablam grafik istemişti. Güncel döngüden boş box grafiği attım. O grafikte sağda yazan değerleri takip edebilirsiniz

Diyar_kentli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diyar_kentli ()

Üstad merhaba iyi akşamlar sasa da ilginizi çeken bir şey var mı düşüncenizi paylaşırsanız seviniriz . Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

nilsahara ()

Bak bacım bende zincir emir falan yok stop olacaksam direk satarım varsa izsüren stop en güzeli fiyat yükseldikçe stop da yükselir senin brlirlediğin kritere göre.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Stop olmayı da bilmiyorum ben al sat düğmesini biliyorum bi arkadaş sağolsun yazdı misal 10 hisse hepsi için ya da stop oluşacaklar için o hisseden 1 lot alıp yüzde 2 Altın a yine yuzde 2 altına ister tüm lotu ister parça parça stop emir geriliyormuş ıyi de o emir diyelim iyi gidiyor yükseltiliyor mu yoksa stopu iptal edip manüel mı sat emir girmemiz gerek ah selda ahh daha stop olmayı bilmiyorsun baktın 10 aldın 9 dedi 8 de çıkmıyor 7.80 de sat 10 6 5 olana kadar niye beklersin ahh

0BeğenmedimŞikayet

nilsahara ()

Desteğin kaç olduğunu biliyorsan ve bu yatay destekse vaden de kısa ise stop stop stop candır vaktim var param var alttan alırım dersen korkmayacaksın :) derler He ben korkuyorum hahaaa:)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hakliisn da destekler düştü düştüğü dirence gelmesi aylar haftalar almıştı 10dk sürmedi 1 ay öncesine gelmesi

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Doğru nakit yok vakit de kısıtlı; ) hocam. bi haber mı düştü piyasanın normale dönüp dönmediği öğleye kadar belli olur mu

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nilsahara ()

Bilmek de fayda etmiyor inan hatta zarar veriyor bazen ..

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

İki tane kişi bulsak öyle köşe idik şimdi:)) grafikle bitse olay , )) vakit ve nakit olayı esas faktör

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yok geçmiş grafik çizgi grafiği okumaya çalışıyorum yoksa çizim yapamıyorum mum okuyamouorum

0BeğenmedimŞikayet

nilsahara ()

Siz teknik biliyorsunuz diye hatırlıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam siteden iki kişi gelsin başımı taşlara vursun sonra ikicik teknik öğretsin be nolur ki:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kar alıp çıkmayı geçin hocam iki üç hisse var yeşil onları yarın duruma göre devam. tamam endeks için yorumunuza göre çıkarım ama terstekileri ne yapicam bilmiyorum akfgy daha yeni terse girdi belki toplar yarın ama özellikle 3 tane conse nt hdfgs megap bunları napicam bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Hata olarak demedim sizde hepimizde olduğu gibi eldeki parayi artırma hevesi ve uğraşı var bist yada co. in yada emtia öyle bir anda kara geçirmez sabır ister yerinde almak yükselince satmak gerekir kar edince elde emtia yada döviz olarak tutmak gerekir bunlari yapmayorsak bir havan bir bardak su alalım yada suya yazalım akıntı da terse kürek çekelim hepsi aynı kapıya çıkar panik le işlem yapma bilmem anlatabildimmi

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Zarar yazıyor zarara satmayın deniyor çıkacak diye beklerken 1 ileri 2 geri yapa yapa bu noktaya geldim alırken yazanlar bazen sattıklarını çok önceleri çok zaman sonra söylüyor ne bileyim hocam bende hata hocam yarın izleyelim dediginiz gibi 5300 e dokunmadan 5340 5360 lara düşüp yukarı atarsa sıkıntı yok inş

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

niye gerek olmasın yahu, bir dediğini 2 mi ediyoruz :D

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

12 ocakta endeks 4600 e inip 5500 lere çıktı ve 5300 e dokunmadan artarsa sıkıntı olmaz yarın açılınca genelde yukari gitmesi lazım 16 civarı iniş yapıyor genelde birde dünya borsaları etken rüzgar esse endeks etkileniyor hatırlarsan 2 ay filan önce 12 lerde halkbank yazmıştım sana sonra 16 filan oldu endeks inişi ile 9.50 ye kadar inip 11.90 olmuş
Bem alım satım yaparken 5 lerde idi halkbank
Yani sen biste zaten tepede girdin yada son alislarda endeks inisine yakalandın
Zarar derinleşiyor derken neden alınan kar etmiyorsa baştan zarakes kol kesme yapmıyorsun inan o kısmı anlayamıyorum
Kar cebe filan yazmaya gerek yok demekki

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ters libra sağ omuz rakamları not almıştım oraya kadar eriyecek hisseler hocam kesin mı oraya düşeceği 5360 üstü tutunursa inş iptal olur değil mi ters libra sağ omuz

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam 150 dolar düştü düşmedi ben total kardan yüzde 40 kaybettim zarardakiler daha da derinleşti 5000 e kadar 300 daha var 150 dolarda yüzde 40 düşen 300 dolar daha düşse kalan kârı aldığı gibi üstüne içeri de alır totali yarın anlık olumsuz bir durum olursa 5340 60 üstü tutunamayacak dediginiz yerde etiket yapabilir misinkz hocam teknikte dk saatlik takip edebiliyorsanız endeksi teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@calculator ustad gayet güzel açıklamış son yorumlarda yazılan rakamlar a dikkat edilirse şimdilik zirvelerde iyi gidiyor bist bence 6200 ve 8000 ler gelir inş düşüşler kısa süreli olursa alan satanlara kolay gelsin demek düşer banada )

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

bist. onumuzdeki gunlerini
değerlendirirsek
nereye gidiyozz
ustat
en ufak bi ruzgardan. savrulan
bi bist
")

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Anladım hocam lira formasyonu incelemedim , ustte tobo görüntüsüne benzediği için ve tobo oluşursa terse sarip inişe geçebilir demek istedim 4 h da rsi yorgun kararsız bölgede ve son mumlar satış hacimli olursa 5100 civarına inip ordan tepki alimlari ile artar 6200 ve 8000 seviyelerine endeks
@Selda09 1 h da 5300 den inmezse endeks alt rakamlara inmeden artabilir kol kesme stop 5000 aşağısı olunca yapılabilir
12 ocakta 4600 lere inip çabuk toparlamiş ti bu iniş çıkışlar normal
Full girmeyenler için bu inişler alış fırsatı oluyor genelde

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum