Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 01:09:47
EUR 34.8160 01:09:47
USD 32.4758 01:09:47
ALTIN ONS $2320.2600 01:09:47

Konu: Vedalaşma zamanı

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Roketci ye selam söyle başkan başka nickle gelsin iki kelam edelim

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Rose maliyetime geldi sattım şimdi gidiyor dejavu sabah akşam dejavu yaşıyorum

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Stop rakamını not et ama

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Mesaj alınmıştır hocam bahçede çok durmasın üşütür roketin motoru bozulur

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bereketli olsun
etc alsammi diyordu bahcede
19.30 stoplu long olabilir etc 21.20 gecerse 24 olabilir

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Bir iki kelam ediyirduk sağ olsun nazımı çekiyordu

1BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

As hocam ben de aldım kârımı teşekkür ettim bekliyoruz en kısa sürede

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Lever yada unfi almaya gitmiştir ; ) seni severdi kral idolum )

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Roketci nereye gitti iki kelam ediyorduk

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Roketcinin slm. i var @Çaylak61 avax ı 14.40 tan full satti roketci idolum

1BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Hahaha, kaynana ordan bile yetişiyo mu:)sevindim. ama o yokken hiç bişey iyi deil abi, selam söyle, tehtid et, emir ver dönsün:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

A. slm chessusdt 0.187 aşağısı 0.166 taban yapmazsa 0.197 ve 0.204 0 211 yapabilir grafik atıyorum trafik ışıkları gibi algilayin renkleri

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Iyiyim tesekkurler. Coinlerle mucadele devam.

1BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

Selam abi, chess usd t bakma şansın varmı rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eyvallah değerli arkadaşım soran oldukça yada her zamanki gibi kritik olası rakamlari yazarız sorun yok borsalar emtia ve btc kripto tarafinda bir para çıkışı var ilginç bir durum var demekki çıkar yakında kokusu
Miktar konusu dediğin gibi kimseyi bağlamaz az yada çok olması önemli değil düzgün hareket edip azı arttırmak benim amacım kendime göre

Gan prensipleri 28 madde de yazan şeyler ortada zaten çoğu yazdığımız yorumlar ondan kopya gibi

IGASSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Ya kimin kaç lira ile işlem yaptığı kime ne müdür. Burada çoğu kişinin 100 usd si var zaten. Boşver sen paylaş biz faydalanıyoruz emeğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Eskidendi o işler artık eskisi gibi 1000x ler falan havada uçuşmaz

Emre_bey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Ben hiç zarar etmedim hocam sürekli ekranım yeşil

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Hayırlısı olsun spot düzelir se kar edersin inş
Yeterki btc 17 ve aşağısı yapıp dibe dalmazsa artar diye bekliyorum 16.900 aşağısı dikkatli olmak lazım yinede

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

A. slm iyiyim şükür siz nasılsınız
@Kahve_rengi roketci xrp böyle iyimi diyo

ferit1919 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

su piyasada zarar etmedim diyen yalan soyler tecrubeyle ogreniyorsun cok firsat kacirdik ben bitaki bogaya spottan sepet yaptim 10$lik alimlar yaptim mesala uzun vade tutmayi dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ben spotta kendime göre ciddi zarar yaşadım. vadelide düşük miktar alıp satıyorum diye yazınca dalga bile geçtiler insanlar zarar etmesin diye bildiğimizi anlatmaya çalışıyoruz fakat insanlarda hoş görü azalmış
Zarar eden saracak yer arıyor

1BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

abi 2 seneyi gecti hayla yıl diz alamadik anlamadim gitti

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Selamlar dostum. Nasılsın? Roketçi kardesimize slmlarimizi iletiver. Özletmesin kendini.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Gördükçe like veririm yetki alirsin ins .
başka türlü olmuyor bende çok yazdım yetki vermedi arkadaşlar sağolsun beğeni yaptıkça güncellemede gelmiş. Ad min bazı durumlarda yetkisini kullanıyor benimle ilgili çoğu şikayet i pas geçmişti fakat eleştirimi yaparım ben gerekirse isterse siteden komple atsın sorun yok girmem
gruplar var birine ters düşünce sitede rahat bırakmazlar kimseyi onlar biraz ortalığı karıştırıyor

3BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

marjine alışan spotu yapamiyorki hepimiz yasiyoruz bu sıkintiyi. Aslinda spotcular marjini takip etseler nerede satıs yapilmasini ve piyasanin iki yonunude gorebilirler

3BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

abi ad. min bisey cozmuyor eski uyeyim grafik yetkisi istedim en azindan grafik atalim birilerine faydamız olsun normal yıl dız puanim bile yukselmiyor

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Aynen abi, yazdan beri ne rakam verdiyse hepsi geldi, biri hariç. oda gelecek , orayı bekliyorum. şahsen onun uyarıları olmasa spotta batardim bende. uyarilarina bakarak spottaki tüm paramı çekmiştim yazın, sağolsun, sağolun

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Roketci vadelide anlık alıp satıyor ayrıca eski yorumları ortada spot konusunda bilgi tecrübe ve coin hareketlerini iyi biliyordu
Beni tanıyan bilir kimseyi boş yere ovmem

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Tahminim , cok şikayet geliyo galiba roe paylasiyo, insanları marjine özendiriyor diye galiba. ama sitedeki arkadaşlarda geçende , şimdide destek olmuyo, kızdığım o abi, herkes menfaat peşinde gibi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum