Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0786 04:53:40
EUR 34.8146 04:53:40
USD 32.2564 04:53:40
ALTIN ONS $2340.3750 04:53:40

Grafiği gönderen: calculator

Hadi Gürbüz. Utandırma beni. Bugün milat olsun. Kendime espridir. Sadece ESPRİ

Yorumlar (77)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Baska almadim sadece listeye hektas ekledim ayni liste devam

27accouant27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hic bir sey yapasim gelmiyor boylece bekliyecem artik aldigimiz yere ne zaman gelir bilmem

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Bak dikat et elindeki hisselerden soz ediyorum. Baska hisse degil.

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Korkma yahu. Birine borc verdin dusun:)) Valla sana onerdiklerim cabuk doner. Ama digerlerini bilemem. Iste simdi maliyet dusurmek icin al sat yapabilirsin bir kisim para ile.

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Zarar cok hocam yesil kagit yok

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Abim durum raporu verir misin?

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Gürbüz geride kalanları da ileri doğru itele

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ntmen_× dostum :)))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Asuzu kamyon zor taşır gürbüzü masallah)

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kursat56 ()

aynen başkan zarar ettik ama tecrübe edinerek daha çok kazandık. nasipten ötesi yok

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Yaw o Gürbüz bana çalışıyor. İyice semirtti :))

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

egeen çıkacakmış gibi yapıp sonra da vazgeçmiş gibi yapmış ama bugünlerde rutin hareketler bunlar, tokat etkisi yapmıyor.. dayak arsızı oldum iyi mi :D :D

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Senin gürbüz biraz daha orurursa döner olacak dikkat etsin kendine sn ustad :) @Hanım_Teyze egeen dönerse senin dir :) gürbüz 4400 kg dan 4000 civarına düşerse döner ateşi yanar dikkat edin

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam flap ta son dur nedir bakarmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Aynen hocam, çok haklısın. Özellikle kasım aralık aylarında bir dip bir tepe yapıyordu :)) Hepsi bize tecrübe oldu.

Kursat56 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam hepimizin elinde tlfnlar var. Günde 15-20dk bir video izleseniz yeterli

ela için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kursat56 ()

evet 3,45 tl den gümüş alıp 3,25 tl ye indigi günlerdi o zamanlar emtia ucuz oldugu için ya da alım gücü daha yüksek oldugu için 50-100 kg arasında işlem yapıyorduk.345 tl den Gram altın alıp ertesi gün 399 tl ye düşmüştü uykularım kaçmıştı hem gümüşte hem altın da cok buyuk zararlar yazmıştı. şimdi neredeyse 5-6 kat yaptı zarar kesler yapmayıp uzun vadeci olmayı bilemedik acemilikten. önceden düştügünde stres yapardık şimdi düştügünde alım fırsatı deyip yolumuza devam ediyoruz

0BeğenmedimŞikayet

ela ()

Hocam ne güzel anlatmışsınız sağolun temel teknik bilmeden malesef alıyoruz sonrası malum zor geliyor şahsen bana belki kolaydır yapabilirim ama hiç bilgim yok lazım olmayan parayla giris yaparım sabır var çok şükür de piskolojik olarak insanı yoruyor inşallah bizlerde bı gun sizin gibi olabiliriz saygılar hocam.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Çok şükür abla, o zaman ki zararlarım beni öğrenmeye sevk etti. Şimdi meyvesini topluyorum hamd olsun.

melay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

melay ()

Zarar sandığınız oysa
" her şerde vardır bir hayır" dönüşmüş

0BeğenmedimŞikayet

Fathhshn ()

Öğrenmeye başladıgınız ilk kaynak video vs çok sevinirim bu konuda da yardımcı olursanız

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, stop olabilen daha önceden oldu. Stop olmayan ise zaten beklemek zorunda. Zararda beklemek ne demek çok iyi bilirim. Bu sebeple hem kafa dağılsın hem de biraz neşelenim diye . Ben ilk gümüş yatırımı ile başladım. O zamanlar teknik temel bilmiyordum. Daldım bodoslama. Ben aldım 2 gün sonra dipledi. Bundan 2-3 sene önceydi yanlış hatırlamıyorsam 25-30 bin zararı gördüm. Uykularım kaçtı. Daha düşecek dediler al satlar , zarar kesler falan. O zaman çok zarar etmiştim. Sonrasında zararda beklerken teknik çalışmaya başladım. Zararlar çıktı güzel karlar geldi. Zararda beklemek zordur. Benim tavsiyem sürekli hesaba bakmak yerine temel ya da teknik az çok ne öğrenmeye çalışırsa insan daha sonrası için şimdiden kar etmiş demektir.

ela için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ela ()

Hocam rabbim size hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin en olumsuz anlarda yüzümüzde tebessüm bırakıyorsunuz ?

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Benim Gürbüz semirdikçe semirdi. Geçen perşembeden beri ne katkı sundu bana.
Hisse alırken Gürbüz'ü gösterip çekiyorum bana yetiyor.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Dikkat etmek lazım yinede tepeler de fazla gezerse gürbüz vadide yeşil onlara inerse orda yakalayanlar kar eder )

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

90_lı_yıllar ()

gurbuze soyleyiver hocam Gents e de bir el atsin

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

4400 lere hazırladım kafayı ama daha aşağısını telaffuz etme, hatta aklından bile geçirme, küserim :(

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Bu benim gürbüz :)) Durumu iyi ve güzel semirdi.

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

:)) gürbuz'e guveniyoruz hocam az besleyelim o zaman.

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Gürbüz eridi biraz 4714 kg dan düşerse 4400 olabilir biraz yem yemesi lazım yoksa ortamın keyfini çıkarıp yatış pozisyonuna geçmiş sanki

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum