Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:16:04
EUR 34.9839 09:16:04
USD 32.2051 09:16:04
ALTIN ONS $2414.8350 09:16:04

Konu: endeks guncel

son olarak eger bu 3 ayakli ve son dusus ise abc duzeltmesi hedefi 2 saatlikte bu sekilde cikiyo altta ordan kanalin ustune atamazsa endekse gecmis olsun 5li dalgaya gececez malesef kagitlarinizin siskin olmamasini mumkunse temeli iyi kagitlar olmasini dilerim! artik endeks yorumu yapmayacagim dedigim durumlarda farklilik olmadikca 12 ocaka kadar gelebiliriz oraya persembeden sonrasi muhim iste

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

anladim krdmb severim benim listemde olur biraz seri bi kagittir ama!

Mehmet43bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

ama bilmelisinizki kagit degisimleri olacak sektor endekslerini takip ediniz endeksin yaninda mutlaka

nkzk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

36 bin nakit var hocam @calculotur hocayı takip ediyorum geçen cuma endex düştüğünde gırtlağa kadar maldayim demişti arza katıldığım için o gün Kardemir alamadım 17 50 ye kadar düşmüş tü

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nkzk ()

valla bende pek kağıt değiştiremiyorum, kalıyor öyle elimde :)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

doas haric hic biri benim listemde yok hocam hicmi siteye kim necidir ne der bakmadiniz takip etmedigim ustdalardan af dilerim onlari tenzih ederim ama takip ettigim ustadlar kiymetli birer degerdir faydasini goreeginizi dusunuyorum. hocam %3ten sonrasi zarar kesmek mantiksiz ayni hissede yari verip yari tread etmicekseniz lutfen ustadimin sayfasini okuyun ve not alin. para kazanilir kiymetli bilgiler ki parayla alamazsin bence henuz kenarda pusuda olan bir diger ustadim @Hasrüs her aksam al sat kagidi verir kagit tavan yapmis umrunda olmayacak %3 gordun mu kacacaksin yuksek oynuyosan! takip ederim dersen sen bilirsin ama o kagitlarda seri olacaksin az sabir cok onceden tanismaliymisiz ben hem garantici hem korkaklardanim trend takibi de yaparim ama alimlarimda ilk 2 soyledigim dogrudur soyadimin tam tersiyim piyasada : ) naktin varmi hocam? ha birde ben katilim bilmiyorum benim temelde begendigim tekniktede guzli yakaladikca yaziyorum ilk gun stop yakin sonraki gunler yukseldikce destek alti stopla takip edebilirsiniz ama suan bende yazmiyorum bu hafta al sat yeterli elimde kemik tek tuprs var digerleri degisir durur.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam ben stop u nereye ye koyacağımı bilemiyorum sorun o ben stop oluyorum hisse yukarı gidiyor (

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam ben hisse önerisi diye bir program indir dim hepsinin var aşağı yukarı fil. p ca.. pita.. l. Taç.. irler. Oy.. ak.. zira... at ak. şek. er den.. iz. gara.. nti özel günlük devamlı yazıyorlar öyle mesala bugün için Yataş vardı birinde. 41 hedefli hangisindeydi bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

disardayim musait olunca bakalim hocam alctl iyi degildi sanki konka bende takipteyim yunsa hic bilmiyom

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nkzk ()

hangi yatırım şirketlerini dinledin

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam şarj bitti için yazamadım sasa aldım 147 den verdim 117 den bir tepki yaptı son iyice aşağı gitti 5500 ondan smart g aldım alıp satmak için emir işinden anlamadığım dan 101.60 dan alıp 84 den de onu verdim 7 binde ondan - ( şimdi paramı ikiye böldüm bir kısmı pltur da onu da 16 03 den aldım ondan şuan 10 bin 3 177 lot var elimde bir kap attı bu gün ama işe yarar mı bilmiyorum raylh p kart bunlarıda zararına sattım bı panikle Allah'tan yatırım şirketleri ni dinleyip daos yylgd aldım 4 bin birinden 3 bin küsur birinden aldım biraz düştü Zarar

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam bir alctl konka yunsa yi yorumlarmisiniz tskler

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

oo 20 bine kadar neden bekledin hocam : ( tek kagit mi girdin yoksa? maliyetiyle yazarmisin bi bakayim endeks tahminim noktasindan doner ust kanali kirarsa icabina bakariz suan yapacak bisey yok gibi malesef : ( @calculator_ ustadimin lutfen sayfasini okuyunuz hatta bi kac kez mumkunse not aliniz derim uzuldum en onemli konu ac gozlu ve hirsli olmayiniz siz onu yiyemezseniz o sizi yer bitirir mutlaka okuyun rica ediyorum! siddetle yatiri tavsiyesidir! bir suru metod var tirnak kesme vs

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam ben acemiyim sadece katılım alıyorum ama maalesef 20 bin zarar dayım helal olmadığı için promosyon parasını bile dağıttım oda yirmi binde nasip her şey size söz arındırma oranım ne ise yetim lere vericem teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

ben teseur ederim hocam ne demek. begeniye kapaliyim hocam duaniz kafi benim icin birde kazancinizdan yetimleride memnun ederseniz bana bundan daha iyisini veremezsiniz! Evet 2 haftadir geri dondum diyebilirim yukselirken trendde burda olmaya hem gerek yok hemde vaktim yoktu ben genelde dusus oncesi buralarda olup var gucumle dostlari koruma (kimine gore korkutma) tarafindayim hocam uyumsuzluk var dikkat dedigim gunden beri mal bosalttim endeks 5700 dememisken daha! bu aralarda ara ara al sat devam ve ana kagidim tuprs icinde oynuyorum. endeks son attigim grafik kanalini yukari kirarsa mallanmaya baslarim acelem yok simdilik takip ettigim kagitlar var ama aceleye luzum yok mal alirken kazanilir satistan cok ;)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam teşekkürler size beğeni atmak istedim geri döndüğünuz için ama verilmiyor nedense beğeni kapalı filan diyor

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Paramı ikiye böldüm biraz da elimde. Pltur var geçen ekleme yapamadık 11 67 yı gördü para arzda bloke idi düşerse eklicez artik

halilx16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Artık yükseliş başlar gibi, hayırlısı olsun ama zararı nasıl çıkaracaksınız?

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

yukari donuste zamansal ve hiz olarak o degisebilir onun en iyi bilimcisi @calculator_ ustadim ve gann o bende yok malesef ustadim cvp sevinirim bende

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Yok hocam çok oldu satalı en son smartg vardı onuda sattım zarar ikiside satmadan daha fazla olacaktı zarar

halilx16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Sasa duruyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

5302 uzerinemi atması lazım hocam yani

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum