Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:20:47
EUR 34.7339 11:20:47
USD 32.5072 11:20:47
ALTIN ONS $2392.1450 11:20:47

Konu: Ons

⭐⭐katates_ ()
Gram Altın

Yorumlar (116)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Hocam mevcut durumda sizce ne kadar düşer?

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

1880 olsun hadi zaten direnç bolgesi diye belirttim :)

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

1877 kardeşim:)

katates_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

@Vedo69 5 gün olmuş hangi aydan bahsediyorsun kanal tepesi 1860 gösteriyor ons kaç 1880 vah vah ne büyük kayıp:)

0BeğenmedimŞikayet

Polat5858 ()

Sen tek şeyden anlarsın onu söyledim say oke

izmirliyatırımcı35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Birilerinin söylemiyle kimsede bozdurmaz heralde valla akıl var mantık var sadece teknikle olmuyo bu işler temel kısmıda var haber akışı gidişata bakıp kendi öngörülerini oluştursun insanlar

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Öyle demedin, söylemediği bişeyi mantıksız diyerek söylemiş dedin

yakamoz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat5858 ()

Yahu sen beni tanımıyorsun bn hep son sözü ilk soylerim fotodaki benim oğlum olur oke

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Burada düşebilir diye grafik paylaşanlar pek sevilmiyor benimde kızdıklarım var ama hepsini aynı kefeye koyamayız ne çıkarı olabilir ki uyarı yapıp gördüğünü paylaşıyorlar tıpkı yükseliş gösteren grafik paylaşanlar gibi

0BeğenmedimŞikayet

Polat5858 ()

Sen hayırdır yahu kabadayimisin vedo 59 senmisin yoksa

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Yargılar gibi konuştunuz biraz ondandır:)

1BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

yav he he :) bır malumatım var hocam

1BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Mutlaka hocam. Bekler görürüz . iyi akşamlar. :)

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Hocam inanın hiç cevap vermeye değmez:) boş verin isteyen istediğini yapar herkesin kendi parası

Acemi_yatirimci__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Arzlara katılıyorum sadece borsaya cesaretim yok zaten hel de şu aralar, tşkler uyarınız için:)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Ok. Sağol. Yine kayboldum sandim

1BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Anladım hocam bende 1880 i takip ediyorum gidişata göre bakacağım çok teşekkür ederim emeğinize sağlık sizi tanımayan arkadaşlar var zamanla anlarlar onlarda:)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Ses 1.2 yine kuyu yai mi attılar beni

Acemi_yatirimci__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Bu ara çok az miktar çıkmam gerekebilir onun için bir değerlendirme yapmak adına sordum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum