Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 02:29:08
EUR 34.6176 02:29:08
USD 32.4761 02:29:08
ALTIN ONS $2321.7200 02:29:08

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

böyle bir ihtimal var. bu ihtimal rasyonun 76,7 nın üzerine atmasıyla ortadan kalkar.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tşkrler. bu aralar Altın ons çok yanılttı. üst üste ekleyip devam ettirdi.. örnekle isimlendirecek olursak ben ahmet değil . mehmet'im.. mehmet değildim sizi kandırdım ali olmadı veli diyip sürekli formasyonu değiştirip durdu.. ((

Faruk_Y için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Teşekkür ederim hocam . Ben de iyiyim Elhamdülillah. Sizi sessizce takip ediyorum.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bu arada tşkrler iyyim.. siz nasılsınız..

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yukseliş bekliyorum ancak önce biraz düşüş olurmu net değil.. bu vesileytle diğer arkadaşlarada.. Altın ons haftalık grafikte . grafik uygunsuzlaştı. (ama çok değil kabul edilebilir seviye). yani biraz daha yukarı gitmeli.. 1950 civarı.. platin bir kez daha yukarı gitmeli görüntüsü var.. rasyo bu civarda formayon tamamalanıyor.. yukarı giderse çok gider.. düşerse soluğu 72 de alır.. gördüklerim bunlar..

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Hocam nasılsınız. Ben Hala %60 gumusteyim. Bir kaç küçük alsat yaptım ortalamam 23.50 ye düştü. Siz alım yapacak mısınız? Dusus ya da yükseliş var mı görünürde. Ben de zaman sıkıntısı yok.3-4 aya kadar görüntü nasıl yükseliş bekliyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

inşallah unutmam..

mustafate için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Üstad alınca etiketleyebilirmesin...

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yönün yukarı olduğunu düşünüyorum. alım yapacağım.. ancak düşüş henüz bitmedi.. formasyon ucu açık ilerliyor. dilediği kadar düşebilir.. şimdilik izliyorum. ama çok düşüş beklemiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Sizde kısada beklenti nasıl? Ve orta vade 3-4 ay gibi beklenti nasıl? Yaklaşık aklınızda rakamlar var mı?

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

anladım kazancınız bol olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Hocam ben birkaç gündür ufak tefek al satlar yaptım. Şu an %60 gumusteyim ortalamam 23.64 ons olarak.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Bugün aldım 14.05-10-20 den aldım 1.5 kilo kadar güzel hocam

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

dün alım yaptınızmı. ? @Azrcll .?

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

24,7 beklentim var. maksimum 25,2 alım satım kararı sizin.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Güzel hocam yön yukarı ise biraz alayım mı bilemedim şimdi:)

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

var. Altın ons 1869 bakalım ne yapacak.

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

24.70 gibi beklentiniz var mı?

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yön yukarı. ben olsam beklerdim keyfini çıkarın.. ))

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hocam düzeltme de çok dusus olur mu

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

düşerse alım yapabilecekseniz sorun değil. düşse bile kısada toparlar.. genel yön yukarı beklentim var.. ancak düzeltme kaçınılmaz. nereden bilemiyorum..

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tşkrler güzel dilekleriniz için. aynı dilekleri siz ve diğer arkadaşlar için diliyor , yeni yılın vatanımıza milletimize hayır getirmesini diliyorum. bol bereketli kazançlar dilerim..

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Güzel hocam yeni yıl size ve ailenize huzur sağlık bereket mutluluk versin insallah

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Güzel hocam 14.20 lerden topladım biraz iyi mi ettik kötü mü bilemedim elimde baya oldu

2BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tşkrler.. @Azrcll .. takip ediyoruz. ufak al sat başka bir şey yok... ne yapacaklarını bilemiyorum... lafı geveleyip durmak tabiriyle aynı durum.. bir şeyler olacak ama geveleyip duruyorlar. )) aşağımı, yukarımı net olarak bilmiyorum. kimseyi işlemlerinde etkilememek için yazmıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Güzel hocam nerelerdesin ozlettiniz kendinizi

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Hocam nasılsınız. Bir gelişme var mı? Alım yaptınız mı? Ya da öngörunuz nedir?

3BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

sanki inada yapar gibi. 76,7 dedik 76,8 den döndü..(

Rümeysa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

İhtimal gerçekleşiyor inşallah hocam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum