Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:49:00
EUR 34.9839 18:49:00
USD 32.2051 18:49:00
ALTIN ONS $2414.8350 18:49:00

Konu: 2020 mart ayı finali

herkes böyle görüntüye hazırlıklı olsun.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Burda kimseyi kolayca zengin etmezler her havling öncesi çok sert düşüşler gördük çelik gibi psikolojisi olanlar ayakta kalır bu piyasada bide sürekli yedekte nakit tutanlar piyasa yemyeşilken hiç düşmeyecek gibi olur

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Alt yorum @Klas_Yatırımcı dostum @_Takiptekal_ arkadaşlar bu görüntüyü unutabilir ama ben asla unutmam.

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

4 hafta önce, Bu yorum hala geçerli altlardan kolay kolay ekmek yedirmezler taki btc de can pazarı gelene kadar..

Oğuzhan_07©20 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

Almadığımı nerden biliyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Eeee her zaman değerlendiriyorsan al bugün o zaman :)

Engin8 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

Biz her zaman degerlendiririz nakiti :)

0BeğenmedimŞikayet

seyfi71 ()

usta biryerde duymuşdum hatta sağlam bir yer btc maliyeti son elektrik zamalrı dahilinde 16000 dolar oldu diye . sizce maliyet altında tutarlar mı btc yi. o zman btc kazımı yapmaz kimse ki yakında okuduğum yine bir haberde japonya elektrik fazlası vermiş o fazla elktrik ile btc üretimi yapacağını duyurmuş . hal böyle iken btc kuru bu ayar larda daha aşağı inmez diye düşünce alıyor beni lakin tabi tamamen düşünce.

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

İşte can pazarı olacak ki ayı yakamızı bırakacak sonra btc sahne alacak üst tabaka btc alacak alttabaka altcoine girdiği için btc çıkacak altlar yerinde sayacak btc dominace %80 leri vuracak sonra altlara sıra gelecek.

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Bu çok idealı değil mi? Bu kıyım demek can pazarı olur.. Bir çok coin haritada n silinir..

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Tabiki değil dostum çok şiddetli bir hafta olacak ama ne zaman

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Daha ne batması fragman bunlar esas ayı yakında sinemalarda olacak btc de 14520 13900 bölgesi geldiginde

KURAL01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Böyle bir gün elbet yaşatacaklar o gün nakitler çok iyi değerlendirilmeli

Engin8 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Dur batıyoruz dayıcım zaten ya:)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Bu ayı hala en sert ayı degil alt coinler hala çok yüksekteler çok tehlikeli yerlerdeyiz domino taşı gibi göçer hepside bi okkalı fud daha gelirse

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Ya dostum biz neler gördük neler bugünde, bir de ben kaldırçlı coinde idim bir günde x80 erimiştim.

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Bu yine yaşanır btc de yüzde 30 altlarda 70 düşüşle ayı biter aylardır buna hazırlanın busd parlatın diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Evet dostum böyle bir günde korkusuzca mal toplayan boğanın zirvesinde üç beş bin dolar la milyoner olur.

1BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

bu nasıl final ya! Resmen soykırım

0BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

Eskidendi o . Şimdi 1 günde yapmaz o hareketi . Görüp göreceğimiz böyle alt alta anca yüzde 30 lar

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Mart 2020 ayının final yapıp gittigi gün işte ayı finali diye buna denir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum