Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0816 04:31:28
EUR 34.9445 04:31:28
USD 32.2842 04:31:28
ALTIN ONS $2357.0850 04:31:28

Konu: Bera daha ölmediğini göster; ))

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Teşekkür ederim hocam.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Kendiziniz bilirsiniz

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yerimizde duralım

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Hocam bu hafta son bir sorum olsa Euhol için ne dersiniz acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

satmış olduğunuzu şimdi fark ettim ben.. neyse, adrenalin de iyidir tabii de.. para da fena bir şey değil, gün içinde defalarca lazım oluyor :D

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Pazartesiyi veya cumayı bekle bence

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Evet hocam hatta siz de Bera vardı diye seviniyorum ama kaçırmışım satmışsınız üzüldüm gerçekten. Umarım bir daha ki sefere fazlasıyla kazanırsınız. Sabredip Akbank da biraz bekleyeyim hocam. Yarın son 50 k bağlayacağım kısa al say hisseye sizce hangisi olabilir?

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sasa 105 olduğunda alsak olurdu 97 ye düşmüş müydü

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hocam sende benim gibi yapmışsın
Mecbur yükselecek
Eger endeks yukselmeye bu sekilde devam devam edecekse ki edecektir çünkü trentte bozulma yok
bankalar olmadan endeks zaten zor yükselir hala çok ucuzlar mutlaka gidecektir bankalar yarın bank endeksi 4950 aşağısı haftalık kapanış olmaz diye bekliyorum dün aldılar bugün kar satışları geldi normal yarin düzelir muhtemelen yarın olmaz ise pazartesi düzelir sıkıntı yapma benim gibi kağıt değiştirip durma önceden aldıklarım uçtu gitti trgyo naten sasa gsdhol bugün Bera tavan oldu patladi bak

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Hocam Akbank kötü yer de kapatmadı di mi ? 200 k ile Fadeleri bugün bozdum buraya aktardım

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Benim de aynı adı taşıyan bir hissem vardi daha geçen hafta :(( ayaklanana kadar dönelim diyoruz girdiğimizden çıkamıyoruz ne işim varsa işte macera adrenalin derken gitti paralar tüh yaa

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

o iş bugün olmaz @Alton belki yarın.. nasipse.. ama tavan yaptı, canım kağıdım :) :)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_BEGÜM ()

bende çoğu kağıdı kafamda belli bir hedef koyarak tutuyorum gidişatına göre ereğli şişe vesbe hariç beradan hiç biraz bırakayım diye düşünmedim kapanışta yakın aldım ertesi gün sattım veya gün içinde al sat yaptım birazını ayırabilirdim ama işte o zamnda ondan ayır bundan ayır liste uzun oluyor mecburen eliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

başlarda çok kolay olmasa da bir süre sabırlı olmayı başaranın sabretmesi giderek daha kolay hale geliyor @ACEMİ_BEGÜM çünkü bunun olumlu sonuçlarını görüyorsun.. beklemeye değer; diyorsun.. her zaman ve her kağıtta değil tabii ki.. al sat da yapıyorum ben.. ama yatırım olarak baktığım kağıtları tutarım.. arada kar alırım parça satarım ama tamamen vermem..

ACEMİ_BEGÜM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

hadi inşallah.. ağzınız bal yesin :)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_BEGÜM ()

benim bera alsat yaptığım dönemde almışsın amma satmamışsın akıllı kadınsın vesselam

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

34 sağlam direnç iyi fiyatlandırma oldu geçecek bence

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Direnci gecebilirse güzel olur

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

elinize sağlık.. az bir şey var bende, onun da ortalaması 16,80 ayıptır söylemesi..

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Güzel yukseldi

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Popüler 7'li ile Thy, Mavi, Ntgaz, Konka, Fade, Prdgs, Sanko, Suntk

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Eyvallah ne var elde hocam

halilx16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Bereketli olsun hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Vakıf satıldı bir tur sonukdukten sonra şimdi tekrar Bera alindi

1BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

İyi geceler Allah rahatlık versin.

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Ali hocam Konka'yı sordum, hedef 80-85 mi?

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Indikator daha yarıda güce bağlı kulpa bağlı hocam iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Grafikte var

1BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Hedef 80-85 gibi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Aksine beğendi. Haber nisan 14 te idi

konkada iyidir son bilançolar iyi bekleniyor yine 50 günlük ortalama bile 26.60 gösteriyor buralar iyi fiyat bugün 30 günlük hareketli ortalama kanal Altın dan döndü sıkışma var bir tarafa yönelecek ya aşağı ya yukarı ben yukarı bekliyorum 4 saatlikte diplerde zaten

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum