Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 15:49:49
EUR 34.9839 15:49:49
USD 32.2051 15:49:49
ALTIN ONS $2414.8350 15:49:49

Konu: Rasyo

Demin bahsettiğim ve grafiğini attığım 3h grafikteki ters at nalı formasyonu. Rsi de destekliyor bu gerilemeyi tabi eğer tam olarak oluşmuş olursa. Gümüş ons alt grafikler dibe inmiş ve geri dönüş sinyalleri vermeye başlamışlar macd ve rsi de görünen o ancak günlük ve haftalık ne yapar bilinmez. Aylık ta yukarıya görüntüsü devam ediyor ve diğer grafiklerede baskı yapıyor diye anlıyorum çünkü üst grafiklerde üstte yer var halâ. Takip edilip parçalı girişler için başlangıç yapılabilir ancak full işlemlerden uzak durulması iyi olur. Benden bukadar vakit olmadığı halde gördüklerimi aktarmaya çalışıyorum bereketli kazançlar dilerim... bu arada yazdıklarım şahsi öngörülerimdir kesinlik içermez ve yatırım tavsiyesi değildir!

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Abi 23.400 dayandi hic olmazsa alttan girdiklerimi cikabilirdim. mal gibi baktik. Simdi burdan girsek sanki asya yine satar diye giremiyorum.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Stres yapmayın sabredin düşer çıkar sağlık daha önemli! Zaman sorunu yoksa dert etmeyin sabredip bekleyin bana sorarsanız. Yinede siz bilirsiniz. Size kesin birşey demek doğru olmaz çıkar düşer diye ama böyle düşüş çıkışlar şuan normal bana göre.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Korkudan giremiyorum. Buradan girsek 23.50 gelse altdaki parcs kurtulur sanirim.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bilmukabele kardeşim. Bir faydamız dokumuşsa eğer ne âlâ. Burada bizden daha tecrübeli değerli insanlar var sevdiğim saydığım. Bizde onlardan ne görmüş isek onunla ilerlemeye çalışıyoruz. Öyle çok usta vs de değiliz kardeşim. :) neyse müsait oldukça buralardayız. Allah'a emanet olun...

Ceylan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yukaridaki parca 23.80 , asagidaki 23.20 kaldilar baya stres yaptim.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

23.5-23.6 gibi gider dedim ama şuanlık bi gerileme oldu bakalım bi toparlama ile yine deneyecekmi o bölgeleri? Ara ara bakıyorum grafiklere bakmak gerek müsait oldukça bakarım ama hafta sonuda geldi ya fazla bir hareket olurmu bilemem panik yapmayın ozaman daha zor olur sizin için. Tam olarak nereden giriş yaptınız siz?

0BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Allah razı olsun ilgi, alakanız için, esas ben teşekkür ederim faydalı paylaşımlarınızdan ötürü, hayırlı akşamlar, bereketli kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Kerim bey moralim bozulmaya basladi, dusus devam edecekse zararkesmi yapayim.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Tepede girmeyin dikkat edin günlük te NU var buralardan artık bir sarkma gelme ihtimali yüksek dedim siz oradan mı girdiniz yoksa dahada gidecek diye?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Estağfurullah olurmu öyle şey başımız ağrımaz başımız sıkıntılı insanlardan dolayı ağrıyor bazen okadar. :) siz parçalıya devam edin kardeşim. Güzel yorumlarınız için bir kez daha teşekkür ederim. Elimizden geldiği kadar herzaman yardımcı olmaya çalışırız. Hayırlı akşamlar...

0BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Canın sağolsun abi ben like için yazmadım:)hergün ben size düzenli olarak beğeni veriyorum onda sorun yok:)full işlem olunca piyasaya tek yönlü bakıyorsun abi, daha düşerse alamıyorsun, daha çıkar diye satamıyorsun, bence parçalı iyi, düşerse al çıkarsa sat, insan fazla strese de girmiyor o zaman, bana bu şekil mantıklı geliyor yani, yeteri kar görünce nasibini al. akşam akşam başını ağrıttım hakkını helal et abi, iyi çalışmalar, bereketli kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Kerim bey yardimci olun. Bu satislar nerede durulur. Ustte tersde kaldik yeni alim nereden yapalim

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bak şimdi benimde hakkım bitti ne olacak ? :) şaka bi yana güzel bir strateji ile hareket ediyorsunuz bu iyi. Zaman varsa sabırda oldumu sorun yok inşallah. Bazen full girmedim diye insanın üzüldüğü durumlar olsada parçalı işlem daima en iyisidir. Bu şekilde devam ederseniz fazla üzülmezsiniz diye düşünüyorum. Sağlıcakla kalınız...

0BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Önemli olan iyi niyetiniz ve bundan şüphem yok abi. nihayetinde piyasa yapıcı bizler değiliz o yüzden sıkıntı yok, kar zarar kardeştir, zaten parça işlem yapıyorum, baktım parça terste kalırsa kara geçene kadar satmıyorum diğer parçalarla ortalama düşürüyorum, herkes nasibi kadar kazanır buna inanıyorum o yüzden sorun yok yani, çalışmalarınızda başarılar, hayırlı akşamlar, saygılar..

2BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Like önemli değil önemli olan faydalanabilmeniz benim için. Bazen bizide yanıltıyor grafikler kusura bakmayın. Müsait oldukça elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum ama tabi bizde tam olarak ne olacağını bilemiyoruz grafiklerden ne görebilirsek o işte. :) nasipten ötesi yok buna inanıyoruz. Hayırlı akşamlar...

1BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Genelde kısada işlem yaptığım da oluyor, orta vade de, malum piyasa durumuna göre zarar etmeden ufak ufak gram artırmaya çalışıyorum:)çizimleriniz faydalı oluyor, Allah razı olsun, Allah'a emanet olun. size olan günlük like hakkım dolmuş veremedim kusura bakmayın:)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkürler sağolun. :) ben genelde kısa da grafik atarım uzun vadede sağlam formasyon olmadan atmam buraya. Umarım işinize yarıyordur grafikler. Bereketli kazançlarınız olsun inşallah... Allah'a emanet olun...

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Aynen yavaş yavaş o kedi buraya gelecek

1BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Bilgilendirme için teşekkürler abi, herdaim takipteyim sizi, çizdiğiniz formasyonları ilgiyle takip edip beğenileri gönderiyorum hergün sessizden, çizimlerinizden sessizce istifade etmeye çalışıyorum kendimce, teşekkürler, bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah teşekkür ederim sağolun. Bu formasyonu seviyorum nedede görsem hemen çizer atarım buraya. :) bazen yanılttığı oluyor ama genelde çalışıyor destek direnç bakmadan çizip atıyorum bu kezde çalıştı ama tam olarak nereye kadar çalışır bilmiyorum hedef şuan 75.3-75.5 arası yada yakın bir bölge. Takip gerektiriyor formasyonu bozacak bir başka durum olmaz ise gümüş ons birazdaha gitmesi gerek formasyona göre. 23.34 bölgesinin üzerinde kalması da olumlu bana göre. Hayırlısı bakalım ama gümüş bu belli olmaz takibi bırakmayın ne yapacağı belli olmaz herzaman müsait olamıyorum kârınızı kaybetmeyin sonra. :) bereketli kazançlar dilerim... hayırlı akşamlar...

1BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Takip ediyoruz abi, senin formasyona güvenerek bir miktar aldım kar yazıyor çok şükür, teşekkürler, sessiz takipçin ve destekçinim bu arada.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim ufaktan bir çalışma hareketleri başladı bizim formasyonda :)

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sağolasın kardeşim takip etmek gerek bakalım çalışacak mı?

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Eyvallah dost teşekkür ediyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum