Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:11:59
EUR 34.7748 10:11:59
USD 32.4684 10:11:59
ALTIN ONS $2337.9850 10:11:59

Konu: Popüler kâğıtlar

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Aynen öyle ama fırsatlarda bitmiyor.

AegeanFB için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AegeanFB ()

Kardeş borsada keşkeler bitmez maalesef.

halilx16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Tavan serisini bozunca 228'den aldım 2 gün sonra ya dönerse diye sattım ama yürüdü 300'ü kırdı, dün popüler olanlardan zararına çıkıp 304 gibi almak için Yarım saat düşündüm karar veremedim akşam 140 milyonluk Kap attı bugün yine tavan, dün popüler olanlardan çıkmayınca bugün zararım %20 daha arttı, keşke dün çıkıp Alfas alsaydım diyorum ama artık faydası yok, bu gidişle yılsonu bilançolarını görmeden tersten çıkmak zor görünüyor :(

AegeanFB için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AegeanFB ()

Alfas a bu seviyeden girermisin?

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Sasa patron sayesinde spek kağıt gibi oldu, olumlu veya olumsuz diğerlerini de etkiliyor, bende tersteyim ama inan bugün maliyete gelirse Gesan ve Kontr hariç Sasa Yeo Smrtg Mia Hktm hepsinden çıkarım, Alfas'a ve en az 5-10 tavan yapan yeni arzlara geçerim.

Nuri71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azizl ()

Bol. tavan lazim bize

Dumanlii_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ben de 1 lot bile hisee yok baya iyiyim :)

Que için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Parakete ye aldirmistim terse gidiyor diyordu o zamanlar :)(

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yok canim estgf 13.46 dan 400 adet vardi bende :)) asuzu kıymetini bilemedik
Tarih 25 haz 2020 :))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Walla iyi cesaret 20 lerde çok uğraştım asuzu ile 250 bedava iyi yakalamışsınız :))

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Oleyyy tavana gidiyor satıcsm birazdan :)))

0BeğenmedimŞikayet

Gözlemle ()

Methaba Que,
191 kontr alınmıştı cok düştü... Nere gelir ne vakit toparlar?

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_ın_lordu ()

Büyüksün üstaddd

1BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Tm canım sagol

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ashcoffee ()

Başkasının aklını kullanmak akıllıca ki sizinki de gayet iyi ustaları geçeceksiniz bu hızla :)

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Cok yuksek bence biraz salmasini bekleyin almak icin abla.

Nur30 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Yok ben kazanmadım fazla , arzda almamıştım yani , en son yeni almıştım tavandan :(( çok az karlarla satarım ben hisseyi , zaten kazandıgımda uok toplamda hala zarardayım totelde yani :(;

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Ah be kardeşim.. yeri gelince güzel kar olunca tamam deyip kar alip satmak lasim...

Bana alfas sadece 6 lot vermis 58 den 300 leri görmus hala satmali miyim diye baskalarina soruyorsun. Ne bekliyorsun 100 bin mi kazanacaksin.

Nur30 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mumlar_ın_lordu ()

Üstad bana da öğret şu grafik çizme işlerini ya :)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri71 ()

Valla abi kar a geciyo kiyamiyom aninda zarar yazmaya geciyo ben anlamadim ki bekliyoruz bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Bide alfas vardı ben de , elden çıkarmak mı lazım :((

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Ekleme yapıyom mı canım sence , ne dersin ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum