Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 04:15:30
EUR 34.9839 04:15:30
USD 32.2051 04:15:30
ALTIN ONS $2414.8350 04:15:30

Konu: Bizim yivli torpidolar önce petrolü vurdu galiba?

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet iyi bulmuşsunuz. Ki ben daha da erken çalışma yapıp söylemiştim bu haberi görünce de şaşırmıştım. O zamanlar 120 dolar civarıydı sanırım. Ben katılıyorum ya olabilr. Olursa iyi olur zaten Rsya bişeyler deniyor gibi

Sinan78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinan78 ()

Hocam 5 ay önce hazırlanan çity OPEC raporunda 2022 65 dolar 2023 için 45 dolar beklentisi var o günkü rapor tarihinde 102 dolardı petrol

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

OzgulSbn ()

Olsun ben sizin o ihtimalinizi hep bekleyecem ne zaman almaya kalksam o aklıma geldi. Şimdi yüzde 50 kar etmiş olacaktım. Ama olsun. Ucuz alırız demi. Siz ihtimalleri yazmaya devam edin lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Nasip inşallah

0BeğenmedimŞikayet

doğruluk ()

Peki kactan çıkış yapılabilir ytd olmadan soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sırf bu hafta 12 dolar akmış ve bu hafta buralarda kapatırsa durum iyice vahim olur petrolde. Akaryakıtı ucuz alırız artık :))

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Aduket çeker dost (;

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Tam sınırda şu an 70 i aşağıya kirarsa paldır küldür tepe taklak

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Spenk ten her şey beklenir dost ama çok doğru dedin esasen

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

60 evet asıl sevdiğim rakam da ben çok dillendirmek istemedim bir kaç defa dışında

Alfa12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

13.75 dolar bir yarasa ihtimaliydi o yüzden ben korktum hala da geçerli bir ihtimal. Ancak siz tam olarak dediklerimi okumamış ya da anlamamışsınız. 17-18 lerden 24 dolarlara kadar tepkisel yükseliş olabilr o bile güzel marjlarda kar sağlayabilir demiştim. 13.75 gelecekse bile ne zaman gelir bir kesinliği yok demiştim o yüzden full risk almama konusunda temkin uyarısı yapmıştım. Ancak sizi dinledim almadım deyince en azından şunu bari diyebilirsiniz, eğer oraya gidecekse bile hangi seviyelerin kırılması gerektiğini mutlaka yazmıştım. Kar etmemiş olabilirsiniz ama zarar etmeyin yeter piyasada fırsatlar bitmez. Bereketli kazançlar

OzgulSbn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Platin ve petrol aslında emtialar daki metallerde ki düşüş için öncü olarak incelenir. Hepsinden önce petrol yapıyor normalde. Platin Major düşen trend kalanında tepe yapmış durumda ancak kıramazsa düşüş en azından yataylarsa o bile olumlu olur. ytd

doğruluk için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

İnan tenekemizin bu ham petrol kurunda 10 TL yi bırak 9.5 larda olması gerekti ama malum spenk efendi yıllık mal veriyor galiba (; ytd

1BeğenmedimŞikayet

Alfa12 ()

60 ideal yerdir. Avrupa ayağı öyle kabul görmüş:)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

115 TL den alıp 248 TL den satmıştım bı ara ama tersi çok pis olabiliyor sonrada bulaşmadım dost bu ara pek ilgimi çekmiyor

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok dünyaca ünlü ekonomistler ve bankalar. Bir tek CITI research 60 dolar lar civarından bahsediyordu. Hatta 2023 te de devam edebilir şeklinde.
Sahi şimdilik bizim tenekeler pozitif olması ilginç tabi

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Asıl teneke buna iyi ayak uydurur şu var bı bit yenigi

0BeğenmedimŞikayet

doğruluk ()

Kardeşim platin hakkında ne düşünüyorsunuz neden geride kaldı sizce

0BeğenmedimŞikayet

doğruluk ()

Hocam bu platin neden geride kaldı gümüşe göre sizce.. platin de brent petrole göre mi hareket ediyor sizce.. tekrar yükselişe nezaman geçer sizce

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bı yerde malı pis bırakacaklar ama hayrlısı kime denk gelirse artık

0BeğenmedimŞikayet

OzgulSbn ()

Gümüş 13 ons olacak mı hocam ben sizi dinledim hala almadim hocam

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bizim @Bay_Bayburtlu demiştir :))) ytd. Ama petrolün bu şelaleleri tenekemize etki etmiyor nereye kadar rasyo oyunununizlicez bakalm

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Of of o ne ya harika bir iniş yaptı gerçekten sevdim petroldeki bu azmi dost :)
Güya büyük ekonomistler 200-300 dolar olacak diyordu, ben de 70 dolarlar olabilr :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Petrol hmmm

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum