Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 21:35:46
EUR 34.7785 21:35:46
USD 32.3630 21:35:46
ALTIN ONS $2306.6200 21:35:46

Grafiği gönderen: karambahtıkaram

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

4BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Teşekkür ederim Üstad. Allah razı olsun.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Sağ olun saygıdeğer @Adaist0134 tüm iyi dilekleriniz için âmin, âmin inşallah, bilmukabele, bende size ve tüm sevdiklerinize her daim sağlıklar ve afiyetler dilerim... Saygı sevgi ve selamlarımla...

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Çok geçmiş olsun siyahbeyazım Rabbim tüm dertlerinize deva versin hoşgeldiniz tekrardan

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Hoş bulduk, sağ olun saygıdeğer @ASRİ6327 , âmin inşallah... Teşekkür ederim bende size ve tüm sevdiklerinize her daim sağlıklar afiyetler diliyorum... Saygı sevgi ve selamlarımla...

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Âmin inşallah... Teşekkür ederim saygıdeğer @karambahtıkaram bende size ve tüm sevdiklerinize her daim sağlıklar afiyetler diliyorum... Saygı sevgi ve selamlarımla...

karambahtıkaram için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Hayırlı geceler

Hoşgeldiniz

Geçmiş olsun

RABBİM CÜMLE HASTAGANA
ACİLEN ŞİFA VERSİN

4BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Sn@siyahbeyazım geçmiş olsun dileklerimle birlikte şifalar diliyorum, saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Amin saygıdeğer @USTAMM hocam, halimi sorduğunuz için çok teşekkür ederim, çok sağ olun, Allah (c. c. ) razı olsun sizden, size ve tüm sevdiklerinize her daim sağlıklar, afiyetler dilerim ...

Sizin iyi olmanıza çok sevindim çok şükür, yorumunuzu görmek büyük mutluluk benim için, yokluğunuzun farkındayım fakat kendimi daha henüz pek iyi hissedemediğim için saygıdeğer @USTAMM hocam, sizin ve yokluğunun farkında olduğum sayın üyelerin halini hatırını soramaz oldum o yüzden hepinizden özür dilerim...

En içten saygı sevgi ve selamlarımla saygıdeğer @USTAMM hocam saygıdeğer profesörüm...

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Her bankada alabılırsın dovızı ancak yüklü ıse 1 gün önce haber vermen geeek yada sabahleyın

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Kuveytte doviz hesabindaki dovizini net alabiliyormusun. Mesela daha once alsat hesabindaki dovizi nakit aldigmda benden ekstra para almislardi.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Anladim teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

dolar olarak gonderdım o yüzden swıft masrafı oldu eft masrafı daha az oluyor ama tl ile oluyor eft dovız swıft ıle gonderılebılıyor sadece

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Tl olarakmi gönderdiniz bu arada teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Şimdi baktım yüzde 0.1961 masraf olmuş hem gönderen hem alıcı bankadan ayrı ayrı swıft ucretı kesılmıs

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Kuveytten diğer bankaya gönderirken demistim

5BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Rabbim Şafii ismişerifi hürmetine şifa versin Dostum.
Allah'a şükür iyiyim.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ne kesıntısı olacak ? vergı bınde 2 alırken ve satarken ayrı ayrı her bankada aynı onemlı olan makas

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Kesinti oldumu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Size yazdıklarım ulaşmıyor mı @Yılmaz34
Parite makas farkı nasıl görebiliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yani anlamak icin soruyorum, suan kuveytte gumus kalsan 0.71556 dan alacaksin, aktifbankdan hesaba girsen dolar la gumus almak istesen kacdan alacaksin.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bugün ceptelefonu ıle hesap açtırdım Kuveyt'ten swıft havale yaptım akşam geldi hesaba

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Kuveytteki doviz hesabini vakit olarak alabiliyormusun.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Yok aynı 2 cent fark var

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yani su andaki parite ne. Mesai ici, mesai disi farklimi.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Parıtesı ıyı aktıfbankta 2 cente makas mı var ?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Çok şükür iyiyim aen nasılsın abım?

Kurtuluş38 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Hayırlı akşamlar, merhabalar saygıdeğer @USTAMM hocam, görüşmeyeli siz nasılsınız saygıdeğer @USTAMM hocam ? Allah (c. c. ) şükür ediyorum sağız hayattayız diye, dua tavsiye ettiğiniz güne göre daha iyiyim çok şükür ama tabi 1 sene önceki @siyahbeyazım 'ın yerinde yeller esiyor.

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Sattığının Altın da guzel almışsın gram artırmışsın demek

Ümit_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam su an aktif bank da parite yi bakabilirmisin. Doviz tl de makas yuksek gorunuyor. Parite de oyleyse kotu.

0BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

Nasılsın abii

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum