Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 08:38:27
EUR 34.7326 08:38:27
USD 32.3745 08:38:27
ALTIN ONS $2315.1600 08:38:27

Konu: krdmd - Çelik hocama teşekkürlerimle..

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

Hocam deva ve sohol aldım %40 %40 nasıl sizce

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yönetim kurulu s. cilirken A ve B hisselerinin daha fazla söz hakkı var. Temettüden eşit yararlanıyorlar. Derinlik d grubunda daha fazla. Alım satım için alanlar d'yi tercih ediyor. Uzun vade biriktirmek isteyenler ya da ortaklar A ya da B alıyor.

AegeanFB için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AegeanFB ()

Çelik hocam a b ve d nin farkı ne? Bende d aldım ama bilmiyorum hiç farkını :):)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bunların müşteri kitleleri farklı. Uzun vadede artış yüzdeleri birbirine eşitlenir ama kısa vadede farklı hareket edebilirler.

robespierre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

robespierre ()

çelik hocam, kardemir a ve b yükselirken d'nin düşüş sebebi nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam krdemir a ve b gecen sene almistim malum cok dusmustu bende satmamistim simdi karda hocam satis zamanimi yoksa cikarmi katilima girmis diyorlar ben pek anlamam sizin bilginiz mukemmel

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Ben sattım şimdi alana hayırlı olsun 6 gün içinde yüzde 50 kâr çok çok çok teşekkür

0BeğenmedimŞikayet

Serra25 ()

Teşekkür ederim bende nakit ayırdım biraz sizin hisselerden de aldım umarım fazla etkilenmeden atlatırız

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bir şirketi alırken temettü verimi ilk kriter olmamalı. Şirket kar ediyorsa öncelikle yatırım yaparak büyümesi tercih edilir. Büyüyecek yer bulamıyorsa yaptığı karla temettü dağıtmaya başlar. Alırken de önce yeni yatırımlarla sektöründe pazar payını artıran şirketler tercih edilmeli. Temettü veren şirketler sepette biraz daha düşüşlerden az etkilenme amaçlı bulundurulabilir.

Ruşenn1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

60 dolar bekliyorum.

Hsp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsp ()

Brent petrol hakkında düşünceniz var mı

5BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Günaydın. S. cim yılına giriyoruz. Bundan sonra s. cimle ilgili gelişmelere bağlı olarak anlık sert değişiklikler olabilir. Bunlardan etkilenmemek için bir sene boyunca ihtiyacınız olmayacak bir parayla bistte olun. Düşüşte tekrar almanıza imkan sağlayacak şekilde bir miktar parayı döviz ya da Altın da tutun. Usta kaptan dalgalı denizde belli olur :)

Serra25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Hocam son zamanlarda temettü erken veren şirketler daha çok primleniyor bu yüzden bende sektörel bazda Kardemirb 10.45 maliyet ile tercih ettim bugün kesmet olursa Ereğli ile parite yapabilirim ytd

0BeğenmedimŞikayet

Serra25 ()

Günaydın @celik2119 hocam bistte 4350 4400 e kadar bir düşüş olabileceğinden bahsediyorlar siz de bu şekilde bir düşüş öngörüyor musunuz nakite geçmeyi düşünüyor musunuz

0BeğenmedimŞikayet

aksoy5101 ()

Hocam Krdmd'in a, b, d hangisi acaba

0BeğenmedimŞikayet

besthkn ()

Hocam Avrupa veya ABD'de resesyon olursa, demir hisseleri etkilenir mi? Geçtiğimiz 6 aylık dönemde resesyon beklentisiyle düşmüştü sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

bedbaht_ ()

Teşekkürler hocam, sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

CS__ ()

Teş. ekk. ür ederim

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

eregl 38.5
krdmd 13
sise 36

CS__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CS__ ()

Günaydın hocam, mali. yetleriniz kaç acaba bu his. sele. rde?

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

takıntı yapma bence... bunu alttan almayı beceremezsen, başka bir kağıdı alttan alırsın.. arada kar almak parça satmak iyidir..

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Ben de kar alıp alttan almayı beceremiyorum o yüzden sordum hemen hemen maliyetimiz yakin

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

senin de yatırımların bereketli olsun @BuNickTamYirmiDörtHarfli hedef işlerine ben bakmıyorum, anlamıyorum çünkü.. bir ürün daha önce denemediği bir yere geldiyse tıkanıyorum, ötesini göremiyorum.. krdmd sanırım en az orta vade tutarım; 6 ay yani.. çok yakında aldım daha.. biraz yüklü aldığım için bugün parça satarım belki, o kadar.. bir kısmı daha durur..

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fathhshn ()

Hocam basgaz için bi çalısmanız olmus muydu

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Bereketli olsun sayın hocam hedef yada kar al seviyeniz var mıdır

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ay__kut ()

Miatk için bir fikri iz var mi

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

krdmd'yi görüyor musunuz @celik2119 hocam, şahane yatırımcı sezgilerimin önünde saygıyla eğileyim bari :D

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bilmediğim bir hisse.

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Merhaba hocam, portfoyumde 26 dan maliyetlendigim orge var stop önerirmisiniz.

0BeğenmedimŞikayet

SunSet___ ()

Almiyorum ozmn?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum