Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 13:46:39
EUR 34.8238 13:46:39
USD 32.3379 13:46:39
ALTIN ONS $2301.8900 13:46:39

Grafiği gönderen: report

report ()
Dolar

Borsadaki toplam 2 milyon 820bin yatırımcının 575bin'inin hesabındaki para 1-100TL arası.
100TL-5binTL arasında bakiyeye sahip kişi sayısı 638bin.
Yatırımcıların %43'ünün bakiyesi 1TL-5binTL arasında.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

J72748 ()

Az önce engellendi üstadım. Hiç uğraşamam bu tipler ile. Amacı açık ve net belli zaten.

Tekirdağlı_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Bu arkadaş yan daştır biraz hatta engeli hak eden biri kısaca bazı şeyleri çok bilmiş gibi yapıyor hala yapılan bu düzeni savunuyor hala

J72748 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Jarabiniere16 ()

Yahu bende diyoeum ki, bunlar her yerde olabilir. Birinin lafı ile dolar 30 olacak diye , alır adam. Batar.
Bunu niye söylemiyorsun diyorum.

Ya neyse.

2BeğenmedimŞikayet

J72748 ()

Bak kardeşim sen bebe iken ben borsada idim..1994 te 2001 de dağılan yuvaları, yitip giden çanları çok iyi bilirim. Borsada istersen prof ol fark etmezler. Yıllardır çok büyük spekülatif işlemler yapılıyor ve yapılacak. Ya isim vermeyeyim vaktinde bir siyasi Borsayı konuşmaları ile tahtiravalli gibi oynatiyordu kasıtlı olarak. Lütfen bana daha fazla da yazma.

Jarabiniere16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jarabiniere16 ()

O Zaman, öğrenin araştırın. Kimsenin lafına göre işlem yapmayın. Kaybettiginiz de, uzulmeyeceginiz rakamla işlem yapın demen lazim

0BeğenmedimŞikayet

J72748 ()

Peki şu anda bir sürü insan borsaya giriyor ve hiçbir bilgileri yok. Ya neyse boş ver sen çok daha iyisini biliyorsun. Aydınlat arkadaşları.

Jarabiniere16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tr33hkn ()

Doğru.
Şuan dolar ın yatay seyri sadece KKM kaynaklı değil farklı alana ilgiden dolayı.
Bu bahsettiğimiz ve hemfikir olduğumuz alan okyanus gibi .
Vurkac a müsait ama devamını beklemek yada arttırmak risk.

Tercih onların tabiki..
İllaki bir yerden döner
Döndüğünde gelecek adres belli

0BeğenmedimŞikayet

J72748 ()

En doğrusunu yapıyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Ben şimdiye kadar borsaya hiç girmedim girmemde bu kadar spekülatif olan endekslarimize kesinlikle güvenmiyorum şahsen

-1BeğenmedimŞikayet

Jarabiniere16 ()

Niye uzak dursun borsadan?
Dikkatli yatırım yapın de. Paranuzin tamamı ile hatta küçük miktar ile işlem yapın de.
Bunları yapamayan insan zaten, sadece borsada değil, dolar da da kaybedebilir, Altın da da kaybedebilir.
Niye illa borsaya girmeyin?

2BeğenmedimŞikayet

J72748 ()

Fazla değil çok yakın zamanda çok canlar yanacak bu borsa. Borsa hiçbir yatırım aracına benzemez kazanır iken çok keyif verir ama kaybetmesi çoook acıdır. Vakti zamanında günümüzde ki gibi devre kesiciler yoktu ve günde 2 seans 2 tavan yada 2 taban yapan kağıtlar vardı. 10 günde 10 liradan 150-160 liraya da çıkıyor bazen de dibe boyluyor ve çok canlar yakıyordu. Her gün tavan tavan gidip bur sabah tahtası kapanan kağıtlar da oluyordu. Siz siz olun borsadan uzak durun. Başta kendi sağlığınız ve aileniz için. Benden haddim olmayarak uyarması. YTD

1BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Haftanın 4 günü sürekli up up yukarı giden hiç bişey olamaz böyle zaman spekülatif olduğu çok bariz belli yerli nin sanki milyon dolar ı mı varda bu kadar yükseltecek bazı yorumculardan da duydum bunu bir yerden sonra birilerinin kucağına verecekler güzel algı yapıyorlar gel gel için ben kesinlikle girmem böyle bir borsaya

tr33hkn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tr33hkn ()

Kesinlikle katılıyorum.

2BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Borsanın bazı kağıtlarında spekülasyon olduğu kanaatindeyim alt kağıtları alıp tepeye çıkaran spekülatif hareketler var keza borsadaki yabancı oranı yüzde 27 lere kadar düşmüş durumda yabancı olmadan bu kadar yükselmesi kesinlikle nizami değil kim ne isterse söyleyebilir bana bu konuda inandıramazlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum