Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 18:53:58
EUR 34.7950 18:53:58
USD 32.4034 18:53:58
ALTIN ONS $2336.8550 18:53:58

Grafiği gönderen: Kervan0001

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

aynen abi az kaldi oraya

Kervan0001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Amenna ve saddakna abim Varolasın

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Hayırlısı diyelim ilk hedefi unutma gelirse yarı yarıya kalırım ben şahsım adına ytd

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

gunaydin abim islemez mi ya :) bizde o olursa su olur bu olursa bu olur yok direk bam bam netiz biz:) @Kervan0001

1BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Sadece izliyoruz ve tek bildiğimiz gaybi yalnızca ve ancak ALLAH bilir elhamdülillah

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Derler sayın abim hemde neler derler :))

1BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Ek yorum işliyor mu @$LOST$

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

aynen oyle abım bu pıyasa boyledır dusecek dıyenler sımdı cıkacak dıyor cıkacak dıyenler sımdı dusecek:) @Kervan0001

1BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Ek yorum Bir hafta oldu daha önce yukarı hedef verenler aşağı hedef verdiler şimdide aşağısı için hedef verenler yukarısı için hedef verir oldular demedik mi bu piyasa adamı harman savurur gibi savurur diye tuaf @$LOST$

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

tum rakamları kontrol edebılırsın hocam bızde o olursa bu olur su olursa su olur yok bam bam :) dxy takıbe al 108/109 gelmesı lazım

İsmail_bey_42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

dxy 108/109 olacak bu burda dursun:)

1BeğenmedimŞikayet

İsmail_bey_42 ()

Bunu bir kenara not alıyorum ciddiysen tebrik ediyorum tahminin doğruysa helal olsun sana

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Tebrik ederim kardeşim hayırlı günler dilerim

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

kervan abım ust yorum cıktımı suan bak kac gelmıs 107 azdaha zorlarsa 108 gorcek:) @Kervan0001

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

eyvallah kardeşim varolasın

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Hayırlı cumalar Allah razı olsun ablam

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Amin Bilal kardeşim sizede efenim saygı ve selamlarımla bereketiniz bin olsun.

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Ve Aleyküm Selam kardeşim hayırlı bereketli sağlıklı günler Hayırlı Cumalar olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Sizde abim saygılar.

Vedo69 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

kervan abim 102/103 gelme ihtimali var ama gecen yazdik ya 107/108 max bir tepki gelebilir kisa vade ama 102lerden daha onemlisi bence 105 hocam ben bunu takip ediyorum. dolar tl de birsey olurmu pek birakmiyorlar yani orda kisa vade ne desek bilemiyorum:) ama uzun da zaten kazandirir @Kervan0001

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

E de bakalım bu dxy merak salmıştın 102 ler gelirmi sence ama gelsede usd try yine aynı yerinde saymaya devam edermi :))

1BeğenmedimŞikayet

Vedo69 ()

Aleyküm selam, hayırlı cumalar kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Haklisin gönlü güzel kardeşim kısmet diyelim

1BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

cok guzel yazmıssın abım ınan bılenı hocası olmaz bu pıyasa adamı oyle bır ters kose yapar kı bıldıgını sandıgın bılmedıgındır :)
1760 karar vermeye calısıyor ya 1800/1790 yapar yada 1730/20 yapar gıbı gozukuyor abım oyle cok alt rakamları pek beklemek suan ıcın erken gıbı

1BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Şöyle bi seneryo olabilirmi acaba dün 1600 vs düşüş bekleyenler 1800 gördüğünde bu sefer 2000 lere dermi dediklerinde de bu sefer yon değiştirse 1730 gibi gördüklerinde ben demiştim 1600 ler geliyor derlermi ve 1730 gibi dönüş alıp 2000 kusurleri hedef yapsa ozaman ne derler merakla izleyeceğiz bakalım ben hep derim bu piyasanın bileni hocası imami ustası duayeni vs olmaz olamaz diye biliyorum diyeni bilmez ederler sükut'a düçar eylerler umarım birgün farkına varırlar

1BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

hayırlı cumalar abım

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Evet haklısın allah razı olsun efenim

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Teşekkürler hocam ne zamandır görüşemedik bir selam vermek istedim saygılar efenim :))

1BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Aleykum selam saygılar gönlü güzel kardeşim

4BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Selamünaleyküm hocam hayırlı cumalar
@ZazaRamazan21 @Vedo69 @Sucu6464 @EIFFEL @Esrarengiz0666 bereketli bol kazançlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum