Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 14:18:11
EUR 34.7685 14:18:11
USD 32.3247 14:18:11
ALTIN ONS $2297.8500 14:18:11

Grafiği gönderen: celik2119

Tenkan Sen yani mavi çizgi artık direnç oldu. 21.37de bugün.
Kijun Sen destek olacak. Aşağıdan yavaş yavaş yükseliyor.
bulut yeşile dönüyor ve giderek kalınlaşıyor. Bunlar yükseliş lehine. Bulut kalınlaştıkça yükseliş trendi güçlenecek.

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hoydaaa ()

Abd şükran gününde gümüş Altın da tatile mi giriyo

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMRE_ULUSU ()

@glbalkriz çok doğru , 14.40 kg , fakat önmüzdeki hafta nakite ihtiyacım var.

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

setmon ()

Hepsini 2020 Mart ve Nisan aylarında parça parça aldım. 2.48 den başlamıştım. En büyük parçalar buralardaydı. 2.90 da kapadım son parça ile pozisyonu ve beklemeye geçtim. Yine 14 usd civarlarıydı evet. Bir kaç kez de al- sat ile ki yılda en fazla 2 defa civarında al sat yapıyorum. Ani çıkışlarda özellikle. Örneğin reddit çıkışı olmuştu bir ara birden ons bazlı 7 Tl ye yakındı o zamanlar 2020 sonu yada 2021 başları idi diye hatırlıyorum ve Aralık 2021 Usd kurundaki fahiş artış gibi. Buralardan satarak ve tekrar alttan alarak 1x civarı da bu miktar artırımlarından gelir elde ettim. Teşekkür ederim yorum için enflasyona karşı korunmuş olmak rahatlatıyor. Naçizane borsa tarafındaki artışlar da göz ardı edilmeyecek kadar büyük idi ve malesef buraların kaymağından mahrum kaldım kendi şahsım adına. Sepet yapmış olsaydım daha iyi olurdu sanki diye fikir almak istedim. Borsa düzeltmeden sonra o taraf için de bir miktar düşünüyorum inş.

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Hocam ikinci parçayı ne zaman alacaksınız?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Değil. Kırmızı çizgiye değmeden bir iki ay yukarı gidebilir. Mavi çizgiye ortalama haftada bir değmesi gerek.

Turgut4407 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Sonra tam ısınmış Ken ayağını kaydirirlar onsun

EMRE_ULUSU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Sanki sonsuza dek çıkacak mis gibi gelir insana gümüş böyle birşey

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EMRE_ULUSU ()

ister istemez insan tereddütte kalıyor tabi

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Hcm kirmizi cizgiye değmesi gerek bu gun yukselsede haftaya yine sorun cikarabilir dogrumu

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Seni etkilemek istemedim aslında az uyarı niteliğinde etiketleme yapmıştım ama sende haklısın o ara sayfada fişekci doluydu etkileniyor insan dimi

0BeğenmedimŞikayet

EMRE_ULUSU ()

bozamadım abi beklemedeyim , elimdeki kalan ile tekrar girip ortalama düşürsem mi diye bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Tekrar gelir ama ne zaman gelir Allah bilir

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Dost ne yaptın 13.37 maliyetli aslında 13.30 iyi yermiş

0BeğenmedimŞikayet

EMRE_ULUSU ()

O arkadaş benim maalesef

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bir arkadaş da 13.67den almıştı. Bir iki ay içinde gelir oraya ama edeceğiniz kar gitmiş. Sağlık olsun.

Fin34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

ABD dolar ı yükseltmek için uğraşmaz. Dolar düşük olsa ihracatları artacağı için daha mutlu olurlar ama enflasyon yükselmesin diye doları istemeden güçlendiriyorlar.

Ali_hoydaaa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hepsini 2020de 2.60tan aldıysanız yaklaşık 14 dolar dan almış oluyorsunuz. Yarısını da 20 dolar civarından aldıysanız ortalama maliyet 17 dolar diyebiliriz. 3 sene içinde ABDde %20 enflasyon olduğunu düşünürsek reel maliyetiniz 20 dolar civarı. Sonuçta enflasyona karşı paranızı korumuşsunuz

setmon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fin34 ()

@celik2119 hocam dün mesai dışında fiyata dikkat etmeden bir miktar gümüş gram alımı yaptım, bugün 13,48 den alım yapmış olduğumu farkettim. Sizce bu seviyelere gelmesi zaman alır mı, baya yüksekten almışım. :(

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hoydaaa ()

Haftaya abdede şükran günü var diye dolar ı güçlendirmek isteyebilirler mi tahminen

0BeğenmedimŞikayet

setmon ()

Çelik bey merhaba bir hususta fikrinizi rica edeceğim. Oldukça güzel bir ortalama ile Gümüş Gram TL 2,60 lardan bu yana fule yakın bir tutarla gümüşteyim. Yaklaşık 5x gibi bir gelir elde ettim 2020 den bu yana. Şimdi ortalaması çok aşağılarda olan birisi olarak risk açısından sermayemi başka enstrümanlara dağıtmamı önerir misin? Kısa- Orta vade için bir yükseliş beklentimiz de var gümüş tarafında ne dersin?

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Gümüş var sadece o yüzden dolar alsam mantıklı olur mu burdan yoksa biraz daha mı beklesem

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tlde kalmayın ama tüm yumurtaları aynı sepete de koymayın. Riski dağıtın

Kocaeli_4141 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Valla hocam bilmiyoruz bizde tl de kalmayalım diye bişey alayım diyorum dolar çok oyalandı burda

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ona karışamayız da bir neden varsa konuşabiliriz. Mesela Ukraynada sa. asın uzayacağını ve yayılacağını düşünüyorsanız dolar a geçmek mantıklı.

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Yok hocam ne alsam mantıklı olur

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Nedeni var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Çelik hocam bugün ful dolar a geçmeyi düşünüyorum mantıklı mı sizce

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Çizgi sabit değil, yükseliyor.

Ali_hoydaaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hoydaaa ()

Hocam o 20 deki kırmızı çizgiye gitme ihtimali var mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum