Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0854 06:32:02
EUR 34.9852 06:32:02
USD 32.2098 06:32:02
ALTIN ONS $2410.8450 06:32:02

Grafiği gönderen: Auto™

18-10-2022 tarihinde çizilen

Gerçekleşen , Alttaki macd göstergesi çok şey anlatıyor.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Yaptırır bence de :) Neyse dostum akşam konuşuruz. Ben çıkıyorum.

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

aynen abi, yakında bitane de Altın dan yaptırır...

Auto™ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Selam dostum teşekkür ederim, iyi sayılır.

@Strongwolf gümüşten av tü. feği yaptırmış öyle duydum :) Zenginlik böyle olsa gerek.

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Aras Hocam Nasılsın? İnşallah Herşey yolundadır.
maşallah Gümüşte beklentiler gerçekleşti...
@Strongwolf İsmail abim de gümüşten kazandığı paralar için para sayma makinesi almış paraları elle sayamıyormuş haberin olsun...

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Sizin iyi olmanıza sevindim, sağolun varolun Allah (c. c. ) emanet olun, hayırlı geceler dilerim...

2BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Aynen çok haklısın dostum , ben iyi sayılırım , kendi halimde takılıyorum aile ile daha çok zaman geçiriyorum , çocuklarımın eğitim masrafları için kaynak yaratmaya çalışıyorum . Hayırlısı olsun sıkma canını . Ben çıkıyorum seni gördüğüme sevindim . İyi akşamlar.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Allaha şükür fiziksel sağlık değil hocam da çevremizde doğru söyleyen dürüst insan pek kalmamış, dost yok, insanlar hep bozulmuş, kime inansam doğru sansam arkasında bana enkaz bırakıyor, aldatılıyorum , bu da mı yamuktu diyorum fazlasıyla çoğaldılar üzülüyorum, sizde durumlar nasıl?

3BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Geçmiş olsun dostum hayırdır ? Sağlıkla ilgili ciddi bir sıkıntı değildir umarım?

3BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Dostum teşekkür ederim düşüncelerin için , Bende sizin gibi değerli arkadaşlar ile fikir alış verişi için sayfaya geliyorum . Burada çok değerli insanlar tanıdım benden saygılar iyi akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Çok teşekkür ederim saygıdeğer @Auto™ hocam, Allah (c. c. ) şükür diyorum, işin aslı pek iyi değilim ama idare etmeye çalışıyorum iğne ucunda uçurumun kenarında, keşke çevremde sizin gibi doğru dürüst insanlar olsaydı şimdi böyle olmazdım diyorum.

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Siz ve sizin gibi değerli hocalarımı takdirle okuyorum, üye girişi yaptığımda size ve değerli üyelere beğeni haklarımı eksik etmiyorum, zamanında olan önemli uyarılarınız, yorumlarınız, grafikleriniz, en önemlisi de çok değerli olan dosdoğru insanlığınız, dostluğunuz, ekran karşısında olsam da ne kadar değerli bir insan olduğunuz yaşadığım yere kadar ulaşıyor ve hissediyorum sizi, iyiki sizi seneler önce altın. in sitesinin yazdığınız diğer sayfalarında görmüş, iyiki o değerli yorumlarınızı o zaman okumuşum diye sizi her gördüğümde bir kez daha seviniyor, sizi ve değerli yorumlarınızı okudukça bir kez daha mutlu oluyorum, iyi ki varsınız, sağlığınız, varlığınız, iyi olmanız benim için nimet, her daim sağlıklı, huzurlu, mutlu ve afiyette olmanızı dilerim.

Not: Sevdiklerinize de saygı, sevgi ve selamlarımı iletir, size her daim iyi bakmalarını dilerim saygıdeğer @Auto™ hocam sonsuz saygı, sevgi ve selamlarımla...

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

iki çizginin birbirine yaklaşmasını beklemeleyiz halk dilnde cumaya aksmi pazari mi hcm :)

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim hocam

3BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Aynen dostum. Dxy ikinci dalga gelebilir diye bir kaç gündür aramızda fikir alış verişinde bulunuyoruz. Dediğine bire bir katılıyorum. Tüm parite leri ona göre usd ye taşıdım. Yen ve euro ları boşalttım. Hayırlısı olsun diyelim.

4BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Bu bir sanat dostum, öğrenmek isteyene altın bilezik .
Bazen bana da ne diyor bu adam diyorlar, türkçe konuş falan yazıyorlar, varsın yazsınlar...
RASYO, Macd histogramın negatif tarafında sinyali yukarı kesmek üzere hazırlandı, dxy'de aynı şekilde negatif tarafta bugünden itibaren uzamanın sona erip, histograma doğru kısalmanın başlayabileceğini düşünüyorum, birkaç güne onda da macd sinyal histogramın sıfır noktası ile birlikte keser bakarsın, izlemek en büyük sermayemiz.
Dxy ve rasyo korele çalışıyorlar.
Yarın ola hayrola...

0BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Eyvallah eski dostum.

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Eline sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

ezelim5580 ()

Mrb ben itibar ediyordum da çok acemi olduğum için yanlış anlamaktan korkuyorum sanırım düşüş yönünde dikkat doğru mu anladım acaba

3BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Eyvallah dostum seni uzun zamandır göremiyorum. Bugün seni görür görmez beğenilerimi yolladım. Umarım iyisindir.

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Ellerinize sağlık saygıdeğer @Auto™ hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Tamam dostum.

Sana geçmişimden bir anımı anlatacağım ben TIFILKEN :) böyle sayfalarda deneysel çalışmalar yapardım. O zamanlar dahi hatırı sayılır bir ustanın gelip benim yorumumu övmesi , grafiğimi beğenmesi inan bana çok şeyden daha kıymetli idi. Nicelik değil nitelik önemli her zaman . Dili bazen bilerek zorlaştırıyorum ki iletişim kurduğum insanlarla daha rahat irtibat kurayım.

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Eyvallah dostum, itibar öldü haftaya helvası dağıtılacak:) boş ver, biz kendi aramızda yazarız da, çizeriz de:))) Bize takılan buyursun gelsin, istemeyen uzaktan izlesin...
DXY takibimde, bugün kapanacak günlük muma dikkat et:)

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Başkan teşekkür ederim. Dxy içinde çizdik ama burada motivasyona yönelik eforlar daha çok itibar görüyor :)

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Şimdi bir şey yazacağım . Az önce paylaştığım hedef grafik ve gerçekleşen grafik , tamamen teknik göstergeler ve hissiyata dayalı.

Orada xag usd 18,86 usd iken biz burada macd dipten dönüyor demiştik. Artış potansiyelinide belirttik , Şu anda macd histogram pozitif tepeden kısalıyor . Onu da grafiğe ekledim. Ben olsam xag usd için macd histogramın nezaman düzeleceğini takip ederdim.

Turgut4407 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Eline sağlık hocam, daha ne olabilir ki.
Hedef 12'den bummm...

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Hcm Merhaba! Assagi duzltme yada mavi cizgiye degmesinimi beklemeli alım firsati nerede sizce

0BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Eyvallah rica ederim.

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Hocam emeğine sağlık alttaki çok güzel işlemis Bravo

:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum