Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0904 03:19:16
EUR 37.3986 03:19:16
USD 34.2736 03:19:16
ALTIN ONS $2648.3300 03:19:16

Grafiği gönderen: Hakedis2

#Burce

Hedef gelmiş şükür..ytd ..

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Hocam çok tşk ederim. sizin grifik baya faydalı oluyor Altın ada kendi küçük yorumunuz oldumu ordan yola cikiliyor benim için çok faydalı oluyor ona göre değerlendirme yapıyorum emeklerinize sağlık çok tşk ederim kalın sağlıcakla inş

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Kap haberlerini takip edin.. ihale sözleşme proje yatırım vs.. somra tekiniğine bakin.. sonra tutabildiğimiz kadar.. trend oluşturmak lazım asrn usta çok iyidir bak bu konuda seni ihya eder usta.. ben çizer geçerim.. :)

Gümüş_Gümüş1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Hocam bu dediğiniz teknik günlük yada haftalık al sat yapanlar içinmi önemli gerekli

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Hektas , o damı kırmızı seviyor. Taş mi satıyor bu kâğıt. Benim aracı kurum bundan satmiyor :)

Deryagol3838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Sen neden hektas almadin ki biz sayfaya yazarken özellikle halil dedi.

Esadcan1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Benim kâğıtların ortak özelliği : kirmiziyi severler :)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Senin kağıtlardan ben pek almadım. huylari nasıl bilmiyorum. ama duydum.

Esadcan1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Evet.. son dakika girdim 37.67den karanlk odada alıcılı kapattı yarına ya nasip:)

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Kâğıtların nasıl goody i yazmayı unutmusum :)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Kalekim mi 37.860 tl o mu?

1BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Conse duruyor evet..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Conse duruyor değil mi; ) yarın klkm bak bakalım belki bir şeyşer yapar ben daldım son dakika bakalım..

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

alctl geç sattım. yoksa konka alırdım bende. bioen aldimda bugün hareketleri pek hoşuma gitmedi yarına bakacağım.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Onu sormadım abla kervn.. konka gitti ya bugün girebilirdim aslında 5lere indi gerçi de maldsydım ..

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Konka konya kağıt. sen grafiğini paylaşmıştın o hisse.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Şimdi hocam grafiklerde bazen formasyon oluyor flama tobo obo fincan kulp vs.. bunlara göre bekleyebilrisinşz.. tahtacının ne yapmaya çalıştığını çözmeye çalışıyoruz açıkçası.. günlük ve 4s güzel sonyçlar verir.. haftalık daha büyük resimde ipuçları veriyor.. destek dirençleri de her üçüne de baksanız fena olmaz.. günlük genelde güzel çalışır 4s de fena değil..

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Hocam ben yanlış ifade ettim sanırım herhnagi bir hisse orta ve uzun vade alınmışsa bunun haftalık yada aylık grafiğine bakmak takip etmek gerekirmj

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Sayın hocam.. bende sadece grafik var .. siyah dirençler önemlidir ben yazıyorum zaten.. nerden gireceğiniz ve nerden çıkacağınız sizin kararınız.. brbğm de çok zararım var inanın size öneride bulunacak pozisyonda değilim kusura bakmayın:(

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Anladım hocam. hocam bende baya hisse var sizin grafik ve yorum bilgim yok yani nerden alınır nerde satilir nasıl bilicem ve orta ve uzun vade birisi olarak bilmemede takip etmemede gerek kalirmi genelde orta ve uzun vade tutulan hissseler günlük yada haftalık yükselmiş yada düşmüş olmasına bakilmazmi biraz uzun oldu ama inş anlatabilmisimdir şimdiden teşekkürler ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abla kervn yakın izleme pazarı boşver.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abla bu hangi pazarda ..?

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Ferdican konkada bugün kap atmış.

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Kervansaraymis...

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Kervansaray var kervangıda var hangisi abla

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Kervanlar mi ne hisse var o nasil ferdican.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Sana gragiklerde mavi alan çizmilim ya ucunda ok var.. onlar hedef.. burada da gelmiş..35lerden pozisyon açan biri 49da karını alabilirdi.. %40 bereket versin.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Hocam hayırlı akşamlar hedef gelmiş derken alim hedefimi biraz acemiyimde

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Formasyonu bozdu sonra toparladı.. neyse sağlık olsun ..

fatih_90 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

Sağlık olsun toplar inş

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yok be usta döktü beni sağdakı kırmızı mumla:)

fatih_90 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum