Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 14:49:45
EUR 34.7619 14:49:45
USD 32.3803 14:49:45
ALTIN ONS $2337.5550 14:49:45

Grafiği gönderen: super_conqueror

LUNCUSD

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Yok daha almadim zira oyun daha devam ediyo oyuna mudahil olmayi biraz daha erteliyorim

Oğuzhan_07©20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Daha sen mal amadınmı ıssızadam aylar önce 15 den alacağım diyodun.

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

19150 civarından yeni bir dip yapabilir diye düşünüyorum

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Tahmin edebiliyorum. Ama binlerce alt coin var. Ben sadece bir tanesini takip ediyorum. Digerleriyle pek ilgilenmiyorum.

Erzurum2516 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Coin alt coin

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Fil nedir efendim? Bilmedigim şeyleri soruyorsunuz?

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Hocam döndu mu bu... yoksa yine herzamanki gibi yeni kurbanlari iceri aldiktan sonra sert asagi. mi yapacak

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Benim gibi bilmeyen binlerce kisi var sizde kısa bir yükseliş icin ful lunc aldım diye yazmayın lutfen. Siz satacağiniz yeri bilirsiniz biz alınca dusus bitti demeye kalmadan saldi sonra tepede kaliriz. Bak gece nasıl saldı ama benim emir düz 15deydi kaçırdım.

0BeğenmedimŞikayet

Adanali_mahmut ()

Tesekkur ederim hocam

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bilmedigin konularda yorum yapma. Bilimiyorsan sor ögren.

MaxCripto_BUFİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Bende aynı düşünüyorum 19 civarına dogru giderse zaten düşüş bitti diyen yüklenecektir şuan çogunluk nakitte zaten borsaların pek işine gelmez boş yükle düşüş

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben de de var. Tepkide satacagım.

Adanali_mahmut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Nasip ne yapalım. Ama bekleniyordu zaten.

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hadi çizsene. Ne duruyorsun? Cahil.

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

BEN 18K-20K arasına tepki yükselişi(düzeltme)bekliyorum.

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ama mahvettiler dost bu ne yaw (:

0BeğenmedimŞikayet

Adanali_mahmut ()

Hocam dusus bittimi lunc var elimde ne yapayim. Selamlar

1BeğenmedimŞikayet

MaxCripto_BUFİ ()

Edebsizce bir şey yazdığımı sanmıyorum. Benim tarzimda cevap yaz diyorsan seni mum olarak grafik olarak cizerim haddini aşma istersen

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

btc de önce 19laramı gidecez diyorsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

İşte hedeflerde 10k ler olunca böyle olaylar ve haberlere ihtiyaç duyuyorlar. Yoksa fiyatı nasıl düşürecekler? Ama eninde sonunda toparlayacak. Korku ve panik ortamında cesaretli olmak zordur.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Cz de yeniden inşaa felan demiş zaten buradanda toparlanamazsa sonları FT x gibi olur madara oldu yatırımcı malesef güven yerlerde

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Coinleri şu anda bir hasta gibi görebiliriz. Ara ara ilaç verecekler. Ama zaman bitmek üzere. Yakında yaga kaldıracaklar.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Elo un adamı gene birşeyler demiş derler

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Grafiklere 15 dk 30- dk 10 saatlik 4 saatlik ve günlük olarak bakarız. Bazen 4 saatlikte düşüş görünürken 15-30 dk lıkta yükseliş görebiliriz. Buna scalping denir. Bende bu tepki yükselişini degerlendirmek için söyledim. Anlamadıgınız yerlerde sorabilirsiniz. Bilmediginiz konularda yorum yapmak çok dogru olmaz. Düşüşler hep dalga dalga olurlar. Tek bir düz düşüş çok nadir olur. Bunları hala ögrenemdiyseniz en azından sorup ögrenmeye çalışın.

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Grafikten ve teknikten zerre anlamadıgın halde yorum yapıyorsun. Edebinle sorsan ögrenir cevabını alırdın.

3BeğenmedimŞikayet

MaxCripto_BUFİ ()

Yemin ediyorum şaka gibisiniz. btc ye 18800 çizip lunc a 105 yazmak hangi mantıkta var. Birde ful girdim diyosun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum