Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0787 15:51:06
EUR 34.9154 15:51:06
USD 32.3463 15:51:06
ALTIN ONS $2300.6650 15:51:06

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gold52 ()

hocam mesele dip degil yeni zirve nezaman gelicek seneye mi 2 sene sonra mi 5 sene sonra mi

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

11-12-13 bölgesi ideal. İlla ki bir rakam hedefim yok. Aşırı dibçi degilim.

gold52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Psride tether var ama binance tr de busd da gecdim ayni seymi hocam.

0BeğenmedimŞikayet

AyazAras ()

Hocam beklediğiniz Bi tarih aralığı varmı acaba

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Bekliyoruz hocam.. cok fazla sabirliymisiz. helal olsun bize

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

13900 mutlaka gelmeli aşagısı oluşacak panik havasına bakar

0BeğenmedimŞikayet

TarikAbi ()

Beklemeye devam

0BeğenmedimŞikayet

gold52 ()

hocam 13 14 k civari dip bence

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

12k bekliyorum. tethere geçtim

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Bundan sonrası ne olur şuan 15200 testi varmı tekrar hocam saygilar

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Nasip kısmet.

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Icim yaniyor hocam dün gece band da düsecek 0.70 gelebilir denildi al sat ederek cogaltıgım bandı 1.42 de sattım 1busta emir verip yattım kalktığımda 1.9 dı icim cayir cayir yandı)))

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Piyasayı ve toplulugu canlı tutmak için ar sıra pump yapsalarda bitcoin dibe giderken bir koinin süreekli yükselcegine pek ihtimal vermiyorum. Olsa bile ufak bir ihtimal olur. O yüzden yükselişlerde satıp düşünce tekrar alıyorum.

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayır degil. Şu anda dolar olarak 000.19 tl olarak 00.37
Sanırım dolar olarak aldın. Tam tepeden almışssın. Yazık olmuş. Ben'im için kripto işinde biraz yeni olmamın verdigi heyecanla olabilir. Kusura bakma. Bazı şeyler zamanla oturuyor. Ben'de ilk zamanlar sürekli elimde tuttum. İnişli çıkışlı dönemlerde sadece seyrediyodum.. Ama zamanla bunun yanlış oldugunu anladım ve alsat yaptıgımıda söyledim. Sen'in durumun için özür dilerim kusura bakma.

Ali_gny için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

@Mawerick77 bak hocam bile cogaltiyor btc ye güven yok.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_gny ()

İkiside aynı degilmi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Revenant ()

bence zarara mal verme yinede sen bilirsin. bu durumlarda genelde alım yerinde satıyoruz sonra yükseliyor üzülüyor insan

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_gny ()

Bir dolar olacak dediğinizde elimdeki bütün parayla girdim hocam

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

000.58 usd mi yoksa dolar mı?

0BeğenmedimŞikayet

Ali_gny ()

Hocam beni yanlış anlama ama ben birşey bilmiyorum sen 000.58 de bir dolar olacak dediğinde bütün paramla daldım düşün benimzarari

0BeğenmedimŞikayet

Revenant ()

şimdi alınmaz. sabah mkr gözden geçirdim bu iyi çıkacak gibi dedim elde para yktu %32 yapmış

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Al- sat yapıyorum. Yükselince satıyor düşünce alıyorum. bitcoin bu durumdayken 1 dolar ı beklemek hata olur.

0BeğenmedimŞikayet

Revenant ()

dün eldeki nakitle bişeyler alsan şimdi karla çıkardın niye almadın. bizimkilere gelince hareketleri çok ağır çıkmaya pek niyetli görünmüyorlar btc bi salsa dibe ineriz. bekleyeceğiz

0BeğenmedimŞikayet

Ali_gny ()

Lunc 000.58 de iken bir dolar olacak diyordun şimdi satamadığımı nerden biliyorsun diyon hocam

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ne yapalım. İtiraz edelim Ben'ce.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum