Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 19:06:42
EUR 34.9839 19:06:42
USD 32.2051 19:06:42
ALTIN ONS $2414.8350 19:06:42

Grafiği gönderen: H_s_Bursa

Yorumlar (194)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Aynen Halilabi söyledi sonra

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Hüseyin kağıt dostum la bize her yer angara:)

H_s_Bursa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Bereketli olsun

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Sabah nasib dedim aldım hasan.

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Abi bence iyi kağıt yatırım icjn

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Olsun azda coktur zaten yüklü alinmazdi asla en guzeli birde caymi alsak ne dersin

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

evet, öyle demiştin... tutuyorum bakalım, öyle büyük bir miktarda da almadım, beni rahatsız etmiyor... artık az bi'şey grafik de bakabiliyorum, idare ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Kthyskr spek lakin temeli çok sağlam firma

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Tamamdır sen ne dersen

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

sürekli trade için asla hevesli değilim, bana verimli görünmüyor @H_s_Bursa arada bir, fırsat görünce yapıyorum ben... ktskr 37,90 ortalamayla bir kısmı duruyor.. onu pek takip etmedim, hata ettim..45 46'lardan ilave yapabilirmişim... kollayayım bakayım biraz..

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Teşekkür ederim hanım ağam şahane enerjin iyi geldi daha iyisiyle buluşmanı dilerim sayfandan notlar alındı hakkını helal edesin selamlarımla. @Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Merhabalar Halil hocam tşk. haftasonu ekranı kapatıp dinleniyoruz cevap yazamadım kusuruma bakmayın sayfadan not defterine eklemeler yaptık dostlar sayesinde :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ben 1 hafta 10 gün kadar oluyor herhalde, aldım.. 33,93 ortalama.. uygun görürsem ilave de yaparım, takip edicem..

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yahu ne hacısı:) inşallah gideriz kutsal topraklara da oluruz Allah nasip etsin hepmize..

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Hüner ile consede geçmi bu hafta atağa geçtiler sanki

Mumlar_ın_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Bir de seramikçi lazım yanına :))

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Anladım çok tsk ederim buna bir bakıp inceleyim.

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

İlginç az önce takibime almıştım kalekimi:)))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

kalekim bir bak istersen; ytd.. zirvesine ancak 1 tavan uzakta şu anda.. kısa trend desteği bana göre 33,80 civarı..4h'ye göre 34,80 iyi destek, 31,42 güçlü destek..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

hoş buldum @deniz88 teşekkür ederim.. uçmuş şişmiş kağıda çok nadir girerim ben zaten, çok güvendiğim biri bir ışık görmüş olacak veya benim macera arayacağım tutmuş olacak; ancak o şekil.. tabii ki riski daha büyük, tepeden birilerinin elinde kalıverir, çok oluyor.. alsam da stoplu alırım.. almış başını gidenlerden uzak duruyorum çoğunlukla, alırken kazanma fırsatı veren kağıtlar varken ne gereği var?

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ağız alışkanlığı yahu, bir hitap şekli olaraktan şey yaptım :) öyle valla @Hakedis2 yoksa ne bileyim hacı mısın değil misin? :)

4BeğenmedimŞikayet

Mumlar_ın_lordu ()

Hepsi güzel erken alan elinde tutabilir yeni alım için geç kalınmış hisseler ytd

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Lordum hayırlı akşamlar conse hüner ereğli bu üçüne yorum alsam arkadaşlar im için sana zahmet:)) @Sucu6464 @Tuncayxx @EsRa91

Mumlar_ın_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Mumlar_ın_lordu ()

Borsa nın b sinden korkardı bunlar zorla soktum zorla :)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Ecbr kaçırdım alamadım ama şu brsan bir inceleyebilirmisin müsaid olduğunda.

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Eminim çok iyi kazanmıştır hasan hiç şüphem yok inan.

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Ya sorma ama gerçekten piyasyi iyi okuyor sanirim. parayi buldu yadsa kuşlarla göç etti

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Benim borsaya girmemi teşvik eden ilk insandı hakkını asla yemem sağolsun.

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Ahaha sorma ya ne gülmüştüm o zaman.

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Haha ya şu tavrina hayranım yani bazen kizyorlar ama ben seviyorum tarzını @Return_35

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum