Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 00:12:45
EUR 34.7956 00:12:45
USD 32.4251 00:12:45
ALTIN ONS $2303.6000 00:12:45

Grafiği gönderen: super_conqueror

luncusd

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

NEO_34 ()

Aynı hikaye bütün coinlerde var, lunc çok iyi yerlere gelecek göreceksin

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NEO_34 ()

Bak btc yeniden bence son kez düşmeye hazırlanıyor, eğer öyle olursa lunca bas paranı, emirini git ve hedefin gelene kadar satma

0BeğenmedimŞikayet

NEO_34 ()

Yok 0.0025 e düştü iyi bak görürsün

0BeğenmedimŞikayet

Revenant ()

kardeşim kredi çekip girilirmi bu şeytan tuzağına ne gerek var. ihtiyaç dışı parayla alsaydın

NEO_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NEO_34 ()

Evt lunca 30 binden aldım, 15 saniye sabretseydim 25 binden alacaktım, nasip, kredi çektim, dolar ve gram bozdum, ne varsa salladım, uzun vade kış uykusuna yatacağım

1BeğenmedimŞikayet

Zubeyirbb ()

Amin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

NEO_34 ()

Ben olsam yeni bir düşüş düzeltmesinde girerdim, btc de 14 binleri kolay kolay yedirmezler, altlar sıfır çeker, Buda btc ye olan güveni sarsar

0BeğenmedimŞikayet

Zubeyirbb ()

Ekliycrk para kalmadı daha düştü dedim ekle ekle bitti vallaha

0BeğenmedimŞikayet

NEO_34 ()

Burdan yapmayacaksan daha nerden yapacaksın, bas parayı lunca kapa ekranı, koy emrini, bir ay sonra aç, dibini kim bulmuşki sende bulasın

0BeğenmedimŞikayet

Revenant ()

tamda yazacaktım eklemedinmi bence her düşüş bi firsattır

0BeğenmedimŞikayet

Zubeyirbb ()

İnşallah dönmüş olsun yeter yemin EDERİM ya:(

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Dostum neden, öğrenebilirmiyim.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hoşbulduk. Malesef borsa ile ilgilenmiyorum.

Mehmetaltas1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Halil hocam hoşgeldin, borsa varmı sende.

0BeğenmedimŞikayet

Harun_k ()

Hocam 19.757i gecerse kalici olursa 24000lere ordada 2 ihtimal var diyorsunuz yukari yonlu giderse 30000lere asagi yonlu olursa 17000 ve asagilara inebilir ondan sonrami 30000lere cikar demek oluyor bu grafikte anlatilan

4BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

BİTCOİN
Çok zor birsayım.Kesinlikle bir tavsiyedegildir.

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Hocam iki üç hafta onceydi sanirim tam bakmadım siz 08 Kasım oncesi yükseliş 08 düşüş demiştiniz 5_6 ay öncede bir kaç mesajınıza denk geldim onemsememistim hepsi NOKTA atış ! Cumartesi günü çok kazanıp dün hepsini kaybeden biri olarak Tebrik ederim sizi :)

0BeğenmedimŞikayet

Tpk3342 ()

Luncda 18 peri bekliyelimi hocam alım için

0BeğenmedimŞikayet

seyfi71 ()

bu karmaşada fan tokenler nasıl yükseliyor o da agrip fan token alıp satmak en karlısı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum