Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:47:02
EUR 34.9777 01:47:02
USD 32.5448 01:47:02
ALTIN ONS $2332.7350 01:47:02

Konu: bıst

Yorumlar (116)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Hocam çok teşekkür ederim. Hayırlı bereketli geçeler

Erdal_Şehitli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Aynen. Bazı hisseler hiç satılmayacağı eregl gibi... bazı hisselerde hiç alınmaz. İhlas ve metro gibi hisseler. Yinede iyi öğrenin borsayı iyi araştırın. Başka bir yatırıma benzemez borsa. Borsada racon olmaz. Borsayı bilerek araştırarak kazanarak ve tabikide kaybederek kendinize hedef belirlerseniz daha çok kazanırsın borsada. Benim gibi tek hisse yaparsanız kaybetme riskiniz mutlaka vardır. ama sepet yaparsanız kayıp pek mümkün değil borsada.

Esnaf_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Hocam benimde zaman sorunum yok onu afaki olarak yazdım sizin yaptığınız çok mantıklı hedefe geldimi baska hedeflere yönelmek bende biraz acemiyim alışma arefesindeydim öğrenmeye çalışıyorum her işin bir raconu vardirya onu öğrenip ona göre yolumu çizmek hareket etmek

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Anlaşılmışımdır inşallah. Kazanç odaklı işlem yaparım borsada. Yıl hedefli pek işlem yapmam. Zaman sorunum yok çünkü. 5 yılda beklerim 10 yılda. ama bazen 5 ay da çok uzun süre olabilir benim için. Çünkü elimdeki hissede karlı da olsam eğer başka hissede porantiyel gördüğüm an hissemi satar direk o hisseye geçerim. O an Fiyatı önemli değil benim için.

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Hocam çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Yazdım açıkça hisselerimi. Ona göre. Yıl hedefi koymayın. Kazanç odaklı gidin borsada

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Yeterlidir bu kadar bence. İster uygularsın ister uygulamazsınız. Son sözüm budur. 7 hisse verdim. Hedef kazançlarıyla birlikte.

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Eregl vesbe kontr oyakc akfgy ıskpl merko ama yıl değil hedef gelince satılmak şartıyla. Oyakc 129 lira kontr koyduğun paranın 10 katı geldiğinde merko 1 dolar olduğunda ıskpl 5 kat kazanç olduğunda i... eregl vesbe temettü verdiği sürece elinde tut... Akfgy 9 ve üstü geldiği an elinden çıkarmak şartıyla.

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Hocam bunlara birkactane daha eklemek istesek sirasiyla hangileri olur suda var benim portföyumun dışındanda olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

@eragon olacak. Yanlış kişiyi etiketledik.

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Hocam teşekkürederim siz gelin bu 3 u 5 e çıkarın :)) hocam bunlara en az 5 yıl dokunulmayacak şekilde dusunuyorum diğerlerinden gelecek karlarida bunlara hep doldurmayi düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

@eragon abimizin profilindeki hisseler çok güzel. Altına imzamı atarım.

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Oyak c de temettü verir.

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Hocam anlıyorum sizi ben bu iste yeniyim acemiyim hicbirsey bilmiyorum desem yeridir şöyle desek siz bana şunlar olursa fena olmaz gibi sonradan bende hepsini değerlendirip ona göre hangileri kalsın kararı vericem hocam Nasıl kısmet neyse O olur Rabbim ne takdirederseo

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Ben söyleyeyim; uzuna eregl vesbe olsun. 2 si benden. Hem temettü gelirin olur. Dokunmayacaksın al sata pek gelmezler. Oyakc de olur. 3 ünü söyleyeyim. Al sata hissede burda bahsedilen her hisse alınır satılır.

1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Hisse bazlı şunu tut tutma diyemem kardeşim malesef. Anlayışla karşılarsın umarım.
Olması gereken kriterleri vs anladın zaten.
Daha önce bahsetmiştim biliyosun.
Kararı sen kendin ver isterim

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Merakınıza değecek. Çok daha güzel olmuş. Bende eskiden giderdim günü birlik. Güzel olduğu için devremülkü aldım. Yatırım amaclı kazanç elde amaçlı pek tutarlı değil ama. Yatırım yapmak cazip değil benim için hala. Çok uygun fiyata almıştım. 7.000 liraya 10 günlük villa tipi devremülküm var. Şuan satmaya kalksam alan yok. Çünkü devremülkte yiyeceğini içeceğini kendin ayar lıyorsun. Sadece kalma parası yok. Yoksa devremüklere sıcak bakan biri değilim. Yemeli içmeli otel tarzı devremülkler daha cazip. Yemeyle içmeyle uğraşmıyorsunuz. Hazırı yiyip içip tatili yapmak daha rahat bence.

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Hocam size zahmet bu 7 adet uzun olacaklar hangileri olsun onları kenara atıyımki onlara kafam takilmasin rahat rahat diğerlerini al sat yaparım Rabbimin izni ile

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Inşallah ikiside uçar diyelim :))

fatih_90 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

THY mi pegasus mu uçacak bilanço sonrası vakalım hocam

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Beklentim bu yönde aynen hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Kar yazarsa bişeyler olur

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Bence de:
Uzun için 7 tane ( farklı sektörlerde )
Alsat için 5 tane ( ne olduğu farketmez)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Hayır hocam açıklanmadı henüz.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Bilanço açıkladı mı.
Sistemde göremedim baktım şimdide

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Bak merak ettim iyice
Kısmet olursa gideyim

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Eccük bilgim olsa en fazla 3 yaparım da.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

İşlem sayısı değil Abi.
En fazla 5 hisse takip edilir portföyde fazlasını tutmak zarar.
Ha bunları alsar, 50 işlem yap ayrı konu

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Sen diyenleri boşver bu riskli.

fatih_90 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Sizde de inşallah

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum