Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 03:31:08
EUR 34.7339 03:31:08
USD 32.5072 03:31:08
ALTIN ONS $2392.1450 03:31:08

Konu: GBP / TRY 1G Destek ve Dirençler - Güncel

⭐⭐LoRdLy ()
Sterlin
Herkese günaydın. Sağlıklı ve bol kazançlı haftalar.

***Sterlin için kritik gün

İngiltere'nin yeni maliye bakanının yaptığı açıklamalar üzerine sterlin bu sabah İngiltere Başbakanı Truss'ın ekonomi paketinde daha fazla geri adım açıklayabileceği beklentisiyle değer kazanıyor.

***Sterlin Dxy' nin hale güçlü olmasına rağmen haftaya değer kazanarak başladı. Şuan bir kez daha direnç noktamıza geldi. Bu bölgeyi aşarsa hedef 21.85. Olumsuz yönde ise İngiltere hükümetinin bugün ve sonrasındaki yeni açıklamaları piyasada yeterli görülmezse bu kez alt bantta yeniden 19.05 desteğine gidebiliriz. Bu arada al sat takip edenler için fırsat olacaktır. Her ne kadar da temkinli olmayı tercih etsem de sterlin için yakında güzel günler göreceğimize düşünüyorum.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

sterlin de kırmızı hattın üzerine çıkış yaptı. euro gibi günlük ve haftalık kapanışlarını takip ediyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Hocam rahatız babam bende aynı ben burdayım fazla aktif olamıyorum kusura bakmayın lütfen nasıl olsun 4 evre sıkıntı maddi den dolayı fitoreapi alamadık faydası varmış ama çok pahalı Reşat abim burdayım sayfada çok yardımcı oldu bana nakit bile yolladı Allah razı olsun burdayım tanıştık

LoRdLy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Allah razı olsun hocam sagolun rahatsızım yazamadim hayırlı geceler dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Sağol kardeşim Allah razı olsun

Executive için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Executive ()

Geçmiş olsun. Allah şifa versin.

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

Büyük geçmiş olsun. İnşallah bir an evvel hem babanız hem de siz sağlığınıza kavuşursunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Miyav ()

Rabbim size şifa versin insaAllah cabucak

1BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Hocam sagolun varolun kanserle mücadele zor çok zor 4 evre babam bende rahatsızım aynı dert bende de var epliplesi hastası siyim bide hayırlısı inş iyi oluruz hayırlı geceler dilerim emeğinize yüreğinize sağlık teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

Geçmiş olsun. Umarım kötü birşey yoktur.

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Teşekkür ederiz hocam, elinize emeğinize sağlık!

1BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Elinize sağlık hocam hastende işlerimiz vardi yazamadım teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Hocam emeğinize yüreğinize kaleminize sağlık varolun. Hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Bugün 21 ile kapatacak gibi hocam

1BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

21 üzerindeki kapanışları takip ediyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Hocam şimdi 21.80 ler gelirmi

1BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Elinize sağlık hocam teşekkür ederiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum