Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 10:48:06
EUR 34.7879 10:48:06
USD 32.3793 10:48:06
ALTIN ONS $2301.1300 10:48:06

Konu: Gr altın 4h

⭐⭐NİLSUDE ()
Gram Altın

Merhaba Arkadaşlar,

Gr Altın birim bazında önemli 2 ortalama yakın seyrediyor. Zayıf ardından güçlü bir sinyal hazırlığı var. Olumlu olması için sinyalin 992 995 üzerinde kapanışlar alması ardından en önemlisi 999 üzerinde seyretmesi gerekir fiyatın. Rakamlar yakın evet. Neden ? Sinyal hazırlığı için. Belirttiğim rakamları takip edebilirsiniz.
Günlük olarak da 997 üzerinde gün kapanışları gerekiyor. Günlük bazda ki sinyal zayıf belirteyim. Umarım anlatabildim. Şimdilik 4 saat de ki rakamlara odaklanabilirsiniz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

İnan kafamın içinde Hilti çalışıyor kardeşim ben okadar ince hesap yapamıyorum kusura bakma biraz geç döndüm işler yoğun du

Esnaf_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Abi evet öylede bu iki harekitte 2 vergi TL ile direk gümüş almaktan yinede hesaplı gelmiyormu benmi yanlış hesapliyom

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

aynen kanka cok haklısın:)

General_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

General_ ()

ford kardeşliği :)) alırsan ford olursun lord yeahhh kanka . )))

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

benımkıde klıma acık halde 120 130 arası 82 kurus aynı la :) gercı motorları aynı hepsının

0BeğenmedimŞikayet

General_ ()

kanka lpg de kullanıyom 100 km ye 8,3 yakıyor çok mu :))) kilometreye 81 kuruş

1BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

cok yakar o 1,25 bendekı :)

1BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Emeğinize yüreğinize sağlık
Teşekkürler hocam.

0BeğenmedimŞikayet

General_ ()

full orjinal :)) 1,6 ti- vect kanka canavar gibi :))

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Anladım 25 kurusta makas olsa gümüş al diyon . peki ben bir öngörü de bulunup kafamdan bir hesap yaptım bakalım sana nasıl gelicek olay şu . önümüzde ABD nin faiz kararı var faizi arttırdığında normalde ne beklenir dolar güçlenir yani yükselir ama az ama çok ve ons lar düşer yada yerinde sayar diyelim normal beklenen bidurya yani ve bu durum gerçekleşirse TL ile şuan dolar alıp faiz kararından. Sonra biraz yukselse ve yükseldiğinde ons larda düşse ve dolarla düşen gümüş yada Gr Altın alsak bana daha mantıklı geldi belkide saçma bir tesbit siz nedersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Senin dediğin gibi olursa iki kere makas olur zarar yazar hem döviz alırken makas ödersin hem gümüş e geçerken döviz ödersin

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Şu anda gümüş ucuz olduğu için direk Gümüş kardeşim bende alacağım

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Abi bende gümüş alicamda amacım oda ilk hareketi nasıl yapmalıyım TL var elimde TL ile almak makas çok 25 kuruş dövizle almak daha iyi ama elimde TL var diyomki TL ile dolar alıp hemen sonrada dolarla gümüş mu alsam bu harekette 2 vergi vericem ama parite olduğu içinde dolarla gümüş direk TL ile almaktan daha cazip mi olur yoksa 25 makasta olsa TL ile direk gümüş mu al dersin yoksa önce dolar sonra dolarla gumusmu hangi hareket bana gümüş almamı karlı kılar bilmem anlatabildinmi

1BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

Bereketli olsun abim

Vedo69 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Ben olsam Kuveyt te euro ve gümüş alırım düştükçe parçalı

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

Nasilsin vedat abim gramlari sattin yeni alim yaptin mi

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

Orjinal mi :) 1.25 mi kanka

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Abim haklı olabilirsin.

0BeğenmedimŞikayet

General_ ()

buldun uçağı beğenmiyon arabaymış rüyanda görürsün arabayı DD gel focusu sana satayım

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Abim ortam çok karışık ama şöyle haber akislarina ABD tarafına baktığında baskilam sanki devam edecek gibi faizleri yükselterek yani anladığım düşer gibi ama sen daha iyi bilirsin

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

İyiyim hamdolsun kardeşim hoşgeldin hayırlı Cumalar sanada sen nasılsın nasıl yeni gurubu nuz hayırlı olsun te gram da:)

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

Ben ucak sevmiyom:) araba guzel

0BeğenmedimŞikayet

General_ ()

uzaya mekik gönderecez seni de aramızda görmek istiyoruz :DD

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Abi sana güzle bir sorum olacak bende şuan bir miktar TL var Kuveyt te makas şuan yüksek 25 kuruş gibi döviz de makas iyi ama oda 5 di 7.5 yapmış döviz makası şimdi ben direk dovizmi alsam sonra gümüş yoksa direk TL ile gümusmu bu 25 kuruş makas la elimde döviz olsaydı dövizle gümüş almak daha iyi yanı parite baya iyi TL alıma göre ama şuan elimde TL var

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

Ne basvurusu:)

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

Abim nasilsin hayirli cumalar

0BeğenmedimŞikayet

General_ ()

sen hoşgeldin ben burdayım zaten :)) yaptın mı başvurunu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum