Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0960 10:25:08
EUR 37.5270 10:25:08
USD 34.2153 10:25:08
ALTIN ONS $2613.5350 10:25:08

Grafiği gönderen: Hasrüs

Cesnili cipsimiz prkme ne guzel de kirmis oyle flamayi kacirmisiz dun gorsem affetmzdm. Direnc de yok onunde 13.31 ustu kalirsa oynatiriz sabah insallah 14.70 gelirse guzel marj verir.ytd

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

3198 ikinci testinde uyarmistim bu kapi kirir diye bugun tekrar 3051 denemezse olumlu olurum izleyecegiz bakalim yinede uzun vade kagitlarina ufak ufak atmak mumkun tcel 36 tahmin ediyorum formasyonun som omzu donuse gecince bakalim tuprs bilancosuna guveniyorum ttrak da ederinden cok ucuz kaldi!

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hayırlı cumalar hocam, alım yaparken paylaşırsanız sevinirim.

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

bilmem ben yinede aksam pazarini bekleyebilirim bakalim ttrak bera gun ici alabilirim tuprs ve tcell de aksama mumkun cuma namazindan sonra bakicaz artik cok hisse var da secmek zor : ))

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Dun gun boyu olumsuzdm ama son dakika iyi hacim yaptirdilar bu benim icin onemli bugun alim pozisyonunda. olaacagim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

tamamdir ustadim

1BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Ustadim tskb yi banka gibi gorme sermaye piyasasi ve yatirim tesvigi saglayan kurulus bankadan farkli yapisi. Prkme ve pentayi sen öne al benim ilk favorim prkme siraya bakma

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

yakaadim seniii : )) ayni fikirdeyim abi prkme guzel duruyo kacti pentayi da oglen konusmustuk @Fahri05 abiyle o da kacti keske alaymisiz demicem tabiki emegine saglik 423 ustu tutulmaz gibi tskb? bankalardan korkuyom abi 2.69 dener mi ki : )) bi de ilk siraya yazmissin : (( yarin sendeyiz hayirlisi bakalim ;)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Dün bendeçok saçma hamleleryaptım ilginç bugün toparladım biraz

Que için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Sacmalamaaa denk geldi bu hafta bi bilsen nelerden tersteym ahhaah

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Sitenin eniyi traderi üstelik))

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Bugun epey tirstm borsa cökünce kitlendi elime diye hayret ki yesil kapattı

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Günlükcülere ( yni ben) hic uygun degl cidden ahhaa

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Evet hocam eksideydi aldıgımda satcaktm ztn satamadım brütmüs yarn satarm

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Brüt te olan kağıdı sevmiyorum o yüzden. El kol bağlı birde çok oynaksa

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Bugun aldiysan sabah soyle bir dalgalqnmasini bekle guzel kâr alabilirsn ilk 10 dakikada acilisa bagli olarak

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Günlükte olmaz hocam brüt varmıs sattırmadı bugün bana

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Tavan alti kagitlarda cok tecrubem yok bakalim yarin tavan kagitlarda 1,2 ozellige daha baktigim icin tecrube kazanmistik.

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Yok hocam ben ekside aldm bugun hktm ztn brüt varmsı satamadım:dd yarın satcm.. yarın bu listeye bakarm sabah

1BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Olabilir ama benim yazdiklarim cok uzun bir dususten sonra tepki vermisler onlara gore hktm daha primlenmis. Al satlarda en buyuk durum cok uzun sureli dususleri yakalamak unutma.

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Hktm yok mu hocam %7 kpattı o da :)))

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

16.40 uzeri kalmasi sart fena sayilmaz hocam. ytd

Kaportaci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Sektör olarak portföyümde düşünmemiştim. Örgü işi millet üşüyecek kışın diyorsan o zaman bişey demem.

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Suntk tam dediginiz özelliklerde 28.44 stopla takibimde. ytd

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Vardır kıyıda köşede size güveniyorum. Yeni arz olacaklardan umutluyum

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Martiyi fena kacirdik köse olmuştuk kismet degilmis

0BeğenmedimŞikayet

Kaportaci ()

Abi sayas buralardan düsermi alıp 20 gün tutsam degermi

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Martı 5 yok artık. )))

0BeğenmedimŞikayet

fsfs72 ()

Eyvallah hocam bugün keyifsiz fazla hareket etmedi ufak kar alıp çıktım yarın güzel olur inşallah

2BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Tskb, prkme, penta yarin al satlarimiz tavan alti kagitlar tepki vermisler dusustensonra @fsfs72

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bir daha deniyeyim tl var. İnatçıyım da)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum