Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0653 04:49:55
EUR 34.6198 04:49:55
USD 32.4761 04:49:55
ALTIN ONS $2323.2400 04:49:55

Grafiği gönderen: Varabey

enteresan ytd

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn kaya52 24.2532 target düzeltmesi 22.54 ytd

kaya52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaya52 ()

sayın varabey. Beklenen hedef gümüşte geldi. Buradan düzeltme yaparmı. Yaparsa nereye kadar

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Gümüş Altın ons a bağlı olarak yükselebilir belki 24 usd ons olarak sn kaya52 ytd

kaya52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaya52 ()

merhaba hocam. Gümüş için yorumunuz nedir.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Dutluktu belirsizlik ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İşlemlerinizi pazartesi cuma aralığına alma kararı aldık sn srk06 biz sepet trade ediyoruz sadece emtia oynamıyoruz kişisel kararlara saygı duyuyoruz sizin tercihiniz ytd

srk06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

srk06 ()

Haklısın abi. Ben kısada vurkaçı kaçırmasak mı demiştim. :) hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

19.83 ken sattık nasıl güvenecez parite ler karmaşıkken haftalık ve aylıklar farklı söylüyor günlük yukarı kırmazsa 4 h ile ne kadar iş yapabiliriz daha önce 19.83 üzerinde sabitlenmeden gümüş almayacağım diye belirttim sabitlenme olmadan kişi kendi riskini alır ona bir şey diyemem sn srk06 ytd

srk06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

srk06 ()

Abi slm. Ama 4h grafikte tobo var. 19.7 hedefli. Retest bile yapmış. 70 cent de az değil. Ne dersin?

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ve direk targete geri dönmüş anlamı pidman dalgası boş. Sıçrama ytd

Net_X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Net_X ()

teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Gbr ve euro da aynı oluşumlar gözleniyor bunu fedin arkasındaki gölgelere saklanan şeytanı aklı çözmeden cevaplamak şimdi mümkün gözükmüyor gbr 1.0772 ile 1.0934 target üzerinde 1.024 gitmemiş 1.0463 den dönmüş euro 0.93xx gitmeden target 0.9781 ile 0.983 üzerinde bunlar teknik dışı orta vade serbest bırakıp tekrar satış dalgasını başlatır öjenist düşünce imhayı tamamlamadan bırakmaz ytd

Net_X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Anladım üstadım..

0BeğenmedimŞikayet

Net_X ()

varabey euro da aynı düşüş gözlemlenebilirmi peki?

0BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

Enteresan ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bu grafik iv de olduğumuzu söyler şu andaki fiyat teknik dışıdır ve bu teknik dışı fiyat yarın bir gün gözyaşı anlamı taşır hedef 16. xx 14. xx haline gelir sn dök ytd

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@Varabey hocam bu grafiğe göre İİ bulunuyoruz?

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@Varabey hocam slm. bu grafikte hangi bölümdeyiz şuan? Eğer İV isek V mi gideceğiz hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Vannyreggy ()

Bi muddet buralarda gider gelir demek

krmeylmz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Yatakta vakit geçer gibi ytd

krmeylmz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

krmeylmz34 ()

@Varabey bunun tercümesi nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Servet_abi ()

Güneydoğu yakın mıdır sn. Bünyamin

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İv hızlı oldu v öncesi zamanı tamamlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Acem_gümüşcü ()

Merhaba hocam burdan 18.78 den tekrar düşüş olacak

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Enteresan olan son grafik buydu bu graf analitik son grafıdır ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Satin hocam hangi bankadasin bilmiyorum. Belki gec kaldin. lakin kuveytte ben islam onslar in yukseldigi bir zamanda dolar a gecmis olsan ve onslar in cakildigi bir zamanda gece veya gunduz parite yapma imkanin olurdu Zira mesai disinda tl ile kuveytte bir sey alinmaz. Makaslar cok yuksek.

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nayloncuu ()

Yerin dibine giresice dxy son 1 dk grafige bakarmisin insallah böyle şelale olur :) zirvesini yapmistir umarim

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Dxy düşer ise mi gumus yükseliyor onu anlamadım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum