Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 19:40:50
EUR 38.1305 19:40:50
USD 34.1246 19:40:50
ALTIN ONS $2622.1000 19:40:50

Grafiği gönderen: Hakedis2

Trend desteginin nasil caistigini gor diye atiyorum..tahtaci ne yapmaya calisiyor cozemedim ustalara sor istersen olur mu seni yaniltmak istemem..yatirim tavsiyesi icermez...

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Aklima da geldi yarasa kelebek falan da.. hayirlisi olsun hakkimizda usta cok cok sagolasin dikkwtle izliyorum...

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Kardes acaip yogunum sen izle kagidi ona gore pozisyon al karar senin.. bakal ne yapacak bugun belli olmaz belki ciksrim cok duserse.. ytd diyelim..

Armağan06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Gönderecek olursan yaz abi

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

26-23 civarında konsolide olabilr gibi bir durum oluştu kafamda. Teşekkür ederim kardeşim teknik olarak görünümü bu şekilde ama tabiki garanti içermez bunu belirteyim. Çok yüksek risk almaya değecek miktarlar girmemeyi tercih ederdim kendi adıma. Tabiki herkes risk algısı ve kendi vadesi ile karar vermeli.

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Eyvallah usta emegine saglik dikkate alicam bu yorumunu..

@Armağan06 @qua_vadis ust yorum
..

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba hak ediş dostum. Vertu ya baktım şubat 2021 zirvesi 37 civarı sanırım ve oraya yakın bir yerden de dönüyor gibi. Yukarıda gidebileceği en iyi seviyeler 33, 35, bir ihtimal de 42 gibi tuzak bi rakam olabilr. Bunlar gartley, yarasa ve kelebek ihtimalinden çıkabilen rakamlar. En son 32.60 görmüş ve geri çekilme yapıyor gibi durum biraz gartley çalışmış olma ihtimalini güçlendiriyor. Karmaşık bir hisse haline gelmiş açıkçası pek fazla değecek gibi durmuyor işlem riskine. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yok hocam oyle degil biraz uzun hikaye bizimki bakmayin... asuzu grafik atiyorum..

es_bombastic_es için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Golden_Age ()

Hocam teknik bende yok , o iş sizde , sadece grafiklere bakıp kendimce yorum yapıyorum
Ustalar çok önerse bile bazen içime sinmeyen kağıda giremiyorum
Maalesef huyum bu :)

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

Hemen bir günde mi yürümeli anlasildi siz kısa vade gir çık yapıyorsunuz peki asuzu tekrar ayağa kalkar mı

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Bugun cok kere girip ciktim ama sonunda karar verdim aldim 32.26dan usta.. o da yurumedi bir turlu bakalim yarin ne yapacak...

es_bombastic_es için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yoo valla varsa soyle ben de ogreniim goremedigimiz bir sey vardir belki kelebek falan mi butterfly falan @BossVurguncu kelebekler ustasi olaydi solerdi simdi vertuda sikinti var mi yok mu :)

Golden_Age için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Golden_Age ()

Yok hocam , öyle bir cümle kurmadım ben
İhtimal falan yok , başka birinden yanlış görmüşüm , kapatayım o konuyu :)

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

Selamlar Vestel için düşünceniz nedir olumlu müdür olumsuz mu

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

İhtimal mi varmis, varsa ben de goriim valla 29.54le bekliyorum hala gidemedi bi... )

Golden_Age için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Golden_Age ()

Abi elim vertuya varmıyor bu hafta
25 ihtimali var mı sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yarin yapsin artik bir seyler yoksa tahtacinin kahveyi basalim; ))

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Yarın iyi olur inşallah abi

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Grafik attim vertu...

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Aynen abi sırada vertu var bekliyoruz bakalım :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hamdolsun abla iiyim sen nasilsin..?

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Gesandan kar etmissin masallah sana:)

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Estağfurullah abi ne hakkı asıl sen helal et sizlerin sayesinde öğreniyoruz biz bende ve çoğu kişide emeğin çok abim

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Nasıl oldun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hakkini helal et olur mu.. yurutmuyor tahtaci iste...

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Abi çok yüklü girmemiştim buna parçada çıktım zaten köşede dursun sorun yok

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

@Armağan06 ust yorum...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum