Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:39:25
EUR 34.9839 21:39:25
USD 32.2051 21:39:25
ALTIN ONS $2414.8350 21:39:25

Konu: Altın ons Haftalık Görüntü

Altın ons Haftalıkta durum
Kırılmaması gereken son destekler.ytd

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence de iyi bir seviye abi. Alım kararına sevindim :)

che_guavera1341 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

000022 den lunc alicam biraz... ytd..

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O zaman da Libra olur değil mi haklısın. Teşekkür ederim abi. Bereketli olsun inşallah

1BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

Yok gülüm öyle olurmu kacirma istedim buradan bile girilebilir belli olmaz omuzun birini kisaltirlar zarar etme... ytd...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler abi. Takipteyim. Ben de öyle düşünüyorum. Sözünün üstüne söylemem haddimi bilirim

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

Rvn günlükte tobo yapıyor. 48 49 alım yeri gibi duruyor. Tobo çalışabilir.. ytd...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aradaki nüansı anlamadan kafanıza göre çekmeyin

Eslim_10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şahıs kendisiyle bizi karıştırmış 1 haftaya yok olurlar falan diyor kendisi yaptığı gibi sürekli yaptığı şey evet bilen bunu biliyordur ama bilmeyen de hesabına bakınca görür direkt belli çünkü. Neyse cevap hakkı doğduğu için yazdım yoksa kale alınacak tarafı yok bu dmncinin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef abi. Senin şu konuşma yeteneğine kültürüne hayranım. Ki zaten kalite kendini belli ediyor. Onlar engel atıp arkadan dil uzatsalar da. Piyasa affetmez. Görüyoruz ki bilgi ilim emek kültür galip geliyor bu yüzden çırpındıkça batıyorlar ve yanlarındakileri de batırıyorlar.
Dile üsluba bakınca bile büyük bir fark var.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi tahrik ediyor ben bu yüzden dayanamıyorum çok hakaret iftira ederek kendi yaptıklarını bastırıyor ahlak yoksunu

1BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

dikkat et o grafik atanlar üst perdeden akıl dağıtanlar falan hep gitti. bu kalanlarada bazı saflar like vermiş teğmen yapmışya şimdi bunlar herşeyi bilen... iftira ve çamur bazı grupların yaşam felsefesidir... onlar ayrıca ahlaktan bahseder senle konuşurken ağızdan Allah düşmez ama arkandan konuşurlar... yani hayatları sözleri hatta ibadetleri bile sahtedir riyadır... Allah maun suresinde bu arkadaşları detaylıca anlatmış zaten... sıkma canını sal gitsin... ben aylar önce burada not verdim konuyu bilen yok zatende az bilen de yok... sıfır finansal okur yazarlık var burada tamamında bir elin parmak sayısını geçmeyecek kadar bilgisi olan vardır onlarda zaten darlandı yazmıyor bile...

1BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

sakin ol dostum en büyük ahlaksızlar ahlaktan en çok bahsedenlerdir.. hatta bu tez Türkiyede ispatlandı... doğruluğu kesin yani...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kimin boş olduğu belli Ebubekir. Sen dolu olsaydın bugün ekranda 1680 Altın a inmezdi.
Şu arkadaşı lütfen şikayet edin dostlarım bizi engelleyip arkamızdan iftira hakaret ve çamur atıyor. Teşekkür ederim iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ne oldu istediğin olmayınca saldırı yaparsınız anca böyle ama her şey ortada ağla şimdi :D

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Terbiyesiz engelleyip arkamızdan iftira atıyor çamur atıyor Allah bildiği gibi yapsın inşallah onu ve onun gibileri

Aztoler3954 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Onun geldiği ilk hafta sonunu bilirim, iki gün boyunca kendini ispat için yazi yazdı durdu.. üç gün sonra engelledim zaten

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi bizi engelleyip saldıranların arkamızdan atıp tutanların yorumu düşüyor bizimki düşmüyor. Ama ekran konuşuyor cevabı Altın ons rakamı veriyor.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi bize laf ediyor birisi canımı sıkıyor engelliyor iftira ve saldırıyor. Kuyumcu bunlar kesin başka açılmaması yok

1BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Katılıyorum Fed baz puan 75 yaparsa piyasa bu beklentiyi satın aldı diyerek yukarı atacaklar lakin kaçınılmaz son degismeyecek

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Alt yorumun ve grafiğin kime zararı olmuş. Bu kadar açık bir gerçeğe kör olmamak lazım. Yahut inkar etmeyi bırakın gerçek bu. Düşen kanal trend devam. En fazla öllüü kedi sıçraması olur. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Saygılar benden kıymetli kardeşim. Allaha emanet olun.

Fani_Kul için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Güzel gönül dostu abim. Allah senden ebeden razı olsun. Selam ve saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin sonsuz teşekkürler bilmukabele güzel abim.
Ben Nasibe inanırım sebeplere inanırım.
Ve full işlem olmadıktan sonra her iki yöne ihtimal varsa her iki yöne de hazır olmanın en makul durum olduğunu düşünüyorum, yani yukarı ihtimaline karşı da belki elde mal tutmak da güzeldir. Sonuçta güzel bir dip seviyede kırılmadığı sürece. Her şey nasip abi sonuçta geleceği yalnız Allah bilir. Hayırlı günler bol kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Yüce Rabbim senden ve sevdiklerinden razı olsun. Emeğine yüreğine kalemine sağlık. İyi varsın güzel yürekli abim üstadım. Rabbim ömrünüzü kazançlarınızı bereketli ve hayırlı eylesin inşallah. Her daim dualarımdasın. Rabbim sizin gibi naif kadife yürekli iyilerin sayılarını çoğaltsın. Çokca selam ve saygılarımla @Yaseminnisa

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Fani_Kul abi alt yorum düşmüş sanırım bilgine. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Çok teşekkür ederim değerli hocam. Allah senden razı olsun saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi yorum yazdım sayfaya düşmedi sanırım. Birazdan düzelirse ben haber ederim sana

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ve aleyküm selam güzel abim. Amin bilmukabele teşekkür ederim inşallah. Henüz bu destek kırılmadı. Sarkmalar önemli değil Haftalıkta son sağlam destek bölgesi 1690-1680 arasıdır diyebiliriz.
Lakin gerçekten kırılırsa bu seviyeler pahalı olarak kalacaktır.
Şimdi risk algınıza göre hareket etmeniz lazım. Şu an düşen trend içinde devam ediyor altın epeydir durum böyle arada yükselişler olsa da grafikteki kanalı görüyorsunuz. Bu düşen kanal kırılmadan da alımlar bana göre riskli olur. Piyasa ile inatlaşılmaz trend belli. Lakin öyle bir yerdeyiz ki burada yataylaşma ileri geri sarıp yukarı atma ihtimali olumlu görünüyor sadece. Tabi FED baskısı sürdüğü sürece trend kolay kırılmaz. Enflasyon verisi olumsuz geldi ancak asıl mesele 21-23 Eylül 2022 Güz Ekinoks mevsim döngüsü tarihi var o günlerde belli olacak. 21 Eylül aynı zamanda FED faiz kararı var. Yani ki FED faiz artırmaya ve sert söylemler ile parasal sıkılaşma devam dediği sürece baskı da devam edecektir. Ancak söylemler ve kararlar yumuşar ise işler biraz değişebilir yavaş yavaş. Yine de bu yıl sonundan önce kolay toparlanma beklediğimi söyleyemem. Ekstrem bir durum olmadıkça işler değişmez. Jeopolitik gerginlikler svs vs gibi durumlar olursa o zaman bu altın adına olumlu olabiliyor istemesek de. En son Rs Uk svsı nedeniyle 2075 zirvesi tekrar denenmişti. Tabi bunlar altın ons tarafında böyle Gram altın için ise dolar artığı sürece geri çekilmeler daha sınırlı kalacaktır ancak dolar salarsa sıkıntı olur o da bizim MB müdahale kararlarına bağlı olur ancak. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sellci ()

Çok destekler kırar daha bu kardeş.. ortada bu kadar karışıklık varken dünyada hala jsrar ettiriyorlar aşağı.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum