Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 18:12:14
EUR 34.7002 18:12:14
USD 32.3745 18:12:14
ALTIN ONS $2306.3450 18:12:14

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

bakalım tutacakmı. ytd öngörüdür. çünkü rasyo formasyonunu bulamadım.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Ustam sana göre bu günkü dolar kuruyla gümüş düşerse tl olarak kaçlara kadar düşebilir? Tahminin varmı? Ben onslardan pek anlamıyorumda

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Şu fede kadar çıksada kurtulsam diyorumda bakalım çıkacakmı? Hayırlısı bakalım

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

sıkıntı yok.. düşündüğümüz gibi olacak sanıyorum...

Avcılar_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam ben de bu eşitlenme durumunu merak ediyordum. Altın ons daha zayıf gözüküyor gümüş onsa göre

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

dedimya Altın ons grafiği bu şekildeki yukselişle uygun değil. tekrar düşmeli. en azından 1640 gelmeli.. ama daha öncede dedim en dipte en tepede grafikte hileler yapıyorlar kaideye uymayabiliyorlar.. burdada ben yaptım oldu derlerse hesap sorulacak kimsede yok kabul edeceğiz... ancak grafik bu haliyle düşmemesi mümkün değil sanıyorum... altın ons düşecektir gümüşte eşlik eder.. ytd.

Mehmet43bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Like lerimi hepsini kullandım usta teşekkür ederim, yinede bir şey görürseniz etiketlersiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam sağolun teşekkürler emeğinize sağlık paylaştığınız bilgiler için siz olsanız Fed e satıp tamı girerdiniz satmadan mi ytd olmadan karar benim şimdi den hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

kısmette olamzsa olmaz arkadaşlar.. dünde yazdım 19 civarında alım yapacağım demiştim.. alamadım malesef. bugün tüm gün giremedim. işim vardı. bir ara baktım düşmüş bir miktar yukselmiş. sanki dönecek gibi gördüm zaten işim vardı abd açılışını beleyeyim dedim. o ara bakamadım. gördüğümde 11,43 olmuştu kaçtı yani.. (((

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Sağol ustam anladım eyvallah

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

20,20 giderse gr grafiğinde 11,85 görmüştüm sanırım.. orda satılabilir. sorumluluk sizde olmak şartıyla.. çünkü altın ons grafiğinde uygunsuzluk devam ediyor.. zaten gümüş rasyo ile yuskeliyor.. normalde yukseldiği yok.. rasyo 85 kadar gideceğini düşünüyorum daha öncede yazmıştım.. @Mehmet43bjk

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Usta az önce cevap yazdımda geldimi bilmiyorum, peki düşerse kaça kadar düşebilir sizce? 11.80 maliyetli gümüşüm var, ne yapacağımı bilmiyorum:)

2BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tamam hayırlı geceler.. @Avcılar_2 .. @Mehmet43bjk .. @Faruk_Y

günlük grafikte 20,20 gitmesi gerekli aslında.. 4 saatlik grafik sanki uygun değildi yukarı gitmesi için , şüpheye kapıldım bir dip daha yapıp tekrar gelebilir şeklinde düşündüm.. fakat yeni bir şey gördüm 19,7 bir düzeltme yapıp 20,20 gidebilir sanıyorum.. grafiklere bakınca çok şeyler görmek mümkün.. daha öncede yazdım 2x2 =4 bu her durumda böyledir.. ama grafikte böyle net bir durum yoktur.. yinede biraz isabet ettirebiliyorum.. )) hayırlı geceler ..

Rümeysa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam birde bu rasyo 85 76 şuan kaça kadar düşebilir şimdilik varsa bı öngörünüz

0BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Emeğiniz sağlık hocam. Ben biraz bekleyeceğim hocam. Altın bakalım ne yapacak. Hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Eyw usta, 19.60 benim zararı kurtarmıyor :) yinede saolasın teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Teşekkür ederim. Bize her daim yardımlarınız için. Ben bugün çok küçük bir miktar aldım.18.95 den . Sonra 19.42 bozdum. Allah bereket versin ufak tefek birşeyler kazandım sizin vesileniz ile. Tekrar geri gelme ihtimali var mı? 18.50-18.60 gibi gelseydi yarısını girecektim. Ama 18.8x lerden döndü. Tekrar aşağılara gelir mi sizce?

5BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

@Avcılar_2 .. @Mehmet43bjk .. @Faruk_Y .. @Rümeysa_ .

alt yorumdaki grafik aynısı gibi gerçekleşiyor şimdilik.. ama düzeltmeden sonraki kısım gerçekleşmeyebilir bilginiz olsun.. sol tarafta kulp sağda çanak tamamlanmış olacak . kırarsa yukarı kıramazsa diplere dönebilir.. yani 20,20 gelmeyebilir. 19,6 gibi son olabilir.. gidip gitmeyeceğini bilmiyorum sorumluluk sizde..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum