Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:31:52
EUR 34.9839 07:31:52
USD 32.2051 07:31:52
ALTIN ONS $2414.8350 07:31:52

Konu: <@kıncı> Gram Kısa vade..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

erkan3404 ()

Hocam kuveyt alış satışlarına bakar mısınız? Adamlar kendi satışlarını yüksek tutuyor.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

baskılayan ve alanları kim olduklarını biliyorsunuz sanırım bu makas açıklıgı bankanın satış fiyatı piyasadaki satış fiyanının üstünde mi ? yoksa bankanın alış fiyatı piyasanın alış fiyatının Altın da mı ?

banka alım makasını aşagıya esnetmişse sizin satmanızı istemiyor olmaz mı?

erkan3404 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erkan3404 ()

Baskılayanlar belli alanlar belli hocam, madem yükselmeyecek kuveyt neden makası 28 tl yaptı?

1BeğenmedimŞikayet

Murat_73 ()

Aynen hocam size katılıyorum mantıklı olan budur

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

alımlar güçlüyse neden yükselmiyor ? daha da baskılanıyor aşagıya dogru

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

altın alım satımında fiyat noktaları için temel analiz bana çok anlamsız geliyor şirket değil ki bu bir eder fiyat belirleyelim, ihtimaller üzerine işlem yapmak ektra taşıma maliyetine belkide real de zarar demek yıl başından beri temel olarak bakanlara göre Altın da 1.000 ucuz evet görece olarak bence de ucuz olabilir fakat alım tutanlar 9 aydır enfilasyona ezildiler.. düzletme yada yatayda malda olmak böyle enfilasyonist ortamlarda real zarar demektir. %80 enfilasyon olan ortamda altın pozisyonu sene sonuna kadar 1800 lira olursa ancak alım gücünü korumuş olur karı falan geçtim, eee altın ucuz alalım para dursun illaki bir haber gelsin yükselir mantıgı bana göre degil alana da satana da hayırlı olsun... nerede trend orada olmak gerekir amaç para kazanmaksa

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Mantıklı olabilir kardeşim ben İngiltere ekonomisinin toparlanmasının çok zor olucagini düşünüyorum ytd

dark22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Parçalı uygun

dark22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dark22 ()

merhaba sterlin var elimde grama parite yapsam uygunmudur.

0BeğenmedimŞikayet

erkan3404 ()

Bence de kesinlikle öyle abi, arkadan trene bakan çok kişi olacak.

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Ben hiçbir zaman tekniğe değil temele bakıyorum kardeşim çin Tayvan meselesi her an patlak verebilir Fed bı yerde çark edicek sadece enflasyon düşsün resesyon istihdam işsizlik umrumuzda değil tarzı bı yaklaşım var enflasyon düştü ama işsizlik çoğaldı yada istihdamda aşağı yönlü rakamlar geldi diyelim o zaman Fed ne dicek bakalım kusursuz fırtınaya doğru gidiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Kardeşim buralar hem Altın hem gümüş için çok güzel alım yerleri
Yay çok gerildi ok çok uzağa gider cesurlar kazanicak korkaklar kaybedicek

0BeğenmedimŞikayet

erkan3404 ()

Bence alımlar çok güçlü Altın da, kuveyt yine makası açtı. Bu kuveyt ne zaman makası arttırsa yükseliş başlıyor.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

teknik görüntü bu şuanda her an haber gelmesini beklemek yerine trende ayak uydurmak en dogrusu bana göre

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Ufacık bı habere yada veriye bakar kardeşim trendler önemlidir ama dünyanın içinde olduğu sıkıntılı bi durum var bunu niye kimse görmezden geliyor peri masalı çok fazla sürmez bence

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

kısa vadeli trend kırılmış yeni alım için acele edilmemeli yada ful alım yapılmamalı YTD.. tekrar trendin üstüne çıkamadı sürece geri çekilme devam eder..

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğinize sağlık hocam çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

1060 TL/ GR Bekliyoruz hocam kısa zamanda inşallah

Teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum