Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0754 09:14:16
EUR 34.7671 09:14:16
USD 32.3064 09:14:16
ALTIN ONS $2320.4200 09:14:16

Grafiği gönderen: Kzılhafiye1

Bir büyük balina gelmediği müddetçe yılanın gidişatı bu şekilde görünüyor bende yatırım tavsiyesi olmayıp kendime nottur görsele bakıp işlem yapmamanızı tavsiye ediyorum

Yorumlar (65)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Ne diyorsun müdür sence kısada değermi 1373 e @IGASSAL :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sen bilirsin Dostum.

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Valla dostum ben hatamı buldum bir yanlışa mahal vermeden belirtip özrümü diledim başkada elden bir şey gelmez

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Valla dostum kimseye bir şey diyemem her insan bir olmaz sonuç itibariyle bu platform benim kişisel malım da değil burada bir şeylere kafa yoruruyorsak kendimizle beraber en azından birilerine faydamız dokunsun diye uğraşıyoruz hani kibir yapıcak bir olayda yok ortada yinede kibir insanın en büyük düşmanıdır

lord_of_attacks01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Hocam atsana üç aylık. Bak ben hep 20 usd lik aldım. 18 17 15 14 13 12 11 :)) düşwrse devan alıma :))

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Grafiklerde teknik olarak bir hata yapabilirsiniz. Siz'den kaynaklı bir hata da olabilir. Ama İnsanlar tahiminim tutmadı özür dilerim derse burada farklı şeyler akla gelmeye başlar. Çunku zaten Siz bunu bilerek yapıyorsunuz. Bilinmeyen birşeyi bilmeye çalışmak kolay degil. Öyle olsa Herke yapardı. Öyle degil mi?
@lord_of_attacks01 @frikuva

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Yarıya düşse bile iki katını getirir. Getirileride stakele affetme. binance nin donunu bile alacağız :))

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_attacks01 ()

Ben yanlışa yanlış diyen az kişi gördüm ustam burada malasef kibirden arinmadir hata yaptım demek

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Estağfurullah büyüklük demiyelim sadece yanlış olanı tespit edip yapılan yanlışı düzeltmek diyelim

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Çok haklısınız. Bu sitede her zaman derim. Son karar nihayetinde bize ait. Para işi kişiyi bağlar.

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_attacks01 ()

Ozur dilemek hata yaptim demek buyukluktur ustam

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Ben yinede hatamı bilirip özrümü dileyeyim dostum her ne kadar tahminde olsa sonuçta yanlışa doğru demek olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İnsan oğlu beşer şaşar dır doğrumuz kadar hatamızıda kabul eder özür dilemesinide biliriz inş

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Ayak üstü yapıldığında bu türlü hatalar oluşabiliyor sakin kafayla çalışma yapıldığında atladığımız detaylar ortaya çıkabiliyor ama neyseki geç olmadan farkettik hatayı da fırsatı kaçırmadan bulduk :)

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Tahmin ve analiz yapan Birisi'nin özür dilemesine gerek yoktur. Adı üstünde tahmin.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_attacks01 ()

Hatasını bilen herkesin başımızın üstünde yeri vardır kendi adıma seni sevmeye başladım

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Öz eleştiri iyidir :)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Dostlar buradaki grafik te zaman ve süre bakımından iptal olmuştur herkesten özür diliyorum bu yanlışlık için gece dikkatli çalışma yaptığımda kendisi küçük etkisi büyük bir detayı gözden kaçırmışım daha dikkatli incelediğimde bazı sonuçları elde ettim şimdilik bu formasyon iptal

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Çok zor gibi ancak gizemli bir balina kuyruk sallarsa o vakit heyecan yaratabilir

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

32 yapmaz mı bu akşam

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Dostum grafik orda tek tek mumları çıkaramayızki 4 s içinde yukarıda çıkar aşağıda onu bulmamız için 15 dk grafikte çalışmak lazım ki bulalım ama 4ş de görünen 25 seviyelerinde 2 mum yeşil yakılacak şeklinde ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

25 sonrası yukarı mı aşagımı

1BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Uzun vade derken , 77 dolar çok büyük bi para değil ama ben ufak meblalar elimde kalınca 50-100 dolar gibi zignaly (zig coin) alıp kenara atıyorum fiyatına çok bakmadan. Ceek'te alıyorum bazen kafama göre. Açıkçası büyük paralar atmadığım için fiyatını da sürekli takip etmiyorum ekip çok çalışkan bu iki projede. Fiyatlar dibin dibinde gibi 2-3-5 sene bekleyebilirim attığım meblalar üzmez beni bu projelerde. ytd

seyfi71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Balina dalmazsa ikili bacak oluşturabilir 25 seviyelerinde ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Bugun kaç görür max

0BeğenmedimŞikayet

seyfi71 ()

birazda nakitim kaldı dedim ya vadeli bu gün yedi kasanın yarısını 77 dolar kayıpdayım uuzn vade öneri coin ne alırım sence şu an

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

kazım olarak soruyorsan bana kalırsa rvn - etc karısık kazabilirsin. 1-2 sene beklerim dersen yükseleceğini düşündüğüm FLUX mevcut ama bu biraz riskli bir iş. Şu 15 eylül merge gerçekleşsin hele bir tekrar değerlendiririz. Şimdilik etc- raven devam.

seyfi71 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum