Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 05:19:27
EUR 34.7923 05:19:27
USD 32.3910 05:19:27
ALTIN ONS $2300.6950 05:19:27

Grafiği gönderen: super_conqueror

lunusd

Düşerken de çıkarken de buradayım.Grafik ne derse onu yaparım.Siz ise sadece dedikodu yapıyor aglıyor sızlıyorsunuz.Bu işler böyle anlayın artık.Yada gidin daha saglam işlem olan dolar veya Altın alın satın.Risk olmadan kazanç zor olur.Korkuyu satın alın.

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ilkercan ()

Yordu tabi o ayrı, umut etmekten başka çare yok

Önce_Vatan1841 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önce_Vatan1841 ()

Işte umut bağlayan alıyor.. mesela son çıktığı yerden alıp son 10 gün içinde ıçerde kalan binlercesi var.. çikan değil üzerine ekleyene çok var.. yanı demem o ki u işin içinde başka bir şeyler var.. egerki senin dediğin gibi örneğin 50 kuruş dahi olsa bir nebze de olsa hayatı düzene girecek çok insan var.. unut dünyasında zenginlik hayal ettirerek doğmakta var.. ben bu olayi tosuncuga benzetiyorum.

Mawerick77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bilmiyorum ki

Takiptekal_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Neden satayım ki gardaşım benim

Şenoll_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Anladıklarında geç olacak

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cokuzakdogulu ()

Zeki demirkubuz da görecek mi? Senaryo güzel. Bu filmi izlemiştim. Katil balina çıkıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

MIllet ucuza almıyor ki millet sattigi için düşüyor suan . Alttan balinalar topluyor .. Bekleyeyim görelim diyeceğim de bu cok uzun bir süreç , hemen yarın 1 dolar olacak demiyorum ben cok inişler Çıkışlar olacak mesela tl bazli 0.0200000 olduğunda yine dusurecekler 1 lere millet satacak bu sefer ordan toplanacaktır . Kademe kademe toplaya toplaya gidecekler . İstedikleri seviyeye geldiğinde ellerindeki mal sonuçta biz bunu goremiyoruz , vurucakwr kirbaci 1 dolar .. ytd

Önce_Vatan1841 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önce_Vatan1841 ()

Tabi çok beklersin kardeşim bu aynı bu sekil gider geri gelir.. neden cunki milleti bezdirdi...

ilkercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önce_Vatan1841 ()

Kardeş göz göre göre milleti soyuyorlar yükselecek yükselecek sadece bir beklenti.. şahsen bu konuda hiç umut yok gibi görünüyor.. yükselecek madem daha ucuza millete bunu satmak akıl işimi?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bunu anlayamıyorlar malesef.

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

0.30 indiği halde 5x yazıyor yok neden satayım milyonlar adet luncu sebeb yokki

0BeğenmedimŞikayet

Takiptekal_ ()

Satmak için bir sebep mi var pardon?

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Neden satalım biri söylesin?

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü4423 ()

Bencede endişe edilecek bir durum yok yeni zenginler lunc da oluşabilir

0BeğenmedimŞikayet

garibinbiriişte ()

Seni takdir ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Nasip dost bende olmayan tek şey ENDİŞE

Gümüşçü4423 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü4423 ()

Lunc batsa da bitse de Hiç birşey olmaz dostum millet para kazanıyor mu ona bakar benden demesi ha bende yükselmesini bekliyorum o ayrı

2BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

O olayı cozemezlerse market ve btc mahvolur dost

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben'de hiç yok. Bıtcoin ve eteryuma bile bu kadar güvenim yok.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bende olmayan tek ENDİŞE

Takiptekal_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bende olmayan tek şey ENDİŞE

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

O paralar gitti ne güven kazandırması 0.10 centten luna alan adamlar bile battı derhal hapse atılmalı

ilkercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkercan ()

Tekrar güven kazanmanın tek yolu insanlara para kazandırmak, o yüzden yaakaaacaaakk

0BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

Yakalama. karwri ne derece doğru bilmiyorum ama doğruysa tam da yakim. Ustu adam. gibi yakacaksan. yak yoksa biz seni. yakicaz demek gibi birsey olacak . Hakkında binlerce. Dosyadan tek kurtulma yontemi luncu lunayi çıkarmak .. ytd

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Düşüş için illa ki sebepler olacagı gibi yükseliş içinde sebepler olacaktır. Ama burada özellikle karalama yapmak için hazır bulunan insanlar var.

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben'de bir kısmını bozamamk üzere ayırdım. Ama eglencelik de bıraktım.

1BeğenmedimŞikayet

Takiptekal_ ()

Do kwonla luna luncun ilgisi yok ki bunlar topluluğun projesi şahıs mali değil bitcoin in bir sahibi mi var ? Bu eşya mal değil mi blockchain teknolojisini anlamayanlar maalesef işte böyle zarar ediyorlar etmeye devam edecekler istersen ceo'sunu assınlar bana ne

2BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Son yakmlari izlemeni tavsiye ederim krz silkelemesi yaptılar

Mustafacan1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Oyun büyük dost sabreden kazanacak dökülen yakında veryansın edecek

Mustafacan1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafacan1 ()

Hayırlısı olsun dost bende beklemedeyim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum