Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 12:31:31
EUR 34.8238 12:31:31
USD 32.3379 12:31:31
ALTIN ONS $2301.8900 12:31:31

Konu: <@kıncı> ßist

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
7 ay önce 2000 civarında yaptıgımız analize göre önemli bir direnç bölgesine geldik fakat kesinlikle bana göre buralar tepe degil.. yaklaşık %85 lik bir yükseliş bir çok hissede x2 - x3 yaşandı.. orta uzun vade de yükselişin güçlü olarak devam etmesini bekliyorum YTD.. ßoL Şans

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı bey çok yavaş gidiyor sasa yıl sonuna 3 ay kaldı 80 e geldiği zaman 120 160 birandamı yapacak peki. tşk..

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayyüzlüm ()

Hocam varını yoğunu kaybedenleri intiharları duyunca insan ister istemez kaçıyor bu işi çok iyi bilmek gerekir bence biz daha altını çözememişken bize zor işler mesela ons niye indi benim görüşüm abd enf. rakamlarını yanlış veriyor ve güçlü $istiyor buda onların borsasında yükseltiyor yanlışsa düzeltin ben acemiyim ama öğrenmeye çalışıyorum siz borsada kazanırken eminim burda altını $ bekleyenlerin içi gidiyor keşke bizde kazansak diye

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben yaklaşık 2 yıldır bunu anlatmaya çalışıyorum sürekli ülkemizin borsasında para dagıtıyorlar ama bizler burada Altın ve dövizin ilizyonundan kurtulamıyoruz.

Mhmt01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmt01 ()

Aynen hocam dün sasa 51 gördü şimdi 55 burda boşa vakit geçiriyoruz gerçekten

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

borsa hiç bir temel yada teknik bilgisi olmamasına rağmen kısa vadede sürekli al sat yaparak para kazanmaya çalışan kendisini trader sananlara göre çok tehlikeldir içsel duygular ile alım satım yapmakda kazanmak tamamen şansdır, bir gün zarar etmeside kesindir. orta uzun vadeli yatırımcılar günlük hareketlere bakmayıp panik olmadan hedeflerini beklerlerse hiç bir yerde kazanamıyacakları paraları kazanırlar borsada.. yeterki abuk sabuk hisselrde olmasınlar.. ßorsa =darphane :)

Beyaz_martı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Borsa kim kime k çok tehlikelidir kapanışa 10 dakika kala para cambazlari satış yapdi kari cebe indirdi

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

borsaya inanayanların inandıgı ve alım yapmaya basladığı güne adar borsa yükselicekdir :) sıradaki hedef 4500/4600 inşallah

Beyaz_martı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Aynen öyle borsa düzeltmesini yapdi rahatladı yön yukaridir

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zaman olarak bilemeyiz fakat bu son düşüş ile güzel bir düzeltme yaptı ve göstergelerde rahatlama oldu şimdi daha güzel bi yükseliş hareketi başlamasını bekliyorum 80/84 aralıgına gidebiliriz, gene dedigim gibi hangi ay başlar ne kadar sürer bunu bilemeyiz..

altınkız77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı bey merhaba sasada ara sıra al sat yapıyorum yükseliş ne zaman başlar grmdaki gibimi oluyor yani son 3 ay kalami hızlanıyor

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hayırlı günler, bakalım duruma bayadır bakmıyordum Altın a

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı günler hocam gram düşüş nereye kada olur

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben alıyorum sizi bilemem düzeltmeler bitişse eger simdi bankalardan sonra sıra sanayi rallisi başlayabilirmi diye kendi kendime düşünüyorum

altınkız77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı hocam günaydın. Sasa nereye kadar düşecek böyle

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

endeksde sert b düzeltme oldu sadece kaldıgımız yerden devam ederiz yakında

CevoCe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CevoCe ()

Abi ne olur şimdi yarın için bir görüşün varmı endeks için

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı hocam merhaba. Geçen yıl 4.5 kat artmış bu yılki tabandan hesaplarsak 210 tl yapıyor sasa olabilirmi bu sizce

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Valla yukarı aşağı seri hareketler var stopu patlatırlar devamlı takipteyim uzun hedefli bekletiyorum bakalim

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Bereketli olsun fıat yukseldikce stop'u yukselt aman ihmal etme.

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı Hocam yıl sonuna kadar 55ten yüklü alinabilirmi dicem evet diceksiniz galiba :)

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Baskan beni bilirsin borsaya zaten temkinli bakmisimdir hep elimde 7 20den 2bin lot kadar yapı kredi var onu bekliyorum bakalım peri masalı nerede son bulacak borsada bnde merakla bekliyorum

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Dikkatli ol dememe gerek yok temkinli ol hüseyin böyle sert bir çıkışın sert birde inisi olur hemde devre kestiricek kadar.

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Eyvallah usta

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zorlu bir bölgeye geldi kanalın üst bandını test etti egerki burası yukarı geçilirse farklı bir boyuta gecer x4 - x5 gibi kazançlar görülebilir uzun vadede..

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Usta yapikrediyi tutuyormusun elinde 1 dolar olacakmı garan 2 dolara koşuyor akbank 1 doları geçti vakıf halkta geçecek görünen yapikredi için düşüncen nedir saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Hk45 ()

bu değerli bilgi paylaşımı için teşekkür ederim ben de elimdeki sepeti bozup Altın a mı yatırayım diye düşündüm açıkçası bu iyi oldu

1BeğenmedimŞikayet

Leyla82 ()

Anladım. Tesekkür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

şuanki bölünmüş fiyatına göre baktıgımız da ben sasayı 14 liradan başladım burada söylemeye 1 yılda 4 de katladı maliyetim çok düşük olduğu için ben alıyorum, uzun vadede tutmak için tavsiye ederim kısa vadede biraz temkinli olmak gerek aynı oranda kazandırmaz belki fakat genede Altın , döviz ve faizden çok daha fazla kazandıracağından eminim ..

Leyla82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leyla82 ()

Sasayı bu sitede ben en çok sizden duydum. Sasa deyince aklıma siz geliyorsunuz o derece:)Benim en az 1 yıl badem var. Sasa için beklentiniz nedir? Sizin için heryerden alınabilir bir hisse olduğunu bildiğim için burdan girilirmi demiyorum bile:)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ana hissem sasa olmak üzere 3 4 ay önce parca parca aldıgım ve buradan da yazdıgım portföyüm ile devam ediyorum.. nakit buldukca sadece eregli ve sasaya ekleme yapıyorum

Leyla82 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum