Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 19:27:14
EUR 34.7318 19:27:14
USD 32.3733 19:27:14
ALTIN ONS $2299.6650 19:27:14

Grafiği gönderen: deniz88

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Selam olsun kendisine @Erdal_262626. Öyle bir düşüncemiz olmadı merak ettik sağlığı yerinde ise sorun yok.

Sertac78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sertac78 ()

İlettim. Cevap yazamadığı için üzülüyor. Onun da selamı var.

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sertac78 ()

@Erdal_262626 nın ricasıdır. Kimlik doğrulama sıkıntısından dolayı mesaj yazamıyor. Ancak mesajları okuyor. Borsa düştüğü için gelmiyor zannetmesinler dedi. Hisselerinin arkasında. Selamı var.

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Maalt))) sabır önemliymiş

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Al satlar harici cok vaktim olmuyor ustadim kusura bakma sadece goz gezdiriyorm vakit bulursam

Beyefendi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyefendi42 ()

Üstadım ulufa yorumunu halen bekliyorum bilgin olsun :) birde Afyon ile ilgili bi göz atabilir misin sanırım ilk sıraya yarın al - sat girebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Tatil tatil geziyor değilmi))

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Kisa surede köşe oldun abi herkeste yok bu şans:))

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Emeğinize sağlık. Hakkınızı helal edin. Yorduk sizi. Güzel bilgiler kendi adıma en azından. iyi akşamlar.

Erdal_262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_262626 ()

Her hisse değil. Çok seçici olun.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bistte toparlıyorum. gerçek var ki al tut çok daha iyi olurdu.

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_262626 ()

Yatırım şeklinizi gözden geçirmeniz gerekli. Sebebi para kazanamadıysanız sıkıntı. Büyük tecrübe edinmişsiniz ama. Kendinizi ve kendimi geliştirerek para kazanılır.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Tamamdır tşk

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_262626 ()

Dediğimi yapın. Gün içi işlem yapmam al sat uğraşmam. Alırım yatarım. Günlük ve ya haftalık hiçbir hisse değiştirmedim.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Çok sevindim

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

5 yıl önce 370 gr Altın la başladığım maceram fiyasko Gümüş oynaklıpına ayak uyduramadık. umutluyuz)))

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_262626 ()

Bu forum çok farklı. O yüzden bulaşmıyorum artık.

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_262626 ()

Benim 2018 den beri hisse alır satarım. Önceden altıncıydım. 120 liradan altını m vardı. Çok az bir kar ile satıp borsaya girdim. Ama 9 hisse aldım sattım. İsctr ipeke sayas aghol ismen bagfs kontr pengd rysas. Tek yüklü işlemim 100.000 ipeke 5.62 maliyet onu 15 liradan satıp yüklü sayas aldım 7 liradan onu da 15 liradan satıp ev almıştım. 1 e 8 kazanç aldım 6 ayda yetti bana

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_262626 ()

Krd 1.90 dı asuzu o zaman ilgilenmemiştim ama 10 liraydı. 2019 da. Thy 7 lira

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_262626 ()

O zaman öyle düşünmemiştim. Yardımcı olayım para kazansınlar dedim. Şuan öyle bir düşüncem yok. Zarar ederse zerre üzülmem. Para kazanırsa da ilgimi çekmez. Hele ki zamanında başımın etini yiyenler şuan ne yapıyor battı mı zengin mi oldu umrumda değil. Benim verdiğim hisselerde sepet yaptıysa ihya oldu. Gitmeyen beni zorlayan 5.5 ile 15 lira arasında aldırdığım ipeke 1 yılda 25 lira olur demiştim. Olmadı en yüksek 19 lirayı gördü 2 yılda. Yanlış anlamasın kimin battığı kimin zengin olduğu umrumda bile değil.

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Aklı selim olan insan hedeflerin kesinliliğinin olmadığını bilir.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Özel bilgi yasak değilmi nasıl tel. No aldınız

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bizim bist geçmişimiz 8 ay. İlk aldığım kandemird 12 den. 16 satmıştım. Asuzu 69 al 110 satım var. İlklerim))

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_262626 ()

O fiyattan hisse sabitlenmeliydi. Bu fiyatlardan kimseye al diyemem. 7 lira nerde 70 lira nerde. 1.90 nerde 13 lira krdmrd nerde

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum