Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0759 12:16:12
EUR 34.7356 12:16:12
USD 32.2625 12:16:12
ALTIN ONS $2315.6250 12:16:12

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

ytd. belkide yanılıyorumdur.
sanmıyorumda..)

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Fed etkilemez mi

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bu grafikteki olay hala aynı şekilde devam etmektedir.. Altın ons tekrar düşer. önemli olan bir miktar daha düşmesi değil. aynı formasyona sahip başka grafiklerde gördüğüm dibe yakın tekrar döndüler.. altın onstamı dönecek acaba.. ((

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

evet iş yapacak gibi toprağım grafiğni attım öbür tarafa hedefleri orada yazıyor fazla bekletmez gibi haftalık kapanışı iyi yapmış! çanağı çömleği kırmış görünüyor! ytd

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Tesekkurler ben kısa alsatci degilim cok sukur maliyetler her yrde dusuk :)) beklemeye devam aselsan ile devam birz geride kalmisti yakaladi simdi

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

biz beklemesek de aynı dolar gibi oldu:))
ne demiştik toprağım paraboliğe bağlar demiştik bağladı mı:))
@Erool37 hayırlı günler

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Teşekkürler üstad. Sizin için sakıncası yok ise isminizi bağışlarmısınız.

2BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

18,8 takip edelim.

mustafate için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

şimdilik net değil. sizi yanıltmış olmayayım. biraz daha yukselip dönsün. sonra yazarız.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

S aleyküm üstad. Sizce yeni diplere dönüş kaç civarlarından olur ytd olmadan.

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

1682ye razıyız ordan yukselecekse

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam sizin grafiginizi ons Altın dı Ancak 17.17 gümüş ons beklentimdi:) Altın sevmediğim için almıyorum sadece gümüş için altın onsu takip ediyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Cidden mi :( peki nerden fonun nere jadar düşer sizce

3BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

hiç meraklanma daha dipler gelecek diye kork.. ))

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Terste olan bir çok insan var o nedenle dilerim sizin çizimleriniz doğru çıkar. Benim için fark eden bir durum yok. 11.93 ten gümüşü satmıştım. 10. 60'dan parça aldım. Burdan alım yapsam alacağım kâr yine bana yeter. Onsa güvenmediğim zayıf gördüğüm için biraz beklemeyi tercih ettim

tekel46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayır gümüş ons

I$$IZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tekel46 ()

11,25 gelıcek... bakalım sızın cızımlermı... yoksa benım cızımlermı

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

1717 ons altin mi?

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Düşüncelerime tercüman olan bir grafik 17.17 gelsin kâfi hocam :) @Ravza_ bu grafiği çok beğendi:)

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Yaklaşık üç aydır takip ediyorum. Öngörülerinde çok başarılısın. Tebrik ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Elinize sağlık, bekliyoruz düşüşü, hayırlısı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

alt yorumdaki grafik gereği düşüş gerçekleşti.. spek oynamazsa bugünkü düşüş sayılmaz.. tekrar düşmeli.. ancak grafiğin 4 saatlik kısmı uygun değil.. (yada benim bilmediğim bir durum) sonuç olarak direkmi düşer yoksa 1738 e gidip öylemi düşer bilemedim...

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

çok kısada belki bu hafta içerisinde.. ytd. belki yanılrım buna göre işlem yapmayalım ltf.

Ümit_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

gümüş ons buraya kadar gelmemeliydi. geldiyse biraz daha yukarı gitmeden dönmemeli.. normali bu. umarım yanılmıyorumdur..

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

kısa sürede bu hafta içerisinde muhtemelen.

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Iyi geceler mehmet abim

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Evet bir duzeltme olabilir bu enflasyonist ortamda hic bir urunde altin dolar gumus bist hepsinde dususler alim firsati olur dususler hicbir sekilde kalici olmaz dogru pozisyonda olmak yeterli

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

BIST tavanda tavanı kırarsa dolar gibi olur! fakat öyle bir şey beklemiyorum 3380 üzeri haftalık net kapanış alırsa paraboliğe bağlar! ytd
Büyük ihtimalle buradan düzeltmeye gidecek 7 Eylül'e dikkat o zaman ne var bilmiyorum grafikte 7 Eylül'e denk gelmiş... hayırlı geceler toprağım

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Bist artik tl bazinda zirvede simdi dolar bazında bakicaz dıs gucler bizi ilgilendirmez

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Biste bakmadım SP&500 gidici:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum