Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 10:12:01
EUR 34.7339 10:12:01
USD 32.5072 10:12:01
ALTIN ONS $2392.1450 10:12:01

Konu: Gümüş ons ustamm

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
YTD

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Hayırlı akşamlar hayırlı hafta sonları dilerim saygıdeğer @USTAMM hocam, saygıdeğer profesörüm, inşallah sağlığınız yerindedir ve afiyettesinizdir...

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Eyvallah Dost sağol

___KONT___ için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Estagfirullah Teşekkür ederim Üstad

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Elinize sağlık...

Tebrik ederim saygıdeğer @USTAMM hocam sayın profesör saygı sevgi ve selamlarımla...

2BeğenmedimŞikayet

___KONT___ ()

Cansın sen :))

1BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Öle olmaz siteyi biraz neşe verecen:)

6BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

dip iken gelip yönünü tayin ediyorum işte. daha faydalı.

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Yav sende roket iken çıkıon dip iken gelıyon biraz ortalarda ol kayıpsın

1BeğenmedimŞikayet

Zafer3450 ()

Aynen oyle ustad.. sen bu paylasimi yaptigindan beri gümüş tutuyorum tebrikler

10BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

18.06 dolar iken gümüşte yön tayinini yaptık. Yürü Gümüş Beğ dedik. Senin yerin buralar değil dedik. O günden beri yükseliyor. Daha ne yapalım. Ancak bu kadar net olunur.

O zaman 24harfli gibiler gümüş yükselmez yükselmiyor diye dalga geçiyorlardı. Onlar yaya kaldı. Şu anda nal topluyorlar.

2BeğenmedimŞikayet

Tardu53 ()

Emek harcayanlar karşı saygı göstermeyenlere, saygı göstermek zorunda değiliz Aynen muamele yapmak doğrudur Ustamm

2BeğenmedimŞikayet

ilker5000 ()

Biraz cekilme olursa gelirler. Yoksa bi kac gun gorunmezler. :)) sığ düsüncelerinden sıyrılsalar tablonun bütününü görmek çokta zor değildi.

2BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

ifsa ette bir daha kimseyi yaniltmasinlar.
Teknik veri vereceklerse once borsafinansa sorsunlar.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sıkmayın canınızı hocam. Sizin çok başarınıza şahidim ben. Sayfada onlarca kişiyle al sat yaptiginiz günler unutulmuş. Teknik donanıminiz karşısında da saygıyla eğilirim ancak. Vefasızları boşverin. Kul hata yapabilir teknik te yanıltabilir ama beyefendiliginiz ve uslubunuzla her zaman yeriniz bende baş sıralardadır. Saygı ve sevgiyle kalın.

2BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Bu sayfada sen yokken bunun gibi ustalar vardı ve sizin gibiler çoğunu kaçırdı buradan

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Dalga geçmeden düşecek beklentisini yazanlara lafım yok. Bizimle dalga geçenler vardı. Onları teker teker ifşa edeceğim.

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Ustam hakkınız ödenmez verdiğiniz kilit noktada şahitiz 14 15 16 gelecek diye aldırmayanlar kafalarını gün yüzüne çıkaramıyorlar

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Onlar şimdi utancından bir şey diyemiyor. Gerçi onlarda utanma duygusu da yoktur.

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Adamsınnn:))

1BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Wallahi ben değildim ustam ben ezelden beri roketçiyim düşsede çıksada

5BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

18 ons iken yön yukarı dedik mi dedik. Kimdi ol dalga geçenler ortaya çıksın.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Kanal dibinden döndüğünde yukarı hedefli grafigi atmıştık. Fiyat düşükken olmuyorsunuz diyenler bakabilir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum