Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:01:15
EUR 34.7748 23:01:15
USD 32.4684 23:01:15
ALTIN ONS $2337.9850 23:01:15

Konu: gümüş ons obo yapar mı?

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Kısa vadeli şu şekilde bir obo ile dönüş yapsa diye hayal ediyorum. Hayaldir tavsiye değildir.

Yorumlar (74)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Hocam iyi akşamlar, valla formasyonunuzu bekliyorum merak ettim.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

srk06 ()

Sabah 5-6 gibi 17.85 te 1-2 saat oyalandı ben de o zmn aldım

yasomavi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yasomavi ()

Doğru bugün henüz vermedi öyle bir fırsat

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Dolu adam nasilsin!

srk06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

srk06 ()

Tşk ederim. Meyve veren ağaç taşlanır hocam :) Boş adamları boşverin. Ben de 18.41 çıktım 17.97 tekrar yarı girdim. Çıkış hedefiniz nedir?

1BeğenmedimŞikayet

Emeli_abi ()

Sayın emrah19 12.30 iken 10.20 ye kadar olan kelebek formasyon çok başarılı idi. İnşallah çıkış haberinde heyecanla bekliyoruz. Selamlar

1BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

Karşı dua ile destek olalım o zaman hocam. Allah attığınız oku isabet ettirsin inşallah

9BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam şu an takip ettiğim oluşması muhtemel bir fm var ama henüz zikretmek için erken zira son 4-5 analizde neredeyse nokta atışı tahminler yaptık ve sitede ne hikmetse yanılmam için neredeyse dua eden bir tayfa var. O sebepten şu an rakam zikretmeyim. Alım satımlarımı da yazmıyordum ama bu seferlik söyleyim ben dün 18.41'den parite yaptıktan sonra 17.97'den tekrar alımımı yaptım ve gümüşte devam ediyorum.

srk06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

srk06 ()

Üstat slm bugün için öngörün nedir? Dışardayım grafik bakamıyorum. 18-35-18.45 aralığını zorlayıp ordan dönecek gibi ne dersin. Gerçi yrn Ecb faiz kararı var onsları daha yukarı taşır sanki? Ne dersin?

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

eyvallah hocam, oralar da gelir inşallah.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Düzeltme:
Hocam yeni fark ettim ben bu rakamı 18.78 olarak algıladım! saygılar hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

:) aynen düşer belki ya nasip :)

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Burdan düşerse ilk müdehaleyi ben yaparım :))) gaybı Allah bilir

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam kısa periyotlar için rakamlarda oynaklik olabilir:) Önemli olan asıl rakamlardir:)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

ya sen biliyorsun durumları çelişki görünmek istemiyorum napayım tabiatım böyle :)

0BeğenmedimŞikayet

Duramadın demi gene :)))
Eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam şu an Altın onsta 15 dakikalıkta bir yengeç oluştu. Buradan bir tık yukarı gidebilir. Sürekli olarak yeni rakamlar verdiğimin de farkındayım ama piyasa dinamik ve her oluşan formasyon bir önceki ile yeni ihtimal dağılımı oluşturuyor. Buradan altın ons aşağıdaki grafikteki 0.382-0.5-0.618 3 hedeften birini alabilir. Bu da gümüş onsu 18.25-18.30 aralığına tekrar taşıyabilir.

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

17.78 sizin için gelsin o vakit hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Takipteyim tebrikler ama artık 17.78 de gelmese çok sıkıcı olmaya başladı

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

eyvallah hocam

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Yani kaymagi yemissin bi takip haketti adam!

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Kardeşim tebrik ederim bugün seni takip ettim, her söylediğin tahmin tuttu. Bu arada tabii ki takip etmeyede başladım.

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

pusuya yattım aynen aynen öyle bekliyorum hocam.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gelmesi ve üstüne atması lazım:)
Ytd
Hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Senin başka biri olduğunu düşünmüştür

I$$IZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Bana kızdı biraz sanki!

0BeğenmedimŞikayet

Muhtemelen 4-5. Turu oldu saymadım dediği yerlerden düştü döndü vs :)

0BeğenmedimŞikayet

Direnç gelmiş ondan döner dedi döndü şimdi desteği bekliyor normal değil mi parite yapıyorlar

1BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Yukari gitse dediğim geldi aşağı gitse dedigim geldi... nasil başarabiliyor zihinlerinde hayret ediyorum ama saygi duyuyorum egleniyorlar!

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum