Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0797 15:22:29
EUR 34.8501 15:22:29
USD 32.2538 15:22:29
ALTIN ONS $2346.1250 15:22:29

Grafiği gönderen: Hassasyatirimci

FIBA anlık makas bir parça usd grm parite si düşünüyorum

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sinanaras ()

24 ayar gold al harem al demişsin onu kuyumcudan mı alicam erhan abi

Hassasyatirimci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinanaras ()

Halkbank hesabim var ordan alsam nasıl olur

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

24 ayar Gold al harem al sat dediğim gün git sat veya bankadan FIBA olablir makası iyi hesap aç

Sinanaras için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinanaras ()

Ben terimleri anlayamıyorum ayrıca fiziki Altın aldığım için al sat kâr getirmiyor yükselse bile aldigin fiyata bozduruyorsun karar veremiyorum bi türlü

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Vaden uzunsa al parçalı ons beklenti 1681 civarında tekrar ama usd yuksele bliri kademeli 18.40 70 civarına buda grm çok fazla asaya çekmez parçalı alırsın sat deyince satıp tekrar alım yaparsın

0BeğenmedimŞikayet

Sinanaras ()

Al sat değil de erhan abi uzun vade kâr olurmu alim mi 1 yıl kadar zamanım var

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

İnmeye bilir Fed e kadar bir tırmanış sonra tekrar 1003 seviyesine gelip gidecektir Fed sonrası yine tırmanış la devam eder yani bir al sat piyasası oluşacak

0BeğenmedimŞikayet

Sinanaras ()

Erhan abi hemen kar etme peşinde değilim zaten ne zaman Altın aldım düştü ne zaman bozdurdum çıktı derdim o yine düşüyor diye korkuyorum 50 gr kadar fiziki aldım bi 50 daha alma niyetim var 1000 altına iner mi ne zaman alim

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Erhan adım parçalı alım uygun 1003 benim alım noktam Altın a şarkdikca alırım usd parite yaparım kar hemen yazmaz sabır li olmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

Sinanaras ()

Alim yapım mi tavsiyen nedir ismini öğrenebilir miyim bu arada

0BeğenmedimŞikayet

Okan_Volkan ()

Teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

İkide olablir uero 18 Altın a düşerse uygun ekmek yedirir

Okan_Volkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okan_Volkan ()

Slm hocam usa yı euro ya mı parite si yapsak yine yoksa gram a mı

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Piyasa şuan neredeyse 75 baz artışa kesin gözüyle bakıyor cuma günü ABD verileri var kötü gelirse fiyatlama 50 baza döner FED'in baktığı iki veri var istihdam ile enflasyon verisi bunlar düşerse fed frene basar

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Fed şahin Eylül'de ne gerekiyorsa yapacağız dedi piyasa fiyatliyor MB de usd yi tutuyor ondan dolayı

0BeğenmedimŞikayet

Sinanaras ()

Ne oluyor Altın a neden bu kadar düşüyor acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum