Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 10:00:01
EUR 34.8631 10:00:01
USD 32.4715 10:00:01
ALTIN ONS $2329.2500 10:00:01

Konu: Tenekeden renkli çizimler.

Bakalım hangi ucgeni tercih edecek :) ytd

Yorumlar (661)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 9 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

sayın yıldız. eline emegine saglık. sevmedigin için hocam demiyorum :))

bizde sana kulak verdik gumuşten uzak durduk. taki 21,04 e kadar. bu yorumu bana yazdıgın gunude yorumuda hatırlıyorum bende buralardan döner umudu ile 21,04 ten full gumuş aldım. bir tur daha aşagı giderse galiba benim aldıgım yer tepe olacak. burdan dönerse senin verdigin en duşuk 26 dolar seviyesini beklerim inş.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Karayel12 seneryolar nasıldı bir zamanlar . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Off deme hocam ne güzel yanlış anlamış umutlanmıştım :/

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Zeyce61 destek hattı kırılırsa demissiz ... nerdeyse zamanı bile bilmişsiz . 1 ile 3 ay düsüs .

Bugün 27 gün olmuş ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Zeyce61 ust yorum için demiştim . Düşündük ve oldu . Düsüs devamı geldi. ytd

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Siz boşa yazmazsınız hocam inşallah böyle olur.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Ultravolet sadece düsündük ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Çok zor çok. Bizde zararda olduk ama takip ettiğimiz kimseyi yormadık be kardeşim. :( neyse sağlık olsun bizde fazla kalıcı değiliz yakında bizde gideriz biraz çıksın gümüş ondan sonra satıp başka tarafa geçecem ama yine uğrarım tabi. :)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Sizde Allah emanet olun kardesim . bol kazançlar . iyi çalışmalar

. sıkıntı yok kardesim .
Aynen eskilerden cogu yok .
Cok daha eskilerde yok .

kimi kanallara kimi sayfalara gitti .
kimi de özel sitelere.
Kimiside yorum bile yapmıyor

Zararda olanla biraz ugrasmak zor tabiki .

Saygılar bizden de kardeşim.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Aslında bende rahatsız oluyorum bana da yazıyorlar ama ne bileyim ben sizi tecrübeli olarak görüyorum uzun zamandır tanırım sizi daha öncede geldim bu gümüş sayfasına sizi o zamandan beri tanıyorum biliyorsunuz. Zaman geçsede biz unutmayız o dönemden bazıları yok yazmıyorlar daha. Şimdiki tanıdıklarımın çoğunu yeni tanıdım ama siz öyle değil eskiden bilirim sizi. :) siz nasıl isterseniz öyle yazarım bundan sonra sorun değil. :) saygılar Allah'a emanet olun…

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim . selam vermeniz hal hatır sormanız hoş sohbet etmeniz bile bir saygıdır bana gore. Rahatsızlık vermediniz .. hoca üstad usta kelimelerini sevmiyorum.. basit bir yatırmcı olduğum için ... sadece myz yada myıldız yazmanız daha mutlu eder .

Made in myz.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Gümüş sayfasında tanıdığım ilk kişilerden birisi de sizsiniz bunu biliyorsunuz bunu da ayrıca belirtmek isterim. :)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

:) saygıdan ötürü değer verdiğim her tecrübeli kardeşime üstad derim sizinle alakalı değil sadece. Sizi uzun zamandır bilir tanırım bu ifadeleri her daim kullanırım biliyorsunuz. Kullanmayın derseniz o ayrı ancak bu kelimeyi boşuna yazmam bende bir karşılığı vardır ki ondan yazarım sizi rahatsız etmek değildir niyetim. Beni az çok tanır bilirsiniz. Ayrıca profil yazını daha önce okudum ama dediğim gibi saygımdan dolayı böyle yazıyorum. Yoksa bu işin ustası hocası olmaz ama tecrübeli olanı olur üstad kelimemi de bundan sebep kullanırım. Saygılar… :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Su sondaki üstad kelimesini görene kadar iyiydim :)) hahaha
@Kerim5461 .

Profil yazımı hiç okumamıssın :)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Şükür iyiyim elhamdülillah siz nasılsınız üstad?

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hosbulduk kardesim. Nasılsınız?

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Hayırlı cumalar üstad hoşgeldin. :)

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Masaaallah...

Herkese hayırlı cumalar .

Made in myz ..

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Artık dönsün be hocam Mart ayı dert ayı olmasa.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sağolasın üstad. Bizim sizin kadar tecrübemiz yok eskilerdensiniz siz. :) tecrübesi daha fazla olan arkadaşlara saygım sonsuzdur bilirsiniz. Sizi bayadır tanır bilirim güzel çalışmalarınız var tanıdığım bir kaç arkadaş gibi. Bizde elimizden geldiği tecrübemizin yettiği kadar bir şeyler yapmaya çalışıyoruz işte üstad. İyi çalışmalar…

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim . sagolsın . iyi kazanclar.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık kıymetli dostum

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah @Yaseminnisa

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aslan kardeşim; ))

8BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Gümüş ons

günlük haftalık gosterge (yükseliş)

Aylık gösterge ( düsüs ).

Mart ayı ( t ) doji koyup ay içinde alım fırsatı verip Nisan'da yükselişe gecebilir .

Kesin yükseliş var diyemeyiz .

Alım için güzel seviyelerde diyebiliriz sadece . (Full giriş yapmadan )...

Tabiki her zaman iyinin daha iyisi ve kotünün daha kötüsü vardır . unutmayın !

Yatırım tavsiyesi değildir ..

Gs_m_gs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İhtimali var diyebilir evet düsünüyorum ... ytd

G0müş ons günlük haftalık gösterge yükseliş ama aylık gostergede düsüs görüntüsü rahatsız ettiği için .

Fakat

11.96 bolgesine saglamlık yonunden güveniyorum .

(Kanal dibine gitmeyebilir 11.20 veya 10.80) . ytd

Tabiki buna piyasa yapıcılar karar verecek .

Yatırım tavsiyesi değildir.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

onun biliyorum. tbrk ve takdir ediyorum.. eline sağlık. ancak o bitti dimi. yani üst üçgenin alt kısmını düşünmüyorsun değilmi..

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Artık yükseliş mı var

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@xxbirzamanlarxx benim cizgiler ve kanallar nasıl olmuş :)) ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim... sanada kolay gelsin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum