Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:59:30
EUR 34.7748 01:59:30
USD 32.4684 01:59:30
ALTIN ONS $2337.9850 01:59:30

Grafiği gönderen: celik2119

Obonun son durumu. Kurallara uygun bir şekilde ilerliyor.

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Hcm sizi dinledim dolar a gectim 18. Gormeyene kadar almayacağım

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Günahı sevabı düşünen insanlar pek değiller. Çoğu er. gen daha.

hakanyks için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakanyks ()

Hocam bu bol keseden sallayanlar var. Finansal bilgin yoksa uçacak, kaçacak demeyin. Milletin vebalini alıyorlar. Günahtır.

0BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Tabiki hocam her durumda duyarlı olunmalı. Çıkara göre hareket çok yanlış. Kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

Alfoxon ()

Merhabalar @celik2119 hocam, birşey dikkatimi çekti öğrenmek adına soruyorum. bu formasyona ilişkin dünkü grafiğiniz 4 saatlik görünümdeydi. Bugünkü ise 3 saatlik görünüm. Bir formasyonun oluşup oluşmadığını yada farklı zaman dilimlerinde devamlılığı sürdürebileceği anlamına mı geliyor bu durum?

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Ne etliye ne sütlüye karisacak. sin geriden izliyoru.m

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Walla ben ne etliye karışiyorum ne sütlüye geriden izliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Hocam bi sual sordum ama düşmedi, profilime ekledim rica etsem baka bilir misiniz müsait olunca teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

VEBALERA ()

İşte bu çok doğru...

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yok hocam anormal rakamlarla kimse kafa karistirmamali. Bir kardeşimiz bugün deseki 16. 15 leri dile getirmiş olsa buda kafa karıştıdır. Belki eylülde fed öncesi olabilir.

8BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sayfalarda uçacak diye sallayanlara müthiş bir tolerans ve hoşgörü var. Cuma günü gümüş 12 lira iken haftaya 12.50 olacak diye salladı 3-5 kişi. 11.50 oldu. Kimse bir şey demiyor. Tersi olsaydı, yani 12'de iken 11.50 olacak dese ve 12.50'ye gelse millet yüzüne tü. kürürdü. Çoğunluk terste olduğu için yalan da olsa yükselecek diyenleri pohpohluyorlar.

37depdep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Gümüşten çığ koptu Altın da kaldı muhtemelen hareket alanı kısıtlanmıştr hocam.
Kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

murti5454 ()

Teşekkürler Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Buradan satmak?

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Görmemişz hocam şimdi baktım grafiginize

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Dün 16.30 da ABD açılınca şunu yukselıs oldu dedım kı satmak için alıyorlar haklı çıktım her yukselıs satıs fırsatı degerlendırıyorlar Altın 1750 ler gelene kdar bu aekılde gıder dıye düşünüyorum ytd

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Ne diyeceğimi bilemiyorum kardesim

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam dün ons düşerken bakın sağ omuz var tekrar yükselecek, 20.3-20.4 civarı gelecek oradan daha sert düşecek demiştik.
Olacak o kadarda bir söz vardı: Aç gözünü seyret tekrarı yok bunun.

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Mesut hocam ben dün 20.180 den çıkmıştım. Bu sabah 20.280 ler geldi ama nasib diyelim.

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hoc size zahmet 20.30 lari bir getirseniz kaçırdık orayı emirde yok malesef. :)elimizi kolumuzu bağladılar.

1BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Kardeşim ben satış fırsatını kaçırdım 20.20 gelmiş. bidaha gelirde satacağım bir parçasını yakalayamadım o rakamı umarım gelir bidaha

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sağol değerli hocam. Anlaşıldı.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Siz çok yaşayın
Çelik bey

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Destek 19.8 dolar da. Orası kırılırsa daha güçlü destek 18.6 dolarda.

0BeğenmedimŞikayet

Umutağa24 ()

Hocam düşüş bekleniyor ise dolar a geçmek mantıklı olur zira makaslar oldukça uygun(kuveyt türk te)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Çelik hocam zurnanın zırt dediği yere geldik. Dün 20 atinda gumus tepki verdi. Çok kişide size soruyor. Gümüş için nerelerden döner acaba. Ortak bir cevap yazsanız olur.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Satıp alttan almaya değmez. Makas farkı alacağınız karı eritir. Onun yerine bekleyip tekrar yükselişe geçtiğinde bir parça daha alarak ortalama düşürebilirsiniz.

murti5454 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

murti5454 ()

hocam 11,60 maliyetli gümüşüm var yük obo oluşacak demişsiniz ki oluşmuş satıp alttan gireyim mi sizin düşünceniz nedir ? TL olduğu için yükseliş devam eder demiştiniz.. yorumlarınız benim için önemli

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

10-20 cent atak lazım o zaman nasip

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum