Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0690 17:42:26
EUR 34.8644 17:42:26
USD 32.5926 17:42:26
ALTIN ONS $2390.4800 17:42:26

Grafiği gönderen: celik2119

Dolar cinsinden bist grafiğimiz. 160 dolar da takıldık. 150 dolara kadar düzeltme yapıp sonra 173 dolara gidebiliriz. Kulp derin olursa biraz can sıkar ama sadece aşağıdan alım fırsatı verir. Hedef değişmez.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hayırlısı olsun şimdiden )

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Maliyet 39,3 Allah bin bereket versin:) Son tavanda yarısını sattım @Sağlıkçı45 duruma göre kalanı da satabilirim. Bölünmeden sonra da tekrar alıcı olmak için bakarım diye düşünüyorum. Bu yönde tavsiye aldım, mantıklı buldum.

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Sayas ile aranız nasıl :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

herkes sandallara mı? önce kadınlar ve çocuklar? :'(

hazırım ben, illa ki dönecek bir yerden sanıyorum. dikkatli yürümeye çalışıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Erm_krtl ()

@celik2119 hocam sizden ricam mtrks ve ınveo hisselerini teknik olarak incelemeniz mümkünse. Belki sizede faydası olur. İkisi arasında kaldım

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hocam sarkuysan şişti baya bi, boşalt doldur mu yapsak?

0BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

Hocam an itibariyle 164.90 dolar cinsinden. Direnç 165 dolarda değil miydi? Bir de bu direnci kırıp korkmadığını günlük kapanışa göre bakmıyor muyuz?

0BeğenmedimŞikayet

Siriusblackkk ()

Hocam zaten bu sebepten çok büyük para kaybettim sonra sabretmeyi öğrendim 2 yıldır aynı yerde duruyorum ama yanlış yerde durmuşum demek halen maliyet civarında :)) yinede o zarar çıkmadan çıkmak yok hocam

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

163 $ civarında takılıyor Kulp için hazırlık mı acaba?

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bazen trafik akarken sizin şerit yürümez. Diğer şeride geçersin bu sefer önceki şerit akmaya başlar yeni geçtiğin tıkanır. O hataya düşmeyin. Hisseye güveniyorsanız kenarda beklesin diğerlerinin yavaş yavaş 3 ayda çıktığını sizinki 2 günde çıkar.

Siriusblackkk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siriusblackkk ()

BIST 100de hissemiz hocam yinede bana mısın demiyor:))

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bist 100 ağırlıklı alın. Yabancı geri gelecekse bist 100'ü alır yan tahtaları almaz.

Kaportaci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaportaci ()

Endex yürüdü gitti benim hisseler düşüyor acaba benimkiler Romanya'ya mi bagli

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

endex kaç aydır güzel yürüdü benim hisseler biraz geride kaldı muhtemelen kar satışları da gelecek ozaman ekleme yaparız

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Hisselerde döviz ile al- sat olsa... Anlık alım yapmak için TL de tutuyoruz parayı. YKB Yatırım Dünyam kullanıyorum. Mobil bankadan git döviz boz tl ye geçsin sonra hisse al geç kalıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tl akşam ekmek alacak kadar kalsın hocam.

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Aynen hocam bi balon gibi aynı, bi terslik var gibi

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

dün sizi dinleyip düşüşte alttan 1-2 kağıt doldurdum hala nakitim var TL olarak tutuyorum nakitimi.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam 2023'te hedef 5000. Şu an hızlı koşuyor ama zaten koşacaktı. Çok dert etmeye gerek yok. Sadece ani düşüşler için alttan almayı sağlayacak biraz dolar ya da Altın tutun. Düşerse bir parça da oradan alırsınız.

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Çelik arkadaşım günaydın, endeks e baktıkça korkuyorum. Stopları mı yükseltsek nasıl önlem alsak?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yalnız bu artış doğal bir artış değil. Altta bir şeyler dönüyor. En son böyle dediğimizde dolar ları bozup o parayla varlık fonu üzerinden hisse aldıkları ortaya çıkmıştı. İnşallah yine yapmıyorlardır.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kırdı geçti direnci. Çok sağlıklı olmadı ama hayırlısı. Kulp taksa daha sağlam ayakları yere basarak giderdi.

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hocam kulp takmadan gidiyor muyuz?

0BeğenmedimŞikayet

meczupavukat ()

#krdmb hocam bakabilir misiniz bugün biraz ekleme yaptım düşünce

0BeğenmedimŞikayet

Doruk18 ()

Hocam sarkuysan yorumunuz nedir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum