Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 18:58:26
EUR 34.7748 18:58:26
USD 32.4684 18:58:26
ALTIN ONS $2337.9850 18:58:26

Konu: Ons Altın Haftalık Grafik Bakış

Ons Altın , geçtiğimiz haftayı cuma günü yaptığı son bir atakla 1802 de kapattı.
Ancak, halen alçalan Üçgen içerisinden çıkış yapamadı. O yüzden dikkatli olmakta fayda var.
Bu hafta, 1831 (MA) 50 ortalama çizgisine doğru hareket başta olmak üzere haftayı 1803 üzerinde kapatması gerekli.
Daha önce de belirttiğimiz gibi sessiz sakin hedefe doğru ilerliyoruz.
1772 üzerinde daima olumluyuz.

Not: Grafikler yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Aynen öyle artık bende öyle düşünüyorum :)

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Çekemeyenler var dostum. Gizli hayranlık diyelim.

ZazaRamazan21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Amin amin ecmain inşallah

Nurr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Senden de razı olsun Amin inşallah. evet düşmüyor maalesef nedense

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Amin amin Allah razı olsun ablam rabbim herkesin gonlune göre versin inşallah :) mesajlar yine düşmüyor demekki

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

En son bu gelmiş ramazan şimdi gördüm, azımız bereketli olsun inşallah kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Hahaha amin amin öyle wala kaynina bile bilezik isterler bizim burda sanki kaynimla ewleniyirsun :))

Fireman_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fireman_ ()

Sizin oralarda takılan Altın a güç yetmez, Allah sizin orada evlenene iki kez yardım etsin.

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Genellikle yüksek olur en azından bizim burda öyle tabi :) başka ilde nasıl olur bilemem

0BeğenmedimŞikayet

Fireman_ ()

Haftayı nasıl kapattığına bağlı birazda, cumartesi gününün rakamları

0BeğenmedimŞikayet

Fireman_ ()

İşin içinde para varsa herkes zalim

Şeyzey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Genellikle MB faiz kararı günlerinde abartiyirlar makası en güzel alış satış akşam üzeri olur makası kuyumcuda tecrübeli biri olarak söylüyorum egerki bozmak için ise cumartesiyi tercih edin her zman kaç kuruşu fazla olur bozdugunuzda

Nick_fury için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Rica ederim hayırlı kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Şeyzey ()

Kuyumcular bankadan daha zalım:)

Nick_fury için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeyzey ()

Cuma günü bi tanıdığım daha o fiyattan almış ben de şaşırdım, ozman ben de fiziki alırım demiştim, sizin yorumu görünce sormak istedim:) sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Nick_fury ()

Valla kuyumculara bazen makas degistiriyo mesela gram 965 di kuyumcu 1003 den veriyodu makas baya var ama geçenlerde sordum makas 13 du yani onlarda degistiro

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Kusura bakmayın sonradan farkettim 22 ayar olduğunu söylemediğimi

0BeğenmedimŞikayet

Şeyzey ()

Hah şimdi oldu, teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Fiziki 22 ayar ,970 civarı 24 ayarda 1043 falan olması lazım bankalara vereceğiniz karı her zman fiziki alın heleki 24 ayar has altında al satta 3 TL oynuyor

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Hayır hayır 22 ayar benim aldığım

0BeğenmedimŞikayet

Şeyzey ()

Bankayla burdaki fiyat arasında çok bi fark yok ama fiziki daha ucuz ozman 970 tl imiş fiziki nasıl pahalı olur, burası ve banka daha pahalı

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Cuma günü 970 ten aldım ben ama toplam fiyattan da az bişey daha düştü

0BeğenmedimŞikayet

Fireman_ ()

Fiziki gram daha pahalı, buradaki rakam spot Altın fiyatı

1BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Aynen öyle bize göre düşüp yada çıkmaz zaten öyle bir beklentide olmakta yanlis :) başka bir caremizde yok araba işi vardı bu parayla zor :) idare edecez

0BeğenmedimŞikayet

Şeyzey ()

Fiziki gr fiyati nedir acaba , burdaki ile aynı mi

1BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Kolay kolay da geçmeyecek gibi o korku inanki, en uygun yerden alırsın inşallah cani gönülden diledim:)ben 9 Gr fiziki aldım cuma günü uzun vade olduğu için beklemek istemedim

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Senin, benim beklentimle Altın düşecek yada çıkacak değilya buna bile kızanlar var herşey olacağına varıyor. herkes tersten çıkar inşallahta bi karınız da yok gibi şu koşullarda ramazan

1BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Aralıktaki korkum hala geçmedi dolar da 6 ay terste kalmış tecrübeli biri olarak biraz daha bekleyecem :)

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Ewet Bilal abimde benim gibi bekliyor :) inan eğer terstekiler çıkacaksa ben hiç almasamda sorun yok hala Aralık'ta tersten olanlar var bugün biri yazdı

1BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Hoşbuldum kardeşim, senin gibi bekleyenler için bir alım daha verir inşallah @Sucu6464 bilalde bekliyor biran önce alında sonra yükselsin bari:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum