Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 01:30:53
EUR 34.8292 01:30:53
USD 32.4429 01:30:53
ALTIN ONS $2335.2450 01:30:53

Grafiği gönderen: kata

Haftalık

Yorumlar (147)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

He dun gordum onuda abi 17 sinde cikacak :) gecmis olsun tako abi @Tako197333

Fani_Kul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

Günaydın hoşgeldin dayanamadım dimi daha çok zengin olmaya mı geldin:) @Team35

Team35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Çok geçmiş olsun can kardeşim :) @Tako197333 taner abide kuyuda görmedinmi kuyuda onu :))

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

Hayirli olsun abim ben mapustaydim o mj geldi ama cvp yazamadim sagolasin :) @Fani_Kul

0BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Allah razı kardeşim bede iyiyim çok şükür. Dün ekleme yaptım gümüşte. Hatta seni ve hassasyatırımcı tako abiyi ve seni etiketledim.

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

Gunaydin abim dusmemis olabilir aslinda bende yazdim sana mj benimde dusmedi sanirim :) sukur abim iyiyim sen nasilsin gumuste bu seviyelere dikkat etmek lazim abi :) @Fani_Kul

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

Komikci :) @Ysmn58

Ysmn58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

Hayirli olsun hocam teknosada kararsiz kaldim ama guzel gitti. enkai sattim 2 3 tane daha cerezlik almistim onlari verdim ufak ufak basliyorum piyasaya :) @Alp_58

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Dostum günaydın günün hayırlı kazançların bereketli olsun. Dün kaç defa seni etiketledim dönmedin sanırım mesajım sana düşmedi düşmedi. Kazansakta kaybetsekte gönlümüz güzel yürekli kardeşlerimde her zaman. Nasılsın oğuzum :)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

Aynen sorma ya o zmnlar acemiydik Gumuse dikkat et kirvecan :)

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Hec sorma kirve Yarım asır ömür geçti üstümüzden o yüzden:)

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Güzel esprileri unutmam Oğuz. Bugün teknosa, ktmer alıp, sattım. Enka, dzgyo, cemas, dnısı, arsan, uluun v. b. gibi eski alımlarla devam ediyorum..

1BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Fed basıyor orti dxy 107 ye yol aldı

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Heri pıtır yap

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

aynen ortı 1800 assaydık once 1807/13/30 gelmesı lazımdı ama ne olduysa donus yaptı:)

Hassasyatirimci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

tamam bız sızı arayacagız beyefendı :)

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

haha hatırladın mı hocam bıldırımlere nerden bakıyoruz demıstı raın abım abı sen nerden gırıyorsun sıteye hesap makınesınden mı dedım:) yenı kagıt aldın mı hocam @Alp_58

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Benim profilim etkili
Yada road runner

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Sağol iyiyim Oğuz, sitenin önünde hatalı park eden helikopteri görünce, Oğuz burada, hesap makinesinden siteye giriş yapmış dedim :)) Esprili mesajlarını topluyorum, kitap yapalım..

0BeğenmedimŞikayet

Melahat427 ()

Gramda düşüş bekliyomusıiunuz.. Kaçtan alım yapmayı düşünüyosunuz.. Gerçi makaslarda baya açık

1BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Lakin 10 yilliklar dussede dxy 107 ye doğru yol aldı Fed yine basıyor rasyoda yükselişte buda onslari basıyor orti yarında gel gitli bir ons seyrederiz

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

1830 lar lazım :))

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

ne olsun sen sec :)

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

ıkısının ortası hocam:)) nasılsın hosgeldın @Alp_58

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

gumuste bır 12 uzerıne atamadı be ortı ne yapıyor cozemedım :) eur da asagılara gıdıyor

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

ıyı yapmısın ortı hayırlı olsun full gramdasın sımdı o zmn ons 1800 uzerı lazım

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Haha sen benden daha tecrübelisin biliyorum ondan yana şüphem yok:))

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

11.62 den bı parca 200 grm gümüş ilave ettim :)) onları ile euro alırım artık veya usd

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Tah liye mi , fi rar mı Oğuz :)

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Geçmiş olsun orti evet 1972 73 den bitirdim birada TL vardı onlada 1023 den grm ekledim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum