Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 17:08:39
EUR 34.8571 17:08:39
USD 32.3451 17:08:39
ALTIN ONS $2294.3350 17:08:39

Konu: hayırsever spek Süper zeka

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eski yorumlarımı taramak için konu başlıklarını esas alarak alt yorum olarak paylaşıyorum.
Nereden nereye gelindiği ve doğru stratejinin ne olduğu açısından önemli ben de dahil zararlı yorum yapan kişiler görülürse sayfa tarafından dikkate alınmayarak zarardan kurtulunabiir çünkü insanlar ister istemez etki Altın da kalıyorlar.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu spek gerçekten hayırsevermiş @Abik iyi takip et 4 0 yapabilirsin.
Yalnız dikkat et Trilyon olursa nereden buldun diyerek içeri almasınlar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok kısa vade de destek ve dirençlerimizi biraz evvel gösterdim kısa da ise 20,80 seviyesinin kla destek konumunda olduğunu unutmayalım.
@TRADERMANT ustam uzun zaman oldu dönüş yapmadınız?

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Ekran görüntüsü alın
Usta ne dedi
"Az kazanalım ama hep kazanalım"
Teşekkürler ustam

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Teşekkürler ustam
Siz olmasanız inan ki ne bir gümüş satabilirim nede bir dolar tahsilatı yapabilirim
Her şeyden önce de bulunduğum yerimi de iyi bilirim.
Herkese sonsuz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@abika

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Önce 21,919 u görelim yarına kim öle kim kala. Nasipse ondan sonra tekrar bakarız

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş onsta 52,645 Altın onsta da 3605,75 i görmeden trendin yukarı dönme ihtimalini konuşmaya gerek duymuyorum vakit alacak ne zaman olur bilmiyorum ama 9 ay 3 yıldan önce beklemiyorum. Fırsat vereceğini düşünüyorum aşağı çekmeye çalışacaklar.
1 Aydan uzun süre manipülasyon devam eder sonrasında güçleri yeter mi emin değilim.

Adrenalin11 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

Yok alamadım maalesef

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aldın mı kardeş bir parça her türlü de alınabilir ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum sayfaya neden düşmez ki hatırlatmak istedim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neden parçalı olarak her yerden alınır şu anki sistem 5 e kadar TL ile işlem yapabiliyoruz 5 ten sonra parite yle ortalamamızı düşürüyoruz. Çoğunu elimizde tutuyoruz. Yaptığım işlemleri paylaştım çoğu sayfamda var. 12,02 12,07 11,94 ten de alım yaptım 10,78 den de aldım tabi makas çok anca bu kadar. dolar TL geri çekilirse ons çok daha yukarıda olsa da TL bazında çok iyi yerlerden alım verebilir.
ASRN usta da bunu paylaşmıştı

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Reşat kardeşim ben bir tek şu alış yerlerinde takılıyorum onunda inşallah düzeltirim

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik 30 Hazirandan beri yazıyorum hala uyanmamışlar yazık emeğime.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bende sadece kuveyt var oğlumda diğerleri de var ama gerek duymadım 12,02 den de aldım 12,02 den de 11,94 tende 0 kuruşa ekliyorum spek sağ olsun

N_N_C için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Devamke ustam ilk kural ne
Önce kendimizi kazanacağız. Devamkeee

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

N_N_C ()

Hangi bankada işlem yapıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Sayenizde hem cesaretlendim hemde beleş dolar toplamaya devam
Devamkeee

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne kadar zeki olduğuna vurgu yaptım nereye gitse fark etmiyor azar azar üzmeden fazla canı yanmasın

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Aynen
Konu başlığında manidar

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

grafiğe bak net yazmıştım açık görünüyor önceden zaten belli ne yapacağı parite makası düşük.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Spek sağ olsun hem bizi zengin etmeye yemin etmiş hem de bedava dolar üzerinden vergi ödüyoruz halkımıza gider bir şekilde birinin evine ekmek olarak girer illaki

0BeğenmedimŞikayet

N_N_C ()

Hocam 100$ parite de ben anlık işlem yaptığım zaman makasdan dolayı 4$ oynuyor Siz nasıl veya hangi bankadan işlem yapıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Sabah gümüşe geçtiğim parçayı dolar ı artırarak yerine koydum
Allah bereket versin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

17,9118 dolar dan TL ye ytd mesai saati doluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

BEDAVA GÜMÜŞ diyor arkadaşım, bunu burda size nasıl anlatayım şimdi, yani o arkadaş 11,94 den gümüş almadı, türkçe si bu

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

11.94 den demiş gümüş değilmi

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Küçük bir parça al istersen ondan sonra spekin dağıttığı bedava dolar ları toplar gene alırsın sen bilirsin ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum