Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 02:09:22
EUR 34.9058 02:09:22
USD 32.5422 02:09:22
ALTIN ONS $2332.1000 02:09:22

Grafiği gönderen: kata

Devam eden varmı benimle birlikte, yoksa atmayacagim artık bunu

Yorumlar (185)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ozkoo ()

Ben grafikten pek anlamam kardeşim ama kakates hoca grafikle konuştuğu için nedenlerini öğrenmek istedim oyuzden böyle bir soruyu sordum yoksa sattığımız altını banka makaslariyla zaten yerine koyamiyoruz oyuzden net cvp almak istedim

TiJuLaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TiJuLaa ()

Bende aynısını söylüyorum taş sopa ile kovuyorlar kardeş burada. Bir grup var burada sürekli yüksekte uçan onlara uyma .d

Ozkoo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozkoo ()

Hocam 1725gelmw ihtimali çok yüksek demek istediniz deme yanlış anlamadım umarım son kez düzeltme olarak dogrumudur

katates_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasin14 ()

Darısı sngyo nun başına :)

0BeğenmedimŞikayet

Yasin14 ()

Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Mertinin ()

Grafikten anlıyorlar mi acaba? Hiç çizmişmidirler sizce? Hem ispatlamak zorunda değilsiniz. Herkesin her dedigi çıkıyor mu? Sıkmayın canınızı

2BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

En güzel cevabı grafik verir onlara, tıpkı geçen sene olduğu gibi çok değil 5 ay önce de aynı şeyleri söylediler sonuç ortada

Mertinin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mertinin ()

Çok güzel bir cevabınız vardı böyle durumlarda. "Yeni gelmedim, yeniden geldim" derdiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Mertinin ()

Meyve veren ağaç taşlanır. Çok ilginç gerçekten. Bir cumleniz üzerine günün konusu siz oldunuz. Pusuda bekliyorlarmis. Ben takip ediyorum, ben zarar ederim kime ne. Altin günü dedikodusuna döndü burası :))

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Malesef hayatın her alanında varlar yapacak birşey yok görmezden geleceğiz

Polat5858 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polat5858 ()

Kata hocam arkandan çok şey diyorlar bunlar yeni yetmeler derler

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Ne diyeyim hocam görüyorsun insanları:)

Mertinin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mertinin ()

Hatırladım, benim Msgyo. İlk borsa deneyimim di. Çok güzel kazandım. Onun bunun lafına bakıp ta gitmeyin. nedir bu ya. Beğenmeyen takip etmesin. Zorla değil ya. Sonuçta tahmin bu. Tutmaya da bilir Ama zamanla tanıyacaklar sizi. Harikasınız, iyi akşamlar...

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Minumum hedef tahmini nedir?
İkili tepe yani yeni zirve geçildiğinde görmesi gereken Yeni değer fibo 1.618 (mavi hedef)
Fiyat üzerine çıktığında sattığına üzülmüş olabilirsin ama olaya daha profesyonel baktığında, fiyat disiplinin seni mutlu eder. Alt yorumda bahsetmiştim

kata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Sanırım benzemiş:)

Music için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Hocam şöyle yanarli donerli, doktordan temiz az kullanilmis bir tahta var mi elinizde :)

0BeğenmedimŞikayet

Music ()

Tahtacı ayağınıza geldi haanım

Ysmn58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Olmaz mi olmaz mi hocacimmm @Music @kata

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

@Ysmn58 üst mesaj kanka:))kata hocam zengin olsun yasmin de istiyorum; )))

0BeğenmedimŞikayet

taureg ()

Tamam Kata hocam teşekkürler, artık bir hisse sepeti oluşturmak niyetindeyim, dün biraz hisse alımı yaptım.

4BeğenmedimŞikayet

Music ()

Cuma günü bir hisse yazacağım ona bakarsınız olurmu

taureg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

taureg ()

Kata hocam Mistrala şuanki seviyeden giriş yapılması mantıklı olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Valla abla ben %30 la bu hissede al sat yapıyorum kalan % 70 satmaya niyetim yok unuttum hedefe odaklandım...

0BeğenmedimŞikayet

Music ()

@DUMRUL alt yorumda oyalanma bölgelerini söylemiştim içiniz rahat olsun, ya gidecek ya gidecek

[grafik d=341933_GR20221025q4wws5.jpg][/grafik]

1BeğenmedimŞikayet

Music ()

@Good_Wife26 benzemiş mi:)

[grafik d=341933_GR20221016c3642h.jpg][/grafik]

0BeğenmedimŞikayet

tancu_golcu ()

Kartonu satma

Good_Wife26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

İyi sevindim:) benden kaynaklı teknik sorun olabilir muhtemelen.

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Akenerji :) ama düştü tavana yürüyoruudu satis yedi

0BeğenmedimŞikayet

kata ()

Büyük sır olmaz :)

Holays için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kata ()

Hangisini kız

Ysmn58 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum