Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 0.9810 03:56:49
EUR 18.1997 03:56:49
USD 18.5385 03:56:49
ALTIN ONS $1661.0250 03:56:49

Konu: Gumumuş.

Acaba yaparmı ?

haftanın ilk saatlerinde

Bu hafta için böyle dusunuyorum demiştik
Aklınızdaki düşünce .

19.90 geri çekilme ve cıkış .20.80 veya 21.20 ihtimali çizgiler ile kabaca çizdik .

Belki birazcık daha çekilebilir sarkma seklinde .tabiki piyasayı biz yapmıyoruz .

Tabiki gunluk grafikteki mumların durumu pek hos degil bunuda belirtmek isterim .
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir .

Sadece bir tahmin .ytd

Yorumlar (701)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Sayın @REŞAT12 Bey, geçenlerde nasıl işlem yaptığınızı paragraf şeklinde değil de alt alta kara tahtada anlatır gibi anlatabilir misiniz demiştim ama çok kısa bir cevap almıştım.
İyi niyetle ve gerçekten öğrenme amaçlı sordum.
Yani o kadar emek verip paylaşım yapıyorsunuz bari biz de anlayıp faydalanalım diye düşünmüştüm.
Siz kolaylıkla o işlemleri yaptığınız için başkalarının niye anlamıyor diyor olabilirsiniz.
Ama bu alan basit gibi gözüküp hiç te kolay olmayan bir mecra maalesef.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

9.60 mı
Yandı gülüm keten helva

0BeğenmedimŞikayet

Şhain_ ()

Fırsatlar bitmez kardeşim hiçbirşey sonsuza denk düşmez önemli olan iyi yerlerden yakalayabilmek ytd

Rovan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

altın ons sordun diye yazdım ama gümüş de destekte. Gelecek hafta enflasyon verisi gelecek daha. Bitmiyor ki tokatları baskıları

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rovan ()

Çıkış için bu hareketi bekliyorum

Şhain_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şhain_ ()

Biraz daha çekip 0.4 sentlik bi çıkış havası verip oyalanıp sonra rap aşağı yapasımız var ytd ::))

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Burada destekler var bro alırsa buralardan alması gerek almazsa hoş değil. Bugün 15.15 verisinden sonra beklentilerin üstünde gelirse sıkıntılı olur. Altın da gelirse abd alacaktır 1708-1702 destekleri dahilinde. ytd

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şhain_ ()

Evet abim tıkır tıkır gidiyor ilmine bereket Rabbim sağlık sıhhat versin

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim . tskler.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hayırlı olsun :) ytd

Şhain_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

abd. bu ons. ne eder
broo
de hele

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

17.70 mi beklenen hocam :) Elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

A şıkkı önemli demiştim :) eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu @Yaseminnisa ne seneryo yazmısız değil mi ? ytd

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destekler 17,960 17,854 17,750 17,735 17,685 17,597
Dirençler 18,020 18,042 18,085 18,280 18,360 18,371 18,437 18,437 18,444 18,473
18,577
TL ile en son yaptığım alımlar hariç artık gümüşten dolar a geçmeyi şu an için düşünmüyorum ne zaman emin olursam o zaman az miktarda dolara geçerim.
Artık beklemedeyim. Zararkes şu an uygun gelmiyor yukarı güzel bir düzelteme yaparsa belki 21,15 üstü az miktarda düşünülebilir.
Eylül ayı ile ilgili destek ve dirençler geçerli.
Gümüşün yönü şu an için yukarı görünüyor 17,40 aşağı kırılırsa tekrar bakarız herkese bereketli kazançlar.

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Hocam eline emeğine sağlık 18 in Altın a dusermi

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

Hocam nerden dönecek bu gümüş

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Ravza_ bak . ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam işte güzel kardesim . farklı yerden parçalı alım yapıyorsun ... lakin 12.80 12.07 ve 11 alımları zararda.. sadece . ortalaması düsüyor. topluyorsun kar az oluyor ama devamlı işlemdesin. kacacak ucacak derdin olmuyor.

Uygun yerlerdede geçişleri denk getirdiysen zarar azalmıştır . belki az bucuk kar bile olmuştur . ( Kredi kartın Boyle ödenmiştir .)

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Reşat kardeşim günaydın destek ve direnç ne durumda ben ancak şu an bakabildim. Sana zahmetlerde veriyorum hakkını helal et

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

9,60 gelirse gene alacağım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

12,07 den alımım var 12,80 den de aldım 14 ten de alırım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İyi ama kart borçlarım vardı havadan ödedim o nasıl oldu?

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yukarıdaki dediğim söz doğru degilmi . terste kalan parcalarınız var.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İlk defa anlaşamıyoruz anlamamışsınız ama haklısınız sayfa da anlamadı bu yüzden çoğu zararda saygılar. Abim.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ben sizin bu gecişlerinizi pek anlamıyorum

. herhalde suan dustukçe dolar ile ons alımı yapıyorsunuz ve aldığınız her parca ters duserek devam ediyor . bu sekilde anlıyorum . dogrumudur.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hayırlı olsun @deniz88 koseyi donmuşsun :)

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

66,751 den dolar a geçmiştim devam ediyorum biraz evvel de 10,6444 ekranda ynarken 10,85205 ten verdi aldım 12,07 den de aldım hepsi sayfamda kayıtlı.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bu oynaklığı ben yönetemezdim. Allah tan 12 lerdre biste taşımız @ASRN hocam)))

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

666,651 den çıktım çok aşağıdan girdim işlemlerin tamamı sayfamda bundan ala kar mı olur gümüş en karlı yatırım aracı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum