Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 10:57:43
EUR 35.0115 10:57:43
USD 32.5752 10:57:43
ALTIN ONS $2325.2450 10:57:43

Konu: Gumumuş.

Acaba yaparmı ?

haftanın ilk saatlerinde

Bu hafta için böyle dusunuyorum demiştik
Aklınızdaki düşünce .

19.90 geri çekilme ve cıkış .20.80 veya 21.20 ihtimali çizgiler ile kabaca çizdik .

Belki birazcık daha çekilebilir sarkma seklinde .tabiki piyasayı biz yapmıyoruz .

Tabiki gunluk grafikteki mumların durumu pek hos degil bunuda belirtmek isterim .
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir .

Sadece bir tahmin .ytd

Yorumlar (722)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

teacher0606 ()

tebrikler gerçekten. peki bundan sonrası için öngörünüz nedir acaba. ? teşekkurler şimdiden cevabınız için.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

Tebrik ediyorum

A şıkkı gelmiş ; )

17.70

Peki şimdiki soru

17.70 den sonra ne olur

5BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Vay vay ne guzel bilmişim be

. madalyam nerede sorayım .

( Ego tavan tavan yaptı be.

ciddi takılalım.
hadi bak işine eleman )

Sıklarımızı sıraladık kafasına göre takılanlar gümüş gelmiş bizim

@A sıkkına bak ...

Bildim bildim yayın yapın herkese sahur sultan bile duysun .

Masallah made in myz

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Gdx güzel bir gösterge onu da kullan köpük varsa söyler enflasyon farkını eklemeyi unutma ;)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Kimsin_sen_ ...

Masallah masallah . ytd

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

saolasın.. şimdilik burdayım.. msj yazıyorsan gelen bir şey yok...

Avcılar_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Kaçtır sana yazıyorum, mesajlarım sana geliyormu gelmiyormu bilmiyorum sen bir yerlere kaybolma usta, bu sitedeki nadir sözüne grafiklerine inandığım adamlardan birisin.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Saolasın kardesim . birşeyi kafama taktıgım yok zaten . Keyfinde bayağı yerinde . sagolasın .

insanların fikirlerini degiştiremem ...

analizi dinleyenler okuyup ilgilisini çektiğimiz insanlar oluyorsa kafasında acaba buda olurmu dusuncesi olusuyorsa bir seyleri görerek tedbirli davranıyorsa ve yardımcı oluyorsam ne mutlu bize . kazanıyorsa ayrıca mutlu oluyorum .

Egomuz varmış

eski yazılar paylasmış.

ben bildim sen bildim cokta umrumda değil yani . Onlar öyle düşünmeye devam etsinler.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

dl düzeltildi.. boşver takma. her kafadan bir ses çıkıyor.. çok defa hesabı silmeyi düşündüm, bazen sorulacak bir şey olur banka filan gibi. yada bilmediğimiz bir şey olursa öğreniriz diye silmedim... bilgi vermeyede değmiyor bunu 6 ay öncede yazmıştım. hala aynı fikirdeyim. (bunu herkes üzerine almasın. bazıları alabilir. onlarında çoğunluğu engelli)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Zeyce61 sagolasın .

lakin karısmayın. tsk ederim.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Evet dogru yoldasınız . TSK ederim . hadi yolunuz acık olsun . Boyle dusunen insanlara zaten verilecek bilgim yok . Okumasınlar daha iyi.

Neşedertaşk için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Hocamın kimseye ciddiyetsiz yaklaşımını görmedim herkese cevap yazar zamanından önce uyarılarını yapar, yanlış kişiye takılmışsınız hakeden çoklar varken.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Okumak zorunda değilsiniz. rica etsem takipten cıkarmısınız . birde bana engel atarmısınız.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Plan yapılırken yanlarındamısınız hocam açık olun bize artık ? :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Ali_Cesur @Zeyce61 plan nasıl ? Ytd

1BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Sayın @REŞAT12 Bey, geçenlerde nasıl işlem yaptığınızı paragraf şeklinde değil de alt alta kara tahtada anlatır gibi anlatabilir misiniz demiştim ama çok kısa bir cevap almıştım.
İyi niyetle ve gerçekten öğrenme amaçlı sordum.
Yani o kadar emek verip paylaşım yapıyorsunuz bari biz de anlayıp faydalanalım diye düşünmüştüm.
Siz kolaylıkla o işlemleri yaptığınız için başkalarının niye anlamıyor diyor olabilirsiniz.
Ama bu alan basit gibi gözüküp hiç te kolay olmayan bir mecra maalesef.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

9.60 mı
Yandı gülüm keten helva

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şhain_ ()

Fırsatlar bitmez kardeşim hiçbirşey sonsuza denk düşmez önemli olan iyi yerlerden yakalayabilmek ytd

Rovan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

altın ons sordun diye yazdım ama gümüş de destekte. Gelecek hafta enflasyon verisi gelecek daha. Bitmiyor ki tokatları baskıları

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rovan ()

Çıkış için bu hareketi bekliyorum

Şhain_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şhain_ ()

Biraz daha çekip 0.4 sentlik bi çıkış havası verip oyalanıp sonra rap aşağı yapasımız var ytd ::))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Burada destekler var bro alırsa buralardan alması gerek almazsa hoş değil. Bugün 15.15 verisinden sonra beklentilerin üstünde gelirse sıkıntılı olur. Altın da gelirse abd alacaktır 1708-1702 destekleri dahilinde. ytd

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şhain_ ()

Evet abim tıkır tıkır gidiyor ilmine bereket Rabbim sağlık sıhhat versin

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim . tskler.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum