Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0672 15:03:02
EUR 34.8153 15:03:02
USD 32.6011 15:03:02
ALTIN ONS $2375.0300 15:03:02

Konu: Gerginlikte biraz da şaka

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (128)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Ben bununla kendimi kastediyorum
Dip tepe derken suya kapıldım
Boğulmamak için çırpınıyor
Her grafiğin gibi dünkü destek 20.39 direnç ise 20.7× grafiğine hayret içinde kaldım.
Sanki piyasa elinin Altın

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1_can ()

Yoğunsun. Çoğu kişi ile etkileşim içinde olduğun için olmuş olabilir. Dalgınlık. Sonuçta insanız. Hata yapabiliyoruz.
Telafisi olur :))

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben dip tepe beklemem daha önce denedim hep işlem kaçırdım kardan zarar oldu.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İşlem hatası da oluyor nasıl olduysa bedava dolar ı satacağıma almışım ilk defa dolar almış oldum.

1_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Çıkacağın yeri bilmezsen ve bu bilgi ile de en dip veya en yüksek seviyeyi düşünürsen hep kaybetmeye mahkumsun

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu imkansız gibi bir şey aşağı gittikçe daha az parayla daha çok gümüş alırsın. Arada yukarıdan çıktığını da alttan geri alıp üstten geri çıkıyorsun nasıl olabilir böyle bir şey?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Onu yapıyorum ama önemli olan gece uykusu melotonin.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

% 1 mantıklı onu da parçalı kullanarak yavaş yavaş oranı artırırsın istersen gene de sizi bilirsiniz. Ben risk sevmiyorum az kazan hep kazan derim..
Moral işlemlerle devam, gümüş inşaallah nasıl olsa artacak daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim fikir olarak paylaştım ytd

Kocaeli_4141 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

1_can ()

Rica ederim. Seni takip ediyorum. Özel durumlarının bazılarını biliyorum. Allah zor durumda olan herkesin gönlüne göre versin. Naçizane tavsiyem günün sakin dönemlerinde Yarım veya 1 saatlik uyku çok iyi gelir.
Her şeyin hayırlısı olur inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim kardeşim masrafım çok emekli maaşıyla geçnemem elimdekinin çoğunu ihtiyacı olanlara verdim uğraşmaya mecburum. Uyuyorum ama derin uykuya dalamıyorum uyanıyorum doktora gideceğim inşaallah ama ayın 1 ine kadar dayanmam lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Bende de ons'sun yukarı gitmesi 1.5 kazandıracak
Aşağı gitmesi de sadece 1 kazandıracak
Öyle işlem yaptım

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_23 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim ?

0BeğenmedimŞikayet

1_can ()

Merhaba Reşat Usta. Yorum saatlerine baktım da gece boyunca çok az uyuyorsun. Hastalığı çağıran en önemli iki şeyden biri dengesiz uykudur. Kendi sağlığın için günde en az 6 saat uyuman gerektiğini düşünüyorum.
Sağlık her şeyin başıdır.
Umarım yanlış anlaşılmam.
Günaydın, hayırlı kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Benim bir yanlış işlem sonucu bedava dolar larla bile gram zararı mı daha telafi etmedim.
İnşaallah yakın zamanda o da kara döner

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Reşat hocam ful gümüşteyim yarısını bozdurup altan almak mantıklı mı sizce

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Süper zeka spek aşağı çekerse 10 yukarı çekerse de1 kazanç bekliyor. O kara verecek ne kadar kaybedeceğine. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Mesai saati içinde az miktarda gümüşü parçalı olarak dolar a geçiyorum artık spek ne kadar verirse aynı miktar gümüşü geri alıp bedava doları da mesai saati içinde TL ye çeviri yorum.
Elimde olan gümüşün çoğuna sahip çıkıyorum 9 ay üç yıl vade için uzun ve çok uzun vade için de gene birazını tutacağım inşaallah.
Destek direnç takibi spek ne taraf diyorsa çoğunlukla tersine işlem açıp birazını da onun dediği tarafa terste bırakıyorum işlem yapmıyorum.
Bezdirme taktiği uyguladığı zaman da JPY AUD CAD nok ne bulursam onlarla aynı mantıkla çok kısa vade küçük miktarlarda işlem açıyorum.
Gümüşe en son 12,02 den ekleme yaptım. Bir yıl içinde gördüğüm kadarıyla gram başı 70 TL kar bırakıyor.
Önce kendimizi kazanırsak para kazanılır açtığım işlemler küçük ama iyi kazandırıyor.
@Abik kaç işlem yaptın bedava dolar tahsilatı nasıl ?
Daha önce de çok yanıldım gene yanılabilirim Ytd.

baloğlu2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Ustam günaydın
Sabah .65833 ten gümüşe girdik
Bizi ne bekliyor

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Nasıl işlem açıyorsun bizede anlatırmısın bu işi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben bedava dolar ları TL ye geçiyorum. Gümüş kadar kazandıran başka bir şey görmedim. Dün 66,638 66,020 den çıkış yapmıştım sağ olsun inat etti herkesi zengin edeceğim diye. 65,84 ten bedava dolar tahsilatına başladım düşerse 10 yükselirse de 1 kazanırız. Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.

Mustafa_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Mustafa_23 ayrıntılı yazdım alt yorum galiba gene sayfaya çıkmadı. Eski yorumlara bir göz at neler denmiş neler olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben olsam az miktarda alır gerekirse terste bırakırdım. 70 centten 50 dolar a çıkan bir ürün.
Yükselmese ne olacak Altın gümüş hakkında ben böyle düşünüyorum.
Küçük miktar terste kalsa bir şey olmaz çünkü hep beklenenin tersi oluyor ve bunlar beklenmedik zamanda arkasından baktırıyor istersen eski yorumlara da bakabilirsin.
Dolara gelince 17,80 i aşağı kırarsa belki geri çekilme olabilir tedbirli olmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Parayı çöpe atmak isteyen az miktarda dolar da alabilir belki yükselir dedikleri gibi kısa sürede 20 30 olursa güzel kar. Ama dolara değerinden fazla önem vermemeyi tercih ederim. Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.

Mustafa_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_23 ()

Kardeşim bunu bana yorumlarsan çok sevinicem

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Mustafa_23 @Mustafa_23 eski yorumlara istersen bir göz at

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda da 20 dolar seviyesinin destek olduğunu yazmıştım. Şu an hala yükseliş için erken olduğunu tuzak riskini göz önüne almak gerektiğini düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

22 agustos onemi nedir ? Orda bir ayrintimi var

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

20 usd seviyesi hala destek olma özelliğini kaybetmedi.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Jarabiniere16 size 3 hakkım dolmuş gece kullanırım artık.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim @Jarabiniere16 alt yorum. Er ya da geç vad edilen

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Süper zeka çoğu az gösterdi ne oldu ?
Tüketici baktı kıt fiyatta arıyor stokladı üstteki de sürüm var o da stokladı onun üstündeki o da öyle üretici de maliyet yüksek daha fala üretmem lazım dedi.
Peki ne olcek ? Tüketici bozulacak gibiyse alamayana dağıtacak üstteki herkes stok yapmış satamayacak o ne yapcek ? onun üstündeki de öyle ya üretici her keste mal gani her kes en tepedeki süper zekaya mı dönecek kıtlık nerede ?
How are you?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum