Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 21:39:11
EUR 34.7748 21:39:11
USD 32.4684 21:39:11
ALTIN ONS $2337.9850 21:39:11

Konu: Gram altın

Benden size bol köpüklü. Afiyet olsun dostlar...

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Rica ederim hocam eğitim bitsin oda olur inşallah:)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yook hocam o burda denmiyor:)

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim. Sen daha iyilerini çizeceksin eminim...

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yanlış anlama güzel kardesim. Gönül çok şey demek istiyor da.. tersi bir durumda yaşanan şeyleri bilsen çok acımasız oluyorlar, çok üzülüyoruz. Sebebi budur :( çünkü bunların hepsi dayanaklarimiz olsa da ihtimal. En iyi formasyonun bile ortalama gerçekleşme oranı %65 civarı. Umarım anlatabildim derdimi. Kalın sağlıcakla.

Avcılar_2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sağol ablacım. İnsaallah yanıltmaz. Şartlarımız belli boyun çizgisi kırılımını takip edecegiz. Bende içtim şimdi:))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Günlükte şu an yükselen trend üzerinde orayı kirmadigi sürece yükselişi takip ederim. Nereye kadar kırılana kadar. Her formasyon gerçekleşecek kaidesi olmadığı için de aksi bir durum yaşanmaması adına alım satım kararını size bırakıyorum kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Emeğine sağlık hocam çok güzel bir çalışma

1BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Vuaaa hocam harika görünüyor dimi teşekkür ederim evett çok severimmm:)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dumanı üstünde diyorsun yani ablacım hmm afiyet olsun canım ds kahve çekmişti eline emeğine sağlık :)
@Esrarengiz0666 de sever bence

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sana ders çıktı:) Saatlik 4H günlük haftalık aylık grafiklerin ortalama gerçekleşme sürelerini mutlaka öğren ve notlarına al. Baktığın grafikte böylelikle tahminin olur. Günlük 1 gün ile (ki zordur ama belli olmaz hacimli bir mumla) 1.5 ay arasıdır ortalama gerçekleşme süresi. Sevgiler

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Boynu kirilasica derler ama demeyelim

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Alınır mi satılır mi sorularına cevap vermek yasak değerli kardeşim. Ben düşüşleri alım fırsatı olarak görerek alıyorum. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

İnsaallah kimse terste kalmasın. Aminnn

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nilüfer06 ()

İnşallah bu söylediğiniz gerçekleşir artık zarar değil kar elde edebiliriz.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

İnsaallah ikisi de. dolar daha çok destek verecektir diye düşünüyorum. Ytd. Hele bir boyun çizgisine gelelim de :))

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Hocam teşekkürler ne kadar lık bir zaman dilimde

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Acaba ons bazlimi dolar bazlimi:)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

İnşallah abla o zaman tersten çıkarız artık eline emeğine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Arkadaşlar benzer görüntü gümüş TLde de var. Üzerinde çalışmam var bozamadım. O yüzden görsel şimdilik paylaşmadım çizdiğim zaman atarım.
Gümüş TL günlükteki çanak formasyonu 12.3x boyun çizgisi Üzerinde kalırsa minimum hedefi 13.40 tır.
Bilgilerinize. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Şimdi ona da baktım. Lokumumuz da orada kısmetse:) 12.3x boyun çizgisini aşarsa minimum hedefi 13.40:) grafik günlüktür.
Üzerinde çalışmam var. O yüzden çizemiyorum şu an. Sözlü iletmiş olayım. Ytd.

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Benim ona bir şiir yazma vaktim geldi:)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

İnsaallah güzel kardeşim. Çok sağolun

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Eline emeğine sağlık abla bizden de size bol köpüklü kahve umarım keyifle içeriz

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:) Bütün çalışmalarım kayboldu güzel kardeşim. Fırsat buldukça hepsini sıfırdan yapıyorum bakacağım ona da.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum